Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bramy w drodze do domu weselnego.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradycyjnie bramy stawały tylko na drodze pana młodego, kiedy jechał do domu panny młodej, a teraz to chyba wszystkie chwyty dozwolone język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo&Aga napisał:
Mam takie jedno pytanie. Bramy są tylko w drodze do kościoła czy z kościoła na wesele też?


Teraz to już chyba wszystkie chwyty dozwolone, nieważne przed mszą czy weselem, jeśli "po trasie" to w każdym miejscu mogą stać.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tez kwestia tego gdzie wiedzą ze bedzie jechac samochod z młodymi oczko Czesto przy domach weselnych okoliczne dzieciaki robią brameczki, jak widzą ze sale sa przygotowane dla młodych..

Mnie podobaja sie bramy z pomyslem oczko Bo takei stawanie na drodze dla zarobienia flaszki - coz, zadna filozofia, zero polotu..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, co znaczy z pomysłem? Bo ja z bramami zetknęłam się pierwszy raz kilka lat temu na Mazurach i tam był zwykły sznurek ozdobiony kwiatkami, krepiną i wstążkami. Mnie to strasznie fascynuje ta "tradycja" uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chocby taki sznurek o ktorym mowisz..
Nie pamietam dokladnie za co przebrali sie pewni koledzy panstwa mlodych - albo za lokomotywe albo za brame - wykonali makiete z tektury i tak zajechali im droge..

U nas bramy polegają na tym ze grupa np sąsiadów z klatki/bloku staje na drodze auta slubnego - czesto w domowych dresach, wyciagnietych galotach przed kolanko oczko I nie schodza z drogi poki nie dostaną wódki.. Ja rozumiem ze to tradycja ale mnie byloby glupio tak sępic Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, od razu głupio oczko Musisz się wyposażyć w domowy dres przed kolanko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam taki rózowy pluszowy z ikei lol ale po kostki... Rolling Eyes To juz nie modne?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E, po kostki, niee. Musisz przerobić Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My bramy pewnie bedziemy mieć. Takie zwyczajne, tylko dla flaszki...
Ale byłam świadkową na weselu, gdzie PM mieli brame jak sie patrzy. Po wyjeździe z Kościoła drogę zagrodził nam wojskowy wóz, z którego wysiadło kilku mężczyzn przepranych za żołnierzy, w tym nawet jeden major Shocked Okazało się, że droga jest zaminowana, czyli ustawiono kilka pustych butelek. Za chwile podjechał kolejny samochod, z którego wysiadł "saper" i rozminowywał całą okolicę. Wszystko było pieknie zgrane i wypadło świetnie. Na zakończenie PM dostali piękne kwiaty i żołnierze otwarli szampana, którego wszyscy razem wypili uśmiech

Widziałam też bramy na dziewczynki. Panowie przebrali sie za damy lekkich obyczajów, wypchnęli starego fiata na droge i koniecznie chcieli pomocy Pana Młodego lol Nawet niezłe laski z nich były lol Szkoda tylko, że potem nie dało sie tego fiata uruchomić i goście pomagali go zepchnąć na pobocze lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Nie 23 Maj 2010, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewqa04 napisał:
Widziałam też bramy na dziewczynki. Panowie przebrali sie za damy lekkich obyczajów, wypchnęli starego fiata na droge i koniecznie chcieli pomocy Pana Młodego lol Nawet niezłe laski z nich były lol Szkoda tylko, że potem nie dało sie tego fiata uruchomić i goście pomagali go zepchnąć na pobocze lol


Fantastyczny pomysł lol Jak widać ludzie umieją się jednak bawić i fantazji im nie brakuje. Oby więcej takich uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group