Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bramy w drodze do domu weselnego.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha, rozjechać "bramkarzy" i zamiast słodkiego małżeństwa spędzić kilka lat za kratkami, ubawiłyście mnie dziewczyny lol
Nie znałam długo tej tradycji, z pewnych względów w moich rodzinnych stronach nie jest praktykowana, choć przyznam szczerze sama bym mogła pleść takie brameczki Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto mi co udowodni. to nie ja prowadzę Twisted Evil w każdym razie ja się na bramkach nie zatrzymam. zresztą wątpię, bym na nie trafiła.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
kto mi co udowodni. to nie ja prowadzę Twisted Evil w każdym razie ja się na bramkach nie zatrzymam. zresztą wątpię, bym na nie trafiła.


Shocked jeśli rozjedziesz człowieka to wcześniej czy później policja albo prokuratura Ci to udowodni. Sama nie spodziewam się bramek w mieście, gdybyśmy jednak na takową trafili, na pewno się zatrzymamy. Nie wyobrażam sobie okaleczyć albo zabić człowieka dla własnej chciwości, za jedną głupią butelkę wódki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas bedzie jedna pod moim blokiem, tj tam gdzie mieszkalam.. I pewnie pod USC bo to jest w centrum miasta, a obok jest taka menelowska dzielnica.. i tydzien w tydzien okoliczne pijaczki sie zbierają by wyrwac flache (a dzieciaki po cukierki - i o ile dzieci rozumiem, to menele sa moim zdaniem zalosni).
Niestety u nas pod kosciolem garnizonowym, ktory nie jest tak daleko od USC, wiem ze ci miejscowi ubierają sie "w co lepsze" spodnie i koszulke a pozniej stają w kolejce do skladania zyczen mlodej parze i chcą za to wodke albo grozą ze narobią syfu lada moment.. wiekszosc ludzi nie chce miec bijatyk i awantur na swoim slubie, na nagraniu kamery wiec flaszki dają.. Ja im dac to moge kopa w dupe Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:

Niestety u nas pod kosciolem garnizonowym, ktory nie jest tak daleko od USC, wiem ze ci miejscowi ubierają sie "w co lepsze" spodnie i koszulke a pozniej stają w kolejce do skladania zyczen mlodej parze i chcą za to wodke albo grozą ze narobią syfu lada moment.. wiekszosc ludzi nie chce miec bijatyk i awantur na swoim slubie, na nagraniu kamery wiec flaszki dają.. Ja im dac to moge kopa w dupe Twisted Evil


Nie boisz się, że narobią Ci burdy? Ja nie chciałabym być wyzwany przy wszystkich gościach od k...ew, że flaszki nie dałam...
A swoją drogą skoro to nagminne, czemu nie wzywa się policji? Przecież od tego są.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
MissIndependent napisał:
kto mi co udowodni. to nie ja prowadzę Twisted Evil w każdym razie ja się na bramkach nie zatrzymam. zresztą wątpię, bym na nie trafiła.


Shocked jeśli rozjedziesz człowieka to wcześniej czy później policja albo prokuratura Ci to udowodni. Sama nie spodziewam się bramek w mieście, gdybyśmy jednak na takową trafili, na pewno się zatrzymamy. Nie wyobrażam sobie okaleczyć albo zabić człowieka dla własnej chciwości, za jedną głupią butelkę wódki.

Shocked czy trzeba dopisywać post-scriptum "pół-żartem, pół serio" pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet ćwierć serio mnie nie bawi w takich kwestiach, wybacz.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:

Nie boisz się, że narobią Ci burdy? Ja nie chciałabym być wyzwany przy wszystkich gościach od k...ew, że flaszki nie dałam...
A swoją drogą skoro to nagminne, czemu nie wzywa się policji? Przecież od tego są.


Ja nie biore slubu w kosciele garnizonowym wiec mam nadzieje ze takich przyjemnosci nie uraczę.. Poza tym 3 policjantow bedzie na slubie jako goscie, a to sa policjanci z powołaniem wiec jestem spokojna oczko Poza tym jestem pyskata i nie wiem czy nie przegadalabym takiego pijusa tak ze by mu w piety poszlo i w krzaki ze wstydu by sie chował język

A tak na powaznie, to pewnie poprosilabym 2 kuzynow by pana z kolejki gosci wyprowadzili bo tu sie wodki nie rozdaje na krzywy ryj oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mieliśmy dwie bramy zrobione przez dzieciaki po wyjściu z kościoła, daliśmy im cukierki zapakowane w celofan i związane wstążeczką uśmiech ale wódke też mieliśmy w zapasie uśmiech dla dorosłych oczywiście uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sob 22 Maj 2010, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie jedno pytanie. Bramy są tylko w drodze do kościoła czy z kościoła na wesele też?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group