Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tanie wesele - jednak możliwe!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczęśliwa27
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 20 Lut 2011, 20:10    Temat postu: cena=jakość? Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam Wasze posty i nie rozumiem, dlaczego niektórzy krytykują dziewczynę, która chce podziękować Panu Pawłowi za zorganizowanie wesela tanio i dobrze.
Mnie to wcale nie wygląda na ukryty marketing, przecież koleżanka wcale nie wymieniła nazwy lokalu itd...
Jak sama się orientowałam o cenach wesel w mojej okolicy Wielkopolski to naprawdę zdarzają się ciekawe miejsca od 130zł/os

Pozdrawiam Wszystkich
Sylwia
_________________
Małżeństwo czyni z dwóch przerywanych linii jedną całą.
Daje dwóm poszukującym naturom sens życia i coś, dla czego warto żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzana
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Eslohe-Sauerland (Niemcy)

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 9:52    Temat postu: Re: c.d. Odpowiedz z cytatem

[quote="asiulka1986"]Witajcie! Nikogo nie będę zmuszać, aby korzystał z usług Pana Pawła - pomyślałam sobie, że w ten sposób mogę symbolicznie podziękować za cudowne zorganizowanie mojego wesela. Na marginesie sala była świetna, przyjęcie było nie na 30, a na 65 osób, jedzenie było bardzo dobre, a przy tym było go tyle, że zabraliśmy do domu wypełnione nim ogromne pudło, a alkohol był bez ograniczeń Smile. Na marginesie - wspólnie z narzeczonym cały ciężar finansowy za przyjęcie musieliśmy wziąć na siebie - rodzice nie mogli nam pomóc, tym samym weselne za takie pieniążki jak zapłaciliśmy ostatecznie nie tylko się zwróciło, ale także coś zostało na czarną godzinę.
Trzymajcie się ciepło i wszystkiego dobrego w Waszych poszukiwaniach![/quote]

Witaj, a moglabys cos wiecej nt tego p. Pawla napisac i przedewszystkim skad on jest. My planujemy wesele na 120os. Rowniez placimy z wszystko sami. Moja kalkulacja wyniosla 45.000zl, ale sam ubior 7500. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 25 Mar 2011, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby to była dziewczyna korzystająca z forum może być uwierzyła. Jak ktoś wchodzi na forum ślubne po ślubie, żeby założyć dwa wątki o usługach danej firmy, to na 100% reklama.


11 tysięcy na 65 osób - wychodzi 169 zł na osobę.. A w tym zespół. No a gdzie pieniądze na ubranie, na obrączki, zaproszenia i wiele innych wydatków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roleska
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 11

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam forum, ale praktycznie nikt się nie wypowiada o weselu w domu.
My planujemy zrobić w domu dziadka mego Narzeczonego. Jest tam ogród i spory dom. Stoliki na dworze, a jakby miało padać to wynajmiemy namioty jakieś specjalne weselne.
O właśnie wiecie coś o takich weselach? Ciekawa jestem opinii i jakie rozwiązania ludzie przyjęli. Np. miejsce do tańczenia itd..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzana
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 19
Skąd: Eslohe-Sauerland (Niemcy)

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc, niewiem czy to takie tansze rozwiazanie jest skoro sam namiot wraz z parkietem do tanczenia kosztuje ok 7000-8000zl. Ja osobiscie nie chcialabym miec takiego stresu przyjecia w domu, rodzina wczesniej przyjezdza i w ogole, ale podziwiam chec tradycyjnego wesela na 'podworku'. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roleska
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 11

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie jeszcze nie sprawdzaliśmy ile taki namiot kosztuje... Ale i tak będziemy robić u dziadka, bo nie chcemy wynajmować sali. A mi się marzy wesele pod chmurką , byle by z tej chmurki nie kapało Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roleska warunki atmosferyczne to jedno, a drugie to chociażby komary. W miesiącach letnich miejscami nie da się wytrzymać na zewnątrz wieczorem :/ Weźcie to pod uwagę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam pomysł bardzo fajny uśmiech Jestem ciekawa szczegółów logistycznych uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to raczej wyjdzie to drożej - z tego co widziałam jedną ofertę to za m2 wyjdzie ok. 100 zł, a taki namiot musiałby być spory..Nie wiem czy już stoły w tą cenę wchodzą? Potem catering, w przypadku takiego miejsca na pewno wypożyczenie naczyń, bo raczej tyle nie macie - jak bierze się pod uwagę salę/restaurację takie rzeczy już są.. To na początek już daje pokaźną sumkę..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się tak wydaje, że wyjdzie wbrew pozorom drożej.
A o samych przygotowaniach, wolę nawet nie myśleć. Bo przecież KTOŚ to musi przygotować.
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group