Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja zdjęciowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 14 Sty 2014, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy w inny dzień. W ogóle nie chciałam tej sesji, ale mnie wszyscy przekonywali, że warto - no to jestem ciekawa.
Nie lubię jak mi ktoś robi zdjęcia.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hellen
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 10

PostWysłany: Pon 3 Lut 2014, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie również sesja będzie dwa lub trzy dni po ślubie, zależy od pogody. W dniu ślubu jest wielkie zamieszanie, wszystko i tak dzieje się bardzo szybko, a ja chciałabym nic nie tracić z tego dnia. Po weselu wszytko będzie na spokojnie i będziemy mogli się skupić na zdjęciach.

Reklama usunięta przez moderatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbert717
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 33

PostWysłany: Sro 7 Maj 2014, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie w każdym województwie inaczej się to odbywa. Istotnym jest fakt, że zależy to tylko od Pary Młodej kiedy będą chcieli zorganizować sesje ślubną. Przede wszystkim nie należy się sugerować powszechnie obowiązującymi schematami, ponieważ to najpiękniejsze chwile w życiu Pary Młodej i to tylko od niej zależy kiedy będą chcieli zorganizować sesje.

Pozdrawiam
Norbert (Portal ślubny Wesele z klasą)
http://www.weselezklasa.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 7 Maj 2014, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeny co was taki wylęg z tego wesela z klasą..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Czw 22 Maj 2014, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zadowoleni będziecie z MULTI-MEDIA Video! Ceny nie są wysokie a realizacja świetna! Polecam Wam, bo widziałam już dwa od nich filmy i powiem Wam, ze lepszych chyba w życiu nie widzialam uśmiech My mamy za rok i też już sobie zamówiliśmy ich usługi. Także Wam też polecam !kamerzysta warszawa Sprawdzcie co mają ciekawego na stronie uśmiech
Powrót do góry
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 22 Maj 2014, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością.. Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
UrszulaB.
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 22

PostWysłany: Czw 12 Cze 2014, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy zamówionego profesjonalnego fotografa z naszego miasta. Jednak sesję w plenerze ustaliliśmy na inny dzień aby uniknąć stresów sobie i gościom, którzy by na nas musieli czekać oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewa33
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 2

PostWysłany: Czw 7 Sie 2014, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak masz racje nie ma sensu robić zdjęć w plenerze podczas balu weselnego .Nie taktem jest zostawić gości i wyjść z sali .A co do fotografa to zerknij najpierw do poradnika http://www.baleweselne.pl/poradnik-slubny/ to bardzo ciekawa lektura , dzięki niej na pewno dowiesz się na co zwrócić uwagę przy wyborze .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Nie 10 Sie 2014, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklamom nie ma końca ;/ My z założenia już wybierając kamerzystę/ fotografa przyjęliśmy strategię, że nie chcemy mieć sesji ślubnej w dniu wesela. Po pierwsze to wszyscy są zestresowani, ciężko się skupić na czymś innym - myślami będzie się wracać cały czas do gości, którzy się bawią na weselu. Nie będzie też można poszaleć i czegoś na specjalnie przygotować, tylko brać to co jest i np. zdjęcia zza drzewa czy pod jakąś ścianą - a to nas nie kręci. A tak będzie można np. zrobić sobie sesję na szczycie góry podczas wschodu słońca, czy romantyczna kolacja nad brzegiem jeziora po zmroku....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
copacabana
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 17

PostWysłany: Sro 13 Sie 2014, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również należę do osób, które nie lubię stawać przed obiektywem. Dlatego za fotografa wzięłam mojego dobrego znajomego, przy którym nie będę czuć się skrępowana. W planach są zdjęcia ze ślubu i wesela oczywiście oraz plener kilka dni później. Nie mam jednak pomysłu gdzie i jaki? Polecicie jakieś ciekawe miejsce na Podkarpaciu? oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  Następny
Strona 33 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group