Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze Pupile !!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 120, 121, 122  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo. Nie skomplikowana sprawa w takim razie. Musze sie zorientowac i pewnie po Swietach cos wymysle
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, poczytaj dokładnie nt karmienia. Najlepiej skontaktować się z jakimś uznanymi hodowcami. Czy fretka to przypadkiem nie mięsożerca na wolności? Coś mi się obiło o uszy takiego. Jeśli tak, wtedy warto do diety dorzucać więcej surowizny Twisted Evil Ja daję moim kotom oprócz suchego- mięcho i poprawiła im się sierść, stan zdrowia. Niektórzy preferują dietę BARF i u kotów i u psów, czasochłonna, ale wydaje mi się, że najlepsza. Oststnio jak usłyszałam, że koleżanka karmi swoją sukę owczarka chlebem namoczonym w mleku, nóż mi się w kieszeni otworzył...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam fretkę, w lato trzymałam ją w większej klatce w ogrodzie 24/h, dostawała świeże jedzenie i wodę każdego dnia oraz mały spacerek na smyczy. W zimie chodziła sobie po domu a kiedy chciała schodziła do piwnicy, tam przy piecu miała swoje łóżeczko. Totalna samowolka język Jeśli o pokarm, dostawała świeże owoce, warzywa czasem jakieś mięso ale raczej suche.[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Sadie, poczytaj dokładnie nt karmienia. Najlepiej skontaktować się z jakimś uznanymi hodowcami. Czy fretka to przypadkiem nie mięsożerca na wolności? Coś mi się obiło o uszy takiego. Jeśli tak, wtedy warto do diety dorzucać więcej surowizny Twisted Evil Ja daję moim kotom oprócz suchego- mięcho i poprawiła im się sierść, stan zdrowia. Niektórzy preferują dietę BARF i u kotów i u psów, czasochłonna, ale wydaje mi się, że najlepsza. Oststnio jak usłyszałam, że koleżanka karmi swoją sukę owczarka chlebem namoczonym w mleku, nóż mi się w kieszeni otworzył...




Dzisiaj zaczelam czytac o fretkach. Bardzo podobne do psow w wychowaniu. Surowizna mi w diecie zwierzat nie przeszkadza. Moje psy dostaja surowe od czasu do czasu i nic im nie jest. Nie znalazlam niczego wprawdzie nt miesa w diecie fretek ale do tego jeszcze nie doszlam.
Nigdy nie stosowalam BARFU. Skoro moje psy czuja sie dobrze i sa zdrowe (badania krwi i moczu w normie) to nie bede kombinowac.
A kolezanke w moim imieniu to kopnij tak zeby odlegle gwiazdy zobaczyla pobili go Mleko jest ciezko przyswajalne i powoduje rozwolnienie u psow. A chleb nie zawiera wystarczajacej ilosci skladnikow odzywczych zeby psu tego rozmiaru wystarczylo. Jak suka zejdzie ponizej 20kg to biegiem ja do weterynarza!! I pod kroplowke. Moze da sie uratowac zwierze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 25 Paź 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie maja klapki na oczach. Kiedyś sama myślałam, że dla kotów jest dobry Whiskas bo go tak pięknie reklamują..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 13 Mar 2010, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Whiskas, tiaa oczko Twój kot, twoja kuweta

Moja arystokratka zwana najczęściej po prostu Kotem


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 13 Mar 2010, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocham TRI buja w obłokach Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 13 Mar 2010, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Kocham TRI buja w obłokach Smile


Ma się od razu wszystko w jednym oczko

Ja się dokładnie na tym nie znam, specjalny układ plamek, przebarwień i jeszcze jakiś tam cudów, ale moja pannica nie jest tri tylko szylkret (tak przynajmniej w papiurach stoi).
Tak czy inaczej w kociej społeczności kolor zarezerwowany wyłącznie dla kobiet, tiaa Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 14 Mar 2010, 1:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mniee sie wciaz marzy rudy kociak... moze kiedys znajde takiego coby chetnie z nami zamieszkał.. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 14 Mar 2010, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moja KOTKA. Śliczna i niezwykle spokojna



A to mój pies uśmiech


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 120, 121, 122  Następny
Strona 4 z 122

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group