Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Pupile !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to moja chomiczka Miszka zwana też Chomiczówką uśmiech


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze mnie zastanawialo jakby moje polowacze zareagowaly na takie cos... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, zdziwilabys sie jak dziwnie psy potrafia zareagowac na chomika...
Moj np chcial sie bawic lol podchodzil do klatki i machal ogonem jak glupi.. chomik podchodzil i sie obwąchiwały z psiakiem nazwajem.. Choc Karat sie ciut bał chomika i sam do jego pokoju (tak, nasz chomik ma swoj pokoj Cool ) nie wchodził... tylko ze mną oczko

Bylam zaskoczona, bo jak na spacerze kiedys zobaczyl mysz biegnaca po trawsku to malo mi reki z barku nie wyrwał.. i oczywiscie myszaka pocharatał ale wystraszył sie mysiego pisku i wypuscil z paszczy lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja suka podobnie reaguje na koty. na dworze goni za każdym i chce się na nie rzucać, ale jak mielismy 2 kotki przezjakiś czas to byłabardzo spokojna i opiekuńcza względem nich, jakby były jej dziećmi Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja Sadie kiedys pogonila kota (to znaczy zawsze je ganiac chce ale jakos kociaki nie lubia jej rodzaju zabawy) i prawie juz go miala. Kot sie wkurzyl, odwrocil sie zatrzymal i spojrzal.... Sadie wyhamowala przed nim i .... to bylo wszystko. Spojrzala i stwierdzila ze tak naprawde to ona nie chce juz tego kota zlapac, tak naprawde to ona juz chce wrocic i udawac ze nic sie nie stalo Very Happy Smieszna wtedy byla.
Od jakiegos czasu marzy mi sie fretka...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialam 2 fretki 3 lata temu.. Smierdziuchy kochane - wscibskie, ciekawskie... I kochaly podgryzac mnie w pięty Cool Pewnego dnia postanowily tez wykopac nam wielka palme z doniczki... bo mialy caly pokoj dla siebie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powiedz duzo opieki wymagaja? Maja jakies specjalne wymaganie? Czym sie je karmi? Tak ogolnie jakies wiadomosci. Da sie cos zrobic z ich zapachem czy smierdza jak nieboskie stworzenia kategorycznie i nieodwracalnie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to pani krewetka w ciąży i pan ślimaczek w małym akwarium lol



A to nasz duże akwarium:


i jeszcze raz pani krewetka tym razem jakby patrząca w obiektyw Very Happy


_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde, podoba mi się ta krewetka! Smile
Oto nasze koty:

Murka


Lusia


Do niedawna było tak:

Ale na szczęście dodatkowy kot (Oskar) znalazł już dom i mamy juz tylko dwa , nasze osobiste Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
a powiedz duzo opieki wymagaja? Maja jakies specjalne wymaganie? Czym sie je karmi? Tak ogolnie jakies wiadomosci. Da sie cos zrobic z ich zapachem czy smierdza jak nieboskie stworzenia kategorycznie i nieodwracalnie?


Karmisz je specjalna sucha karma dla fretek. Niektorzy oszczedzaja i kupuja kocia karme i frety tez to wcinaja, ale to ponoc dla nich niezdrowe. Jedza bakalie (jako nagroda i to rarytas bo te je tuczą), surowe jablko.. Czasem tez mozna je karmic gotowanym mieskiem (tylko nie pamietam jakim bo ja nie mialam tyle cierpliwosci by im gotowac). Potrzebuja dosc duzej klatki, z hamaczkiem, domkiem, zabawkami (np taka mysz whiskasa dla kotow - ekstra sprawa), Koniecznie jakas deseczka na ostrzenie pazurkow.. Do kuwety polecam cytrynowy wklad samozbrylajacy sie - latwo wyjac, bo jak freta nasika to te kamyczki sie zbrylaja w kulke i wyjmujesz tylko specjalna lopatka i dalej jeszc czysto i pachnie.. Jak im nie bedziesz dostatecznie czesto sprzatac to ci zaczna robic psikusy i wywalac kupy i te brylki sikow za klatke.. ;D I kupujac klatke musisz miec pewnosc ze freta sie nie przecisnie przez prety... moja jedna miala chudy lepek i wylazila w dzien i np kladla sie spac w moim lozku w poszewce od poduchy.. Cool
Polecam tez smyczke i obrózki bo frety kochaja spacery uśmiech Na zapach - coz.. czeste mycie. Choc one tego nie lubią i nie powinno sie. Są szampony dla fret (te psie powoduja u nich mega swedzenie skory), bierzesz tyakiego freta pod wode (uwazajac na uszy), nakladasz szampon, pienisz go porzadnie i splukujesz. Pozniej w reczniczek i do klatki uśmiech Przez jakies 2 tygodnie nie powinna smierdziec, pozniej zapach konsekwentnie powraca.. No i radze wysterylizowac samiczki bo ciaze urojone to ich czesta p[rzypadlosc (u mnie mialy obie) - rosną im wtedy piczki do niewyobrazalnych rozmiarow i sączy im sie jakis plyn majacy zachecic samocow.. Shocked Wtedy masz wszystko w tym upaprane jak je wypuscisz na wybieg po domu.
Genialnie rozumieja sie z psem, pod warunkiem ze ten jest cierpliwy uśmiech Swietnie sie bawia - sama widzialam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 3 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group