Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka bez czy z ramiączkami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA ramiączka muszę mieć na 100% chociaż rodzina twierdzi,że już dobrze wyglądam język- ale to jest dobrze w porównaniu z otyłością w którą się wpędziłam i z której wyszłam wielkim wysiłkiem uśmiech
Myślę,że przy szerokich plecach i ramionach fajnie jest jednak mieć ramiączka. Tylko chcę w mojej wymarzonej sukni- jeśli zdecyduję się na szycie- mieć 2 razy grubsze niż są na zdjęciu/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm, że tak powiem, nie czas zacząć działać w tym kierunku?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie wykrzyknik 6miesięcy to kupa czasu wykrzyknik Shocked
Nawet jeszcze nie wiem, czy szyję, czy jednak kombinuję i poszukam w Ptaku, co by tanio było Cool
No i te 8kg lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziło mi o szycie właśnie uśmiech. Na kupno zawsze masz jeszcze czas..., ale wiem, że szycie czasem się przedłuża uśmiech. Ja chciałąm dobrze, Karola, i wedle Twego własnego życzenia działam lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Ludzie wykrzyknik 6miesięcy to kupa czasu wykrzyknik Shocked
Nawet jeszcze nie wiem, czy szyję, czy jednak kombinuję i poszukam w Ptaku, co by tanio było Cool
No i te 8kg lol


Uwierz mi, że tylko tak się wydaje. Pół roku to ostatni dzwonek żeby ogarnąć się za kiecką. Na miesiąc przed dobrze mieć suknię już gotową odebraną, tak dla pewności, że wszystko jest ok i w popłochu nie trzeba będzie czegoś poprawiać. Jeśli będziesz decydowała się na szycie to naprawdę ostatni dzwonek żeby pracownia miały jeszcze wolne terminy.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ło masz... czyli szyć nie mogę..... więc sprawa zamknięta- kupuję gotowca. Nie wyobrażam sobie szyć na taką sylwetkę, jaką obecnie posiadam !
Mam zamiar zrzucić te kilosy i wymodelować całe plecy, bo mam na nich taką warstwę tłuszczową, jak na talii..... dużo mniej tłuszczu posiadam na biodrach, a pośladki z boku świecą nagą kością... Może jakieś rady- jakie są ćwiczenia zróżnicowane, tak,żeby zrobić sobie codziennie 15minutowy seans tylko na całe plecy - żeby je jakoś dopasować do reszty ciałapytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
ło masz... czyli szyć nie mogę..... więc sprawa zamknięta- kupuję gotowca. Nie wyobrażam sobie szyć na taką sylwetkę, jaką obecnie posiadam !
Mam zamiar zrzucić te kilosy i wymodelować całe plecy, bo mam na nich taką warstwę tłuszczową, jak na talii..... dużo mniej tłuszczu posiadam na biodrach, a pośladki z boku świecą nagą kością... Może jakieś rady- jakie są ćwiczenia zróżnicowane, tak,żeby zrobić sobie codziennie 15minutowy seans tylko na całe plecy - żeby je jakoś dopasować do reszty ciałapytajnik



Nie mam zielonego pojęcia co robić żeby "schuść", ale może warto się zastanowić czy dasz radę schudnąć do tego czasu. Jeśli zakładasz, że idealną wagę i sylwetkę osiągniesz na miesiąc przed ślubem, to gotowca też nie kupisz. W salonach tez tak naprawdę dopasowują suknię do klientki, a to trochę trwa
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale...to jeszcze 6 miesięcy.... w 7,5 miesiąca zrzuciłam prawie 20kg, nie ćwicząc ani nie uprawiając sportu oprócz chodzenia na spacery... dlatego jeśli chodzi o to, to jestem optymistką. A może po prostu jeśli szyć- to dać sie zmierzyc taką, jaka jestem, najwyżej będzie mnie z przymiarki na przymiarkę coraz mniej Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej zawsze spotykałam się tak z proponowanym 4 miesięcznym terminem.. Może w jakiś bardziej rozchwytywanych miejscach, lepiej się podpytaj Karolina u siebie, żeby spokojniej zamówić może pośpiech nie jest potrzebny.. Ja zamawiałam tak jak kazali 4 miesiące przed, a i tak suknię zaczęli szyć z miesiąc później (zabrakło jednej miary, więc ściągali mnie jeszcze..). Sukni się aż tak długo nie szyje, zazwyczaj wcześniej zbierają zamówienia, żeby sobie rozłożyć szycie sukni w czasie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Może jakieś rady- jakie są ćwiczenia zróżnicowane, tak,żeby zrobić sobie codziennie 15minutowy seans tylko na całe plecy - żeby je jakoś dopasować do reszty ciałapytajnik


15 minut ćwiczeń dziennie..? Wink
_________________


Ostatnio zmieniony przez polly dnia Wto 10 Kwi 2012, 8:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group