Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niedługo wychodze za mąż i poszukuje sukni
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniaNes
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 9:55    Temat postu: Niedługo wychodze za mąż i poszukuje sukni Odpowiedz z cytatem

Niedługo wychodze za mąż i poszukuje sukni, która będzie jedyna w swoim rodzaju. Moje wymagania co do sukni są dośc duże. Najważniejsze jest to by była niepowtarzalna (cena nie gra zbyt dużej roli) i żeby sprawiła że poczuje się w niej jak prawdziwa gwiazda. Nadmieniam, iż moja figura to gruszka, mam porcelanową cerę i długie blond włosy, które chciałabym rozpuścić do słubu. Zastanawiam się pomiędzy suknią Elie Saab for Pronovias a Vera Wang, tylko nie wiem która z nich będzie dla mnie odpowiednia. Pomóżcie ! Mam naprawdę duży dylemat !

Tutaj są te obie suknie:
http://www.skarbiec.biz/lifestyle/design/suknie_slubne_na_wybiegach.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elie Saab for Pronovias ..... ale absolutnie bez welonu, bo ta modelka z welonem wygląda jak biała beza język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie się najbardziej spodobała Amsale, ona w ogóle ma ładne suknie Smile propozycja Victorio & Lucchino też jest ciekawa. choć tak naprawdę nie zdecydowałabym się na żadną. po prostu te dwie mają 'coś' w sobie, czego niestety ja jednak nie szukam Wink reszta (w tym i suknia od Very wang i od ElieSaab) to kompletnie nie moja bajka.
_________________



Ostatnio zmieniony przez MissIndependent dnia Czw 1 Paź 2009, 22:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie nie podoba żadna z sukien na tej stronce . . .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rita131 napisał:
Mnie sie nie podoba żadna z sukien na tej stronce . . .


Mi tez nie....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzegorzw
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 45
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Paź 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzedam piękną suknię ślubną z kolekcji 2009 Demetrios model 9689. Subtelna suknia o kroju w kształcie litery A. Jednoczęsciowa z trenem, który podpina się na guzik.Wykonanna z organzy połączonej z koronką. Suknia jest bardzo lekka. Kolor biały. Rozmiar 38 (10). Ale myśle że na rozmiar 36 można łatwo dopasować. Wzrost 161 + 7 cm buty. Serdecznie polecam.

cena 1200zł do negocjacji

fotki na maila moge wyslac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 7 Paź 2009, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez raczej średnio podobaja sie te suknie... Sa nawet takie wypozyczalnie sukien ślubnych,mozesz tam popytac i moze trafi sie cos fajnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angelsita
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 734
Skąd: Pomorze- Lębork

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja natomiast tez nie gustuje w takich sukniach...jeśli juz to suknia nr 2 ale to mówię tak z przymrużeniem oka
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 9 Lis 2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też żadna z tych sukni nie przypadła do gustu. Żeby wyglądać niepowtarzalnie nie trzeba zakładać na siebie jakiejś udziwnionej sukni ślubnej. Wręcz przeciwnie. I już nie raz na tym forum wspominano, że suknia ma być dodatkiem do Panny Młodej, a nie odwrotnie. Ma podkreślać jej urodę, a nie przesłaniać. Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu jak zobaczyłam kiedyś zdjęcie ślubne jednej dziewczyny w zupełnie prostej sukience i z delikatnie splecionymi włosami. Zrobiła na mnie o wiele większe wrażenie, niż inne dziewczyny ubrane w halki, falbany i koronki itp...
A ta Elie Saab for Pronovias to jak dla mnie jakiś kostium i parodia z czasów Shakespeare'owskich, a nie suknia ślubna...Ale to oczywiście tylko moje zdanie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Wto 10 Lis 2009, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lila napisał:
A ta Elie Saab for Pronovias to jak dla mnie jakiś kostium i parodia z czasów Shakespeare'owskich, a nie suknia ślubna...Ale to oczywiście tylko moje zdanie.


Lila dokładnie to samo pomyslałam lol
jak dla mnie zero gustu i wyczucia w tych sukniach Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group