Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

W jakim kościele ślub ?? Zdjęcia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 13:46    Temat postu: W jakim kościele ślub ?? Zdjęcia Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny wykrzyknik

Pokażcie w jakim kościele będziecie miały ślub, może to pomóc wszystkim, którzy jeszcze nie dokonali wyboru.


Ostatnio zmieniony przez forumowiczka81 dnia Czw 19 Lis 2009, 15:42, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo ma swój klimat Wink Ja nie mam za bardzo wyboru, jesli chodzi o kościół, a nie jest zbyt wypasiony. Będzie mój wisokowy, z początku XXw. - nic specjalnego o bliżej nieokreślonym nurcie architektonicznym.
Ogólnie to podobają mi się właśnie takie stare (chyba taki jak ten Twój, ivigra lol ) albo zabytkowe barokowe, ale nie te ciemne i duszne..... bardziej z jasnymi wnętrzami ale na bogato zdobione np. Sw. Piotra i Pawła na Grodzkiej w Krakowie Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 8 Paź 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parafia pw. Najświetszego Serca Pana jezusa w Gliwicach Cool





nowowybudowany kościół, jeszcze nie wszystko jest tak w tym momencie skończone, ale w 1,5roku się uwiną Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 8 Paź 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kościół p.w. św. Maksymiliana Kolbe w Tychahc





_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Czw 8 Paź 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
oooo ma swój klimat Wink Ja nie mam za bardzo wyboru, jesli chodzi o kościół, a nie jest zbyt wypasiony. Będzie mój wisokowy, z początku XXw. - nic specjalnego o bliżej nieokreślonym nurcie architektonicznym.
Ogólnie to podobają mi się właśnie takie stare (chyba taki jak ten Twój, ivigra lol ) albo zabytkowe barokowe, ale nie te ciemne i duszne..... bardziej z jasnymi wnętrzami ale na bogato zdobione np. Sw. Piotra i Pawła na Grodzkiej w Krakowie Cool


Wybrałam ten kościółek z kilku powodów, jest malutki i nie będzie wydawał się pusty przy małej liczbie gości, nosi nazwę patrona zakochanych i 3 najważniejszy powód, w nim 24 latat temu ślubowali moi rodzice uśmiech, kościół od tamtych czasów pozostał nie zmieniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Czw 8 Paź 2009, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejkuuu... jakie te Wasze kościółki są ładne;) Mój kościół nie zabardzo podoba mi się wizualnie... i w dodatku ten nasz organista, który śpiewa jak pijany(zresztą czasem mu się zdarzało na ślubie...). Makabraaa...wesoły Zazdroszczę Wam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 8 Paź 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owocowamamba napisał:
Jejkuuu... jakie te Wasze kościółki są ładne;) Mój kościół nie zabardzo podoba mi się wizualnie... i w dodatku ten nasz organista, który śpiewa jak pijany(zresztą czasem mu się zdarzało na ślubie...). Makabraaa...wesoły Zazdroszczę Wam! Very Happy



hahaha skąd ja to znam lol no ale podobno najważniejsze jest to, że składamy sobie przysięgę, a nie gdzie to robimy język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Wto 13 Paź 2009, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne, że najważniejsze.... To jest priorytet:) Ale ta przysięga byłaby piękniejsza w kościele który zapiera dech w piersiach:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Wto 13 Paź 2009, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim miasteczku są dwa kościoły jeden jest ogromniasty na ponad 300 ludzi a u mnie będzie jakieś 60 ;/ wiec dziwnie by to wyglądało. Na początku mieliśmy wybrany kościół z miejscowości mojego S ale proboszcz z tamtej parafii jest bardzo wymagający, a na dodatek u niego jest zakaz sypania ryżem państwa młodych, bo ludzie wnoszą go na butach do kościoła i brudzą posadzkę Evil or Very Mad , więc został nam ten drewniany...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro 14 Paź 2009, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ivigra napisał:
W moim miasteczku są dwa kościoły jeden jest ogromniasty na ponad 300 ludzi a u mnie będzie jakieś 60 ;/ wiec dziwnie by to wyglądało. Na początku mieliśmy wybrany kościół z miejscowości mojego S ale proboszcz z tamtej parafii jest bardzo wymagający, a na dodatek u niego jest zakaz sypania ryżem państwa młodych, bo ludzie wnoszą go na butach do kościoła i brudzą posadzkę Evil or Very Mad , więc został nam ten drewniany...


ale za to ten drewniany jest bardzo ładny uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 35, 36, 37  Następny
Strona 1 z 37

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group