Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka bez czy z ramiączkami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
A po co się tu zarejestrowałaś po ślubie? Trochę mnie to dziwi....


masz odpowiedź w podpisie
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, Pralinko - chodzi o to, że lepiej, żeby reklamodawcy nie wydawali swojej opinii, bo to trochę głupio wygląda, takie "zaangażowanie" w ślubne sprawy dawno po weselu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę miała sukienkę z ramiączkami bo mam miseczkę H.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba też... bo boje się, że nie ma się na czym utrzymać sukienka bez ramiączek oczko chociaż koleżanka mówiła, że można tak ją dopasować, że będzie ok, ale czy ja wiem...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w sukni gumy mocujące. Kurczę dziewczyny, weźcie nie straszcie Very Happy
Mam nadzieję, że te gumy, plus wszyte "poduszki", które mają wszystko trzymać na miejscu wystarczą. Choć ja akurat biuściasta nie jestem ani trochę, to może to jakoś inaczej się ma oczko
Niemniej: gumy mocujące, wszyste poduchy + jak się bardzo zestresuję tym zaklejone sutki (pomysł zaczerpnięty z forum uśmiech ) wystarczą. Choć mam nadzieję, że to ostatnie w ostateczności tylko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś suknie bez ramiączek opadały, zsuwały się. Teraz, gdy odbieramy suknię z salonu czasami na parę dni przed ślubem jest ona tak dobrze dopaoswana, że o zsuwaniu nie ma mowy. Dodatkowe gumy mocujące na wysokości biustu robią swoje.

Żeby nie było, przymierzyłam kilka modeli z ramiączkami, ale o wiele ładniej wyglądam w sukni bez. Jakbym miała bardzo obfity biust prawdopodobnie zdecydowałabym się na ramiączka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam gumę i się sprawdziła. Fakt, mogłaby być jeszcze ciaśniejsza, ale mimo to trzymała. Jedynie czasem jak usiadłam zbyt gwałtownie i przytrzasnęłam materiał, albo tańczyłam zsunęła się może z 2 cm. Ale też była na mnie trochę luźna, więc może gdyby zwęzić ją w ostatnim dniu, to nie byłoby takiego problemu. Naprawdę, dobrze uszyta suknia nawet przy miseczce H (i pewnie większej, bo mówię jakbym miała jakiś monstrualny biust;p), bez ramiączek się trzyma.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Żeby nie było, przymierzyłam kilka modeli z ramiączkami, ale o wiele ładniej wyglądam w sukni bez. Jakbym miała bardzo obfity biust prawdopodobnie zdecydowałabym się na ramiączka.


u mnie to samo, więc bezwzględnie suknia będzie bez ramiączek.
te ramiączka przy obfitej jak piszecie górze też muszą być odpowiednie - cienkie niteczki moim zdaniem wyglądają wtedy słabo (wnioskuję po przeglądaniu sukien na allegro na realnych PM) uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też wszyć małe ramiączka do sukni i użyć ich gdyby coś się jednak zsuwało. Albo po prostu je mieć wszyte dla psychicznego komfortu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 29 Gru 2011, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tym, że panie o obfitych kształtach lub chociaż biuście lepiej wyglądają bez ramiączek niż w cieniutkich ramiączkach wżynających się w ramiona. Jeżeli ramiączka to ładne, szersze, zakrywające fałdki niż tworzące nowe.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group