Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Pupile !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj cieszyli się bo oddałam za darmo czyli mają zysk jak znalazł: 14sztukx15zł=210
Nasz też był pierwszy raz u fryzjera i jak wrócił z mężem, to jakby mi pół psa ktoś zabrał uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jak wróciliśmy od fryzjera to mąż i teściu stwierdził że zrobiłam z niego szczura Very Happy ale szybciutko mu włoski odrastają, w sumie pasowało by na te upały znowu z nim iść, ale to trochę po kieszeni trzepnie. Kiedyś go obcinałam sama ale strasznie krzywo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie strzygę zwierząt, więc niestety muszę uskubać na psiego fryzjera.
Samo strzyżenie 40zł plus dodatkowe koszta np.za kąpiel itd.
JAk moge wiedzieć ile przyjemność psiaka kosztuje by był piękny?
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

60 złotych za samo strzyżenie, więc jak na takiego maluszka to trochę dużo, no ale takie usługi są kosztowne niestety. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić, ale patrząc jak szybko zarasta na nowo pasowało by chodzić co 2 miesiące a to trochę za często...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

60? O jej, strasznie dużo... ja też myślałam że częściej ale kupiła nożyczki i strzygę mu tylko grzywkę, reszta jest to dbania codziennego czyli rozczesywanie, jedwab itd.
A mam jeszcze jedno pytanie co ile go kąpiesz?
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Nie 26 Lip 2015, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku kąpałam go co tydzień, ale on strasznie źle to znosi...teraz w okresie letnim kąpię go co 2 tygodnie, ale tak naprawdę weterynarz powiedział że yorki można kąpać tak często jak jest potrzeba, sam ma psa tej rasy. Codziennie wieczorem myję mu łapki, brzuszek i pyszczek, a potem rozczesuję. Jak jest bardzo duży upał czeszę go nawet 3 razy dziennie, żeby usunąć ten cały podszorstek czy jak to się zwie i robię mu zimne okłady, kładąc np mokrą ściereczkę na grzbiet jak leży.

No 60 zł za samo strzyżenie to trochę dużo jak na tak małego pieska... w sumie zastanawiam się też czy nie kupić lepszych nożyczek i maszynki i sama go nie strzyc no ale nie wiem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Sro 26 Sie 2015, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój synek marzy o króliku i zastanawiałam się nad olbrzymem belgijskim. Boję się tylko, czy dogadają się z naszym kotem. Jestem na "kociej" grupie na Facebook i widziałam, że niektórzy mają nawet koty i chomiki, które żyją ze sobą w zgodzie. Jak to jest u Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 4 Gru 2015, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was poddał psa kastracji?

My się zastanawiamy nasz Wincent strasznie się nie słucha jak tylko otworzyć furtkę do ucieka i na nic nie zważa podobno psy które są wykastrowane są spokojniejsze i bardziej słuchają... ale łamie się wydaje mi się że to jest okaleczanie psa i nie mam sumienia... jakie są Wasze doświadczenia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 4 Gru 2015, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz też ucieka, teraz suczka u sąsiadów ma cieczkę i nasz przez cały tydzień ma maraton seksualny z miśkiem, ale nie miała bym sumienia żeby go kastrować...

Za to ciotka zanim dała kota rodzicom to go wykastrowała i powiedziała bym że jest bardziej wierny niż pies. Chodzi za dziadkiem krok w krok aż się nadziwić nie można uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 6 Gru 2015, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wykastrowaliśmy psa, bo tak zalecił weterynarz - psiak miał wypadek, potrącił go samochód i musiał mieć usuniętą panewkę w stawie biodrowym. A że to rasa olbrzymów, to weterynarz twierdził, że będzie spokojniejszy, nie będzie skakał i biegał, więc nie będzie obciążał tak tylnych nóg. Nie wiem, czy widzę różnicę, tybetany ogólnie są leniwe jak nic się na podwórku nie dzieje oczko Gdyby nie wypadek to raczej byśmy się nie zdecydowali na kastrację - jeśli można psa upilnować to dla mnie to zbędny stres i cierpienie po operacji dla zwierzęcia.
Tynka a pies młody? Bo jak tak to jeszcze jest szansa, że z tego wyrośnie uśmiech Albo behawiorystę bym poprosiła o konsultację, oni mają swoje sposoby na psie problemy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 115 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group