Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tanie wesele - jednak możliwe!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiulka1986
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 2

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 18:49    Temat postu: Tanie wesele - jednak możliwe!!! Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Od 4 dni jestem szczęśliwą mężatką Smile))) Chciałam z wami podzielić się moim szczęściem, a przy okazji zrobić coś bardzo pożytecznego. W lutym tego roku znalazłam na jednym z portali kontakt do Pana Pawła, który miał organizować przyjęcie weselne za przystępną cenę - na początku podchodziłam do tego z dystansem, ale ostatecznie się zdecydowałam. To co stało się w sobotę przeszło jednak moje najśmielsze oczekiwania - Pan Paweł nie tylko dopilnował, aby jedzonko było pyszne i pięknie przystrojona sala, ale sprawił, że wesele było FANTASTYCZNE - osobiście je prowadził z towarzyszeniem zespołu muzycznego. To w co nadal nie mogę uwierzyć, to fakt, że całość z salą, jedzonkiem, napojami, alkoholem i zespołem muzycznym zamknęło się w kwocie 11 000złwykrzyknik! Wiem, że to wszystko może wyglądać jak reklama, ale w ten symboliczny sposób chciałam Panu Pawłowi podziękować za to, że do końca pozostał nie tylko profesjonalnym managerem, świetnym muzykiem i wodzirejem, ale przede wszystkim uczciwym człowiekiem.[...] Naprawdę gorąco polecam!wykrzyknik Aśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie ten Pan Paweł mieszka?
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to zdecydowanie nie wygląda jak reklama.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem w stanie zrobić szybko wesele za małą kase....... 30 gości mało wódki kiepski lokal itd.......a potem żałowac do końca życia!wykrzyknik
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama dla naiwnych......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj tak a pamiętajcie że nie każdego stać na weselisko na 200 czy 300 gości... u mnie na weselu będzie 70 osób i to wcale wg mnie nie jest mało...
Jesteśmy młodymi ludźmi nie mamy zbyt dużego wyboru..musimy sami zapracować na własne wesele..oczywiscie rodzice z jednej jak i z drugiej strony pomogą ..nie możecie oceniać każdego tą samą miarką...!
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwi
gaduła
gaduła


Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 251
Skąd: Wlochy

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe napisał:
Ja też jestem w stanie zrobić szybko wesele za małą kase....... 30 gości mało wódki kiepski lokal itd.......a potem żałowac do końca życia!wykrzyknik

W sierpniu bylam na weselu 30sto osobowym: byl lokal, jedzenia az za duzo i dobre, byl alkohol (nawet wino), muzyka do samego rana...goscie wybawili sie za wzse czasy....koszt (laczywszy w to suknie, alkohol, lokal, jedzenie, ciasta, tort, kosciol)..jakies 8500,-.
To bylo moje wesele i niczego nie zaluje.
A jednak sie da oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma miała wesele i mówiła , że jej się zwróciło. Ok , pojechaliśmy żeby zapytać o koszt i oglądnąć sale. Na miejscu zastaliśmy obskurny lokal od 50 lat nie remontowany, śmierdziało starym olejem, menu za 80 zł , nie było możliwości wyjść na zewnatzr lokalu.... mieli 70 osób i zapłacili za wesele 17 tyś i wszystko im się zwróciło------- ok może ja wole mieć kredyt i go powolutku spłacać uśmiech

Ivi : ja nie pisałam , że się nie da-- diokładnie się da , ale jak ktoś ma dużo czasu na to wszystko.....i szczęście uśmiech Bo można zrobić wesele na 30 osób i zapłacic dużo kasy ,a można mieć 100 os. i zapłacić mniej- wszystko zależy czy uda nam się znaleźć odpowieni cenowo lokal, jedzenie, alkohol...itd Zazdroszcze możliwości zrobienia fajnego wesela taniej- niestety w mojej okolicy nie było takiej możliwości smutny , ceny menu od 140 zł w góre , orkiestra 2,500 .....no i się tanio nie da smutny

Angelista : a kto tu kogo ocenia swoją miarką uśmiech ? Nie widze, żeby ktoś coś na ten temat napisał uśmiech

wesele na 30 osób i kwota 8.500 to wcale nie jest tak tanio uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co a ja nawet i chciałabym zrobić tańsze wesele ale u mnie po prostu się nie da smutny jak za osobe 200zł, orkiestra 3300zł i kamerzysta + fotograf 3600zł. więc gdzie tu ja mam oszczędności szukać a gdzie reszta Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiulka1986
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro 21 Paź 2009, 17:31    Temat postu: c.d. Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Nikogo nie będę zmuszać, aby korzystał z usług Pana Pawła - pomyślałam sobie, że w ten sposób mogę symbolicznie podziękować za cudowne zorganizowanie mojego wesela. Na marginesie sala była świetna, przyjęcie było nie na 30, a na 65 osób, jedzenie było bardzo dobre, a przy tym było go tyle, że zabraliśmy do domu wypełnione nim ogromne pudło, a alkohol był bez ograniczeń Smile. Na marginesie - wspólnie z narzeczonym cały ciężar finansowy za przyjęcie musieliśmy wziąć na siebie - rodzice nie mogli nam pomóc, tym samym weselne za takie pieniążki jak zapłaciliśmy ostatecznie nie tylko się zwróciło, ale także coś zostało na czarną godzinę.
Trzymajcie się ciepło i wszystkiego dobrego w Waszych poszukiwaniach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group