Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bramy w drodze do domu weselnego.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kwiatuszek85
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Wrz 2010
Posty: 131
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sob 20 Lis 2010, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie tutaj się zaczyna problem, bo w sumie ciężko to przewidzieć ile bram będzie. My ciast na bramę nie dajemy, u nas naszczęscie nie ma takiej tradycji. Wódka..i można jechać dalej uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w naszych stronach - z tego co pamiętam - jest tak, że ciasta są dla dzieci, które robią bramy, a dla starszych wódka szampan
Aczkolwiek co do tej ilości "podarunków", które trzeba mieć przygotowane, to sama nie wiem... Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas dla dzieciaków (czytaj dla osób poniżej 18 Very Happy ) są cukierki. Dla reszty wódka.

My liczymy na jakieś trzy bramy. Choć pewnie zabezpieczymy się na kilka więcej.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yenna a w jakiej formie dajecie dzieciom cukierki? W jakimś woreczku, czy może one same częstują się z wielkiego wora, na zasadzie - "ile wyciągnę, tyle mojego"? Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vella
gaduła
gaduła


Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Lublin -> Warszawa

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadnych bram się nie spodziewam, i żadnego zapasu na tę okazje w samochodzie nie wiozę.
Będziemy rozjeżdżać: włączyć wycieraczki i gaz do dechy Twisted Evil lol



Swoją drogą pierwszy raz spotkałam się z bramą, ustawiona przez dzieci, kilka lat temu, i nie miałam pojęcia, że to jakiś zwyczaj, uznałam za kreatywną inicjatywę maluchów. Ale bardziej w sensie wykonania dekoracji bramy wjazdowej do kościoła, niż przejścia za które trzeba płacić. I tak się dziwiłam, że młodzi mają cukierki dla dzieci,ciekawe skąd wzięli tak na poczekaniu. Nie miałam wtedy pojęcia, że są ludzie, którzy stawiają blokadę żeby im sie wódką lub pieniędzmi opłacić. Płacenia wódką nie toleruję, zresztą u mnie na przyjęciu żadnej wódki nie będzie. Szampan wystarczy, może jakieś dobre winko do obiadu. No a bram, jak pisałam, u mnie nie będzie.
_________________
4 grudnia 2010. No to mam już z głowy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby było wygodniej niż z cukierkami, dzieciom czekoladę, u nas tak to najczęściej wygląda uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas są brany tylko z domu panny młodej do kościoła.....iżadko się zdażaja zorobione przez dzieci ale jednak..wiec warto mieć w samochodzie jakąś czekolade na wszelki wypadak..no i tradyzyjnie wódka..po co sie denerwować w taki dzień...przy kosztach wesela te pare butelek wódki to kropla w morzu..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:
Żeby było wygodniej niż z cukierkami, dzieciom czekoladę, u nas tak to najczęściej wygląda uśmiech


My chyba też będziemy mieć czekolady dla dzieci...
U nas niestety bramy są na porządku dziennym... U nas się to szkloga nazywa.... Jak para młoda jest "znana", to nawet z 20 może być Rolling Eyes Problem w tym, że mnie i mojego M. wszyscy znają Rolling Eyes Więc aż się boję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 21 Lis 2010, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gaja, myśleliśmy o wrzuceniu po kilka czekoladek do takich przezroczystych woreczków zawiązanych kokardką.

U mnie, znając sąsiadów, nie ma opcji, żeby żadnej bramy nie było. Mimo iż od dwóch lat nie mieszkam u rodziców.
Ale nie mam zamiaru z tego powodu się stresować. Damy wódkę i tyle. Mimo iż sama, podobnie jak Vella, dawania wódki nie popieram.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto 23 Lis 2010, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vella napisał:
Żadnych bram się nie spodziewam, i żadnego zapasu na tę okazje w samochodzie nie wiozę.
Będziemy rozjeżdżać: włączyć wycieraczki i gaz do dechy Twisted Evil lol


ja się też żadnej bramy nie spodziewam, ale jakby co..
podoba mi się Twój pomysł lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group