Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

CENY zespołów muzycznych- dlaczego tak drogo ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Aczkolwiek prawda- ja znam zespół w Łodzi, który bierze 4500zł a jest ledwie akceptowalny.,...........


Pewnie, ja znam takich całkiem sporo a nawet droższych i nieakceptowalnych !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elmuszka napisał:
picasso napisał:
DrugaStrefa napisał:
To że zespół jest drogi,nie znaczy że musi byc dobry i to jest złota zasada.
Podobnie jak hydraulik może z powodzeniem przyjąć poród. A jednak wynajmujemy położną ...
A nie sugerujesz, że tylko to co kosztuje więcej jest naprawdę dobre?


Nie, sugeruję tylko że usługa odpowiednio wyceniona jest mniej ryzykowna niż nieadekwatnie tania. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Ktoś dopiero zaczyna, ma promocyjną cenę, jest hobbystą ... etc. Ale z przyczyn które opisałem wcześniej, pewne rzeczy są po prostu mało prawdopodobne bo ekonomicznie nieuzasadnione a przez to ryzykowne dla potencjalnego klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Elmuszka napisał:
picasso napisał:
DrugaStrefa napisał:
To że zespół jest drogi,nie znaczy że musi byc dobry i to jest złota zasada.
Podobnie jak hydraulik może z powodzeniem przyjąć poród. A jednak wynajmujemy położną ...
A nie sugerujesz, że tylko to co kosztuje więcej jest naprawdę dobre?


Nie, sugeruję tylko że usługa odpowiednio wyceniona jest mniej ryzykowna niż nieadekwatnie tania. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Ktoś dopiero zaczyna, ma promocyjną cenę, jest hobbystą ... etc. Ale z przyczyn które opisałem wcześniej, pewne rzeczy są po prostu mało prawdopodobne bo ekonomicznie nieuzasadnione a przez to ryzykowne dla potencjalnego klienta.
Ok Picasso, łapię o co Ci chodzi.
(mi szło o to- myślałam, ze znowu przeczytam, że Ci tańsi usługodawcy są nic nie warci a tego mam już dość)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, cena bardzo często jest adekwatna do jakości, ale nie oszukujmy się, mało kogo stać na to, żeby za fotografa dać 4 tys, za kamerzystę 5 tys i za zespół 8 tys... I nawet jak są wybitni i grają 100 razy lepiej niż zespół za 3 tys to i tak najczęściej weźmiemy tańszy, bo po prostu zarobki większości Polaków tylko na tyle ( o ile w ogóle ) pozwalają.

Ja wiem, że perfumy Dolce&Gabbana są trwalsze niż Puma, ale kupuję Pumę, bo na D&G mnie nie stać. Proste.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, jednak zaczynając działalność zespołu byliśmy zupełnymi frajerami.... braliśmy cenę o wiele za niską.... Mimo, iż naczwartym weselu na którym w życiu graliśmy...... młodzi zapłacili nam więcej Shocked niż było umówione, chcieli za wszelką cenę nas promować w Warszawie, bo goście w większości byli stamtąd. Coś niesamowitego...I wielu chciało nas...... niestety, akurat w momencie gdy graliśmy, wydarzyła się w rodzinie P tragedia- a ż w zespole właśnie P grał na basie, jego siostra była wokalistką a brat na akordeonie- dotknęło to całą rodzinę- zespół się rozwalił. Zagralismy jeszcze zlecenia, które były umówione. I skończyła się przygoda.

Żałuję. Z perspektywy czasu, nawet bardzo......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, jak by człowiek wiedział, że się przewróci to by sobie usiadł - zdobycie doświadczenia też kosztuje a ja przeszedłem identyczną drogę oczko na szczęście bez żadnych tragedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 1 Gru 2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy zespół składający się z 4 muzyków, nazywają się Quantos i biorą od nas 3000zł. Uważam, że są warci swojej ceny. Niestety pozostałe zespoły w 3mieście dość wysoko się cenią, a niekoniecznie nam się podobają.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janlis22 napisał:
dobra jakość musi kosztować czyli ,,Coś za Coś!"
www.oscar.gorlice.pl


Proszę nie umieszczać reklamy w postach!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po moim ślubie jeśli będzie tak, jak się spodziewam, polecę z czystym sumieniem zespół który zagra u mnie. Mają super repertuar, równiez taki "ambitniejszy", jeśli ktoś chce.....3000zł za 10 godzin grania przy 6 osobach uważam za bardzo niewygórowaną cenę .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 18 Gru 2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nazywa desperacja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group