Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oświetlenie na weselu:))
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 10 Maj 2011, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

12 tyś za samo oświetlenie to faktycznie trochę dużo... Wybrałabym raczej ten tańszy program za około 1 tyś. Swoja drogą to niewielu z nas docenia rolę oświetlenia,w zasadzie to mało kto zwraca na nie szczególną uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nita
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 35
Skąd: Węgrów

PostWysłany: Wto 10 Maj 2011, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimo tego,odgrywa ono niemałą rolę i dobrze dobrane potrafi zrobić wrażenie ; ) oczywiście pozytywne(bo nie mówimy tu o dyskotekowym oświetleniu w pałacyku,w którym mamy wesele język )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 12 Maj 2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj ja tez się zastanawiałam nad takim oswietleniem, a właściewie nie wiem czy to dobrze ujmę "małowaniem swiatłem" bardzo podobają mi się ściany na których jest "rzucony jakiś motyw uśmiech ale pewnie to niezłe koszty
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
U.D.
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią 20 Maj 2011, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak coraz częściej można spotkać dekoracje sal weselnych światłem , chociaż narazie mało jest firm dekoracyjnych oferujących takie usługi. U nas ceny zaczynają się od 40 zł za szt , czyli za np.1 reflektor a niestety 10 szt to raczej za mało. Mówiąc o dekoracji sali światłem nie mam na myśli oświetlenia dyskotekowego używanego przez niektórych DJ tj. zupełnie ciemno na sali i tylko kilka latających laserów . Przez dekoracje światłem rozumiem oświetlenie ścian , sufitów , filarów , miejsca centralnego dla pary młodej w przemyślanych barwach, podświetlane wazony.Można wyświetlać inicjały młodych lub inną grafikę personalizującą ślub. Unikamy potocznie mówiąc błyskających świateł na weselach z uwagi na różny wiek gości. Staramy się tak dobrać oświetlenie aby nie przeszkadzało kamerzyście a przy tym by tworzyło swoistą magię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nita
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 35
Skąd: Węgrów

PostWysłany: Wto 24 Maj 2011, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U.D. a może wstawisz kilka fotek z tego jak to subtelnie wyglaad,a nie dyskotekowo? kilka rodzajów oświetlenia? i co można podświetlać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 26 Maj 2011, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł! uśmiech Wstaw kilka zdjęć takiego przykładowego oświetlenia. Tylko delikatnego,typowo na wesele,tak aby podkreślić jego walory. Czekamy z niecierpliwością uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Silight
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 10:30    Temat postu: Oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego co wymyśli firma dekoratorska , można wykorzystać lampy żarowe ,wszystko zależy od znajomości urządzeń .
Warto wziąć pod uwagę operatorów kamer .Aby w pomieszczeniu nie było ciemno.Taki nagrany materiał do niczego się nie będzie nadawałsmutny
_________________
Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vestido
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 74
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się podobają takie światełka choinkowe umieszczone na sali, jakoś to do mnie najbardziej przemawia uśmiech
Np. na kolumnach i oplecione tiulem, strasznie mi się to podoba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Silight
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 11:06    Temat postu: oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Ok ale można urzyć na innych lampek które płynnie zmieniają kolory sądzę że bo będzie bardziej efektowne
_________________
Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Silight
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Sie 2011, 11:11    Temat postu: oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Nie koniecznie wszystko zależy od firmy z której wynajmujemy lampy a tygodnie temu robiłem wesele na którym było około 20 ruchomych głów 40 paneli ledowych, 10 reflektorów etc i koszt około 3000zł.Ważny jest projekt i scenariusz przyjęcia ,co kiedy i gdzie się będzie działo ?wtedy można dobrać urządzenia do rządanego efektu:))
_________________
Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group