Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka bez czy z ramiączkami?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 11:36    Temat postu: Sukienka bez czy z ramiączkami? Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Jestem nowa na forum, więc wybaczcie jeśli okaże się, że powielam czyjś temat (ewentualnie podajcie mi linka jeśli takowy został już kiedyś podjęty). Mój ślub odbędzie się w sierpniu 2010 i powoli zaczęłam się rozglądać za sukienką (wiadomo - teraz są wyprzedaże kolekcji). Mam więc pytanie głównie do tych z Was, które moment zaślubin mają już za sobą: podobają mi się bardzo suknie bez ramiączek, ale z obserwacji wielu panien młodych na ich weselach wiem, że podciąganie potem spadającego gorsetu jest często nieuniknione i nie wygląda to zbyt efektownie. Pytam więc tych z Was, które miały takie suknie na sobie i proszę o szczerą odpowiedź. Jak było? Bo jestem osobą, która na pewno większość czasu spędzi na parkiecie i nie chciałabym męczyć się w sukni. A pytam szczególnie dlatego, że jestem zdecydowana na suknię w całości, nie dwuczęściową.
uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia :)
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 4

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 11:49    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Ja wole mieć suknie na ramiączkach ponieważ bez ramiączek jest strasznie nie wygodnie w tańcu (obserwacje na innych weselach, a byłam na bardzo wielu) są z tym problemy. A z ramiączkami nie przejmujesz się tym i beztrosko sie bawisz uśmiech Ja mam suknie na sporych ramiączkach a bardzo ładnie wyglada uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lila, duzo zalezy od Twoich gabarytow. Jesli jestes szczuplutka, nie masz obfitego biustu to mozesz spokojnie kupic suknie bez ramiaczek czy szelki. Gorset bedzie sie dobrzew trzymac nad biustem oraz w talii, bo jest wszedzie, do pasa dopasowany i sztywny. Jesli beda w nim fiszbiny, a zwykle sa, to gorset sie dobrze trzyma uśmiech
Jesli natomiast masz duzy biust to ramiaczka sie przydadza, zeby miec pewnosc ze gorset nie bedzie w tancu opadac.
Poza tym, do wielu sukni, standardowo sa dodane cienkie satynowe ramiączka, wiec zawsze mozna je doczepic gdyby jednak cos nie grało uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale właśnie - masz szerokie ramiączka. A ja wolałabym albo wcale, albo takie dość cienkie. W jednym salonie przymierzyłam jeden model z takimi cienkimi paseczkami i okazało się, że leży gorzej niż taka bez - przy ruszaniu się ramiączka się ześlizgiwały z ramion (a nie były bynajmniej za długie). Może suknia niezbyt dobrej jakości, nie wiem... Confused Ale właśnie dlatego pytam o opinie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Lila, duzo zalezy od Twoich gabarytow. Jesli jestes szczuplutka, nie masz obfitego biustu to mozesz spokojnie kupic suknie bez ramiaczek czy szelki. Gorset bedzie sie dobrzew trzymac nad biustem oraz w talii, bo jest wszedzie, do pasa dopasowany i sztywny. Jesli beda w nim fiszbiny, a zwykle sa, to gorset sie dobrze trzyma uśmiech
Jesli natomiast masz duzy biust to ramiaczka sie przydadza, zeby miec pewnosc ze gorset nie bedzie w tancu opadac.
Poza tym, do wielu sukni, standardowo sa dodane cienkie satynowe ramiączka, wiec zawsze mozna je doczepic gdyby jednak cos nie grało uśmiech


Hehe, no jestem szczupła i dużym biustem pochwalić się nie mogę, więc może faktycznie nie będzie ze mnie spadać oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia :)
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 4

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Ostatnio zmieniony przez Kasia :) dnia Pią 30 Paź 2009, 12:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładna uśmiech Choć ja wolę taką w kształcie litery A. No ale właśnie to jest problem - przymierzyłam już kilkanaście sukni, ale w żadnej tak na dobre nie "pobiegałam" w salonie, żeby się przekonać, czy ze mnie spada czy nie. I na dodatek jest to trudno ocenić jak wszystkie modele są na mnie za duże i jestem spięta szpilkami Sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia :)
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 4

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz w salonie troszkę w niej pochodzić, momentalnie zobaczysz czy leci w dół. To jest ważne, bo po co się męczyć w tak ważnym dniu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawda jest taka, że dobrze dopasowany gorset poprostu nie spadnie. Nie spadnie i już wykrzyknik Od wielu kobiet to słyszałam. Sekret tkwi w dobrej krawcowej a ona już tak wszystko dopasuje, żebyś nie musiała myśleć o poprawieniu gorsetu. Ponadto (tak mi się wydaje) że sznurowany gorset jest napewno lepszy, bo regulujesz go tasiemkami i on się różnie zaciśnie w różnych partiach pleców, dzięki czemu dopasuje się idealnie Cool
Najważniejsze, żeby suknia była najpiękniesza dla Ciebie, a dopasowanie to już działka innych ludzi język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 20 Paź 2009, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, no domyślam się, że spaść nie spadnie, bo w końcu trzyma się też na talii. Ale czy nie będzie się jednak zsuwał, żeby potem podczas tańca nie trzeba było podciągać sukni oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group