Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tanie wesele - jednak możliwe!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele było w domu ,a pan Paweł to mój tata.

Acha....i wszyscy żyli długo i szczęśliwie!wykrzyknik






A wódka była bez graniczeń... w to napewno uwierze uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy stara się robić wesele na miarę swoich możliwości.
Ja uważam że nie po to tyram jak wół żeby sobie nie poużywać w tym najważniejszym dniu. Oczywiście każda "skarbonka" ma limit ale zależy jaki to jest limit dla każdego z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potraktuję poważnie nikogo kto ma 1 posta i w nim zachwala jakiegoś usługodawcę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss, zgadzam się z Tobą
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasciwie to prawda jest, ze za 30 osob 8500,- to nie jest malo. Oczywiscie nie zwrocilo nam sie, ale nie o to mi chodzilo.
Ja , po prostu zrezygnowalam z kilku rzeczy: np z orkiestry, mialam DJa, ktory normalnie bierze 800,- za wesele (ale u nas zaczynalo sie pozno wiec zawet dal znizke), zrezygnowalismy z filmowania (zazwyczaj nie podobaja mi sie kasety z nagraniami weselnymi), nie mielismy zamochodu (bo miejsce wyjcia, kosciol i lokal byly w kregu 200m), jedzenie jeszcze zawozilam do domu, a z 30butelek wodki do domu zabralam jakies 19!wykrzyknik (potem rozdawalam mruga, wino tez zostalo.
Wlascicielka restauracji dala nam cene 110,- od osoby (normalnie ma jakies 130 ,ale my mielismy dwa gorace posilki, kawa i herbata i napoje do woli), wiec to tez sie liczy.
Zdjecia robil mi kuzyn i chlopak mojej kuzynki, ktory teraz ma praktyke u fotografa.
Powiem, ze z perspektywy czasu wzialabym fotografa i moze zmienilibysmy godzine imprezy, bo mielismy malo czasu na zabawe (tylko cala noc), ale tylko to.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwi super Wam się udało za małą kasę zrobić wesele Cool Też bym tak chciała, ale podejrzewam, że nie dostane tu w Krakowie takich atrakcyjnych cen jak Ty ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, nie wiem jak to jest w Krakowie ;(...moge ci najwyzej dac numer do DJa, mozesz sie zapyatac, chyba ze masz inne plany co do grania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to poproszę na priv Cool namiar zawsze się przyda Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mib
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 25 Lis 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawowe pytanie czy w weselu chodzi tylko o pieniądze, czy o przyjemność i super wspomnienia?Osobiście znam już dziesiątki sal i z doświadczenia wiem,że wszystkie oszczędności na weselu od sali, przez fotografa i kamerzystę a na zespole kończąc powodują,że jest w najlepszym wypadku przykro a w najgorszym płacz. "Nie ma darmowych posiłków" jak mawiał jeden ekonomista. Jakość musi kosztować. Inna sprawa,że nie koniecznie fortunę:)Moje rady co do sali:przede wszystkim sprawdzić należy nagłośnienie. Ostatnio filmowałem wesele w bardzo ładnej sali we Wrocławiu, jednak ktoś tak ją zaprojektował, że muzyki nie dało się słuchać. Zespól był dobry, dużo sie męczyli z ustawianiem głośników,żeby coś poprawić, ale budowa sali powodowała, że był ciągły pogłos, było po prostu nie przyjemnie i pani młoda była wyraźnie zła. Tak więc warto poprosić, żeby nawet puścili muzykę z własnego sprzętu i posłuchać jak to brzmi. Kolejna sprawa:idealna sala to taka, w której zespół czy dj są na tej samej sali co goście, ale w pewnej odległości od nich. Tak,żeby widzieli co się dzieje na sali a jednocześnie nie zagłuszali tych co najbliżej siedzą. Nikt nie chce potem mieć zdartego gardła od krzyczenia do sąsiadów ze stolika obok. Tych rad jest dużo więcej, ale to podstawowe, z doświadczenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
_Ania_Nowelska_
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 26 Lis 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to wesel będziemy mieli classic, sala itp. ale tylko ze względu na rodziców narzeczonego. Ogólnie to uważam jak Wy powyżej, że wesele jest dla pary młodej a nie dla gości. Może być nawet na łące we dwoje z grupką przyjaciół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group