Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bramy w drodze do domu weselnego.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega opowiadał jak przebierali się za ekipę budowlana. Rozsypali cement cegły i postawili betoniarkę.

U kamerzysty widzieliśmy akcje pomiary rogowe bo pan młody pracował gdzieś w geodezji i mu kumple z pracy zrobili.


Już się boje co moi kumple z pracy wymyślą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo&Aga napisał:
Już się boje co moi kumple z pracy wymyślą.


Już się boję zapytać gdzie pracujesz? Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u mnie tradycyjnie będzie brama przy wyjściu z mojej bramy w bloku.. zawsze jest..sąsiad staje i dzieci małe od któryś sąsiadów.. uśmiech to już taka niepisana tradycja ,bo wszyscy w bramie mamy kontakty z sobą dobre. sama za dziecka stałam nieraz tak i dostałam a to jakąś kasę,a to cukierki uśmiech wódki jakoś nie chcieli dziecku dać Wink

ale z tego co mnie słuchy doszły,to u nas pod kościołem też stoją takie sępy..przy bramie i czekają na okazję,żeby złapać flaszkę ... :/ ale do nich wychodzi zazwyczaj świadek z flachą i ich to zadowala.. bo wiadomo,że tylko o to im chodzi..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agat_
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 53

PostWysłany: Sro 18 Sie 2010, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam napisał:
ale z tego co mnie słuchy doszły,to u nas pod kościołem też stoją takie sępy..przy bramie i czekają na okazję,żeby złapać flaszkę ... :/ ale do nich wychodzi zazwyczaj świadek z flachą i ich to zadowala.. bo wiadomo,że tylko o to im chodzi..


chyba masz na myśli pijaków uśmiech bo całkiem zabawnie jest jak ktoś zrobi jakąś kolorowa bramę ze sznurków ze znajomymi i zadowolą się jedną flaszka ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas będzie jedna brama ponieważ mamy na sali gdzie juz byliśmy rok temu i jeszcze w tym roku na weselu i zawsze staly takie dwie dziewczynki ale to juz bardzo blisko sali uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie boję, że nam wyjda okoliczni pijaczkowie Rolling Eyes W zeszłą sobotę dziewczynie z mojej miejscowości zrobili 5 bram! Chyba wezwe policję, jak stana mi na drodze Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja mam to szczęście żę w Poznaniu to nie jest tak przyjętę więć tylko przy sali bo ona jest o 20 km od poznania w lesie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam na wsi uśmiech I jej minusem jest to, że tu takie elementy wyczkują wesel jak zbawienia Rolling Eyes Zawsze to darmowa porcja alkoholu. A ja tych ludzi nie trawię wykrzyknik

7 lat temu byłam starszą na slubie przyjaciółki. Dasz wiarę, że jak jechaliśmy na salę w zupełnie obcej wsi, facet rzucił się nam na maskępytajnikwykrzyknik Shocked Kierowca zwolnił przed bardzo ostrym zakrętem, a on to wykorzystał. Prawie doszło do bijatyki, bo podchmielone towarzystwo żądało wódki i nie chcieli nas przepuścić Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agniesia1412
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 190
Skąd: Oborniki wlkp

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo to juz stres ale gdyby mi ktoś tak zrobil to bym policje wezwala , ludzie są nie poważni gdybym byla swiedkiem takiego wydarzenia to wiedzac że pojade kiedys tamtędy na wesele swoje to chyba bym zamiast wódki wlala do butelki wode i by sie zdziwili uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 20 Sie 2010, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze , ale frajerzy łażą po tym świecie ! Co za debile normalnie. Ja też zadzwoniła bym na policję bo jak tu w inny sposób sobie poradzić hmmm
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group