Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opine o obsłudzie w salonach ślubnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2015, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoją sukienkę szyję u takiej pani która od niedawna prowadzi salon wcześniej była na macierzyńskim i tak zaczęła się jej przygoda szyła w domu teraz jak dzieci podrosły to otworzyła salon. Prowadzi to ona z jeszcze jedną kobietką bardzo sympatyczne kobiety byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że tak można obsługiwać jako , że to nie duży salon czujesz się tam wyjątkowo ,bo Pani Cię pamięta ,na każde zapytanie zmianę koncepcji odpowiada szybko i ze spokojem. Cudownie mi się z nimi współpracuje a na dodatek nie drogo uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duśka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 168

PostWysłany: Wto 5 Maj 2015, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie może więcej czasu poświęcić klientkom uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 11 Maj 2015, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duśka napisał:
Pewnie może więcej czasu poświęcić klientkom uśmiech


Tak obsługują tylko klientki które wcześniej się umówiły dzięki czemu ma dla każdego wystarczająco dużo czasu... ja tak chwalę a nie wiem nawet jaki będzie efekt końcowy mojej sukni. Dowiem się 27 maja
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
venussik2
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 29 Maj 2015, 11:25    Temat postu: ROYAL SPLENDOR? NIE POLECAM! Odpowiedz z cytatem

Moja historia z salonem Royal Splendor rozpoczęła się w roku 2012, kiedy zachęcona pozytywnymi opiniami ( które okazały się być nieszczere) wybrałam się do Salonu po jedną z sukni ślubnych.
Profesjonalna obsługa zakończyła się wraz z wręczeniem właścicielce zaliczki. Splot zdarzeń spowodował, że usługa uszycia sukni nie była mi już potrzebna a właścicielka nie chciała mi zwrócić pieniędzy. Po licznych bataliach zgodziła się na usługę wymienną, czyli uszycie mi sukni wieczorowej, na która czekałam 6 miesięcy. Po skierowaniu sprawy do adwokata oraz na odpowiednie tory sądowe suknia wieczorowa, która wybrałam została mi dostarczona.
OSTRZEGAM WSZYSTKIE KOBIETY/DZIEWCZYNY PLANUJĄCE ZAKUP/USZYCIE/WYPOŻYCZENIE czegokolwiek z tego salonu! To co otrzymałam wprawiło mnie w osłupienie, powydzierane nitki,zwijająca się podszewka, źle doszyta koronka i zaszyta igła, która podrapała mnie przy zakładaniu sukni to tylko jedne z licznych wad produktu, jaki otrzymałam. - Niestety sprawa będzie miała najprawdopodobniej swój finał w sądzie, ponieważ Pani nie zgadza się na reklamację "szmaty do podłogi" która dostałam i która totalnie nie przypomina tego co zostało mi obiecane a już na pewno nie jest warte swojej ceny! WSZYSTKIE CHĘTNE OSOBY zapraszam do kontaktu mailowego - mogę podesłać zdjęcia sukni, uszytej przez owy salon! MOJA DOBRA RADA ! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rammsteinowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Görlitz

PostWysłany: Czw 18 Cze 2015, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

venussik2 okropna historia! Sad Coś się ruszyła ta sprawa reklamacji?

Dziewczyny, ja natomiast ODRADZAM salon Diana w Warszawie, ul. Targowa 58. Byłam tam z mamą wczoraj. Przymierzyłam przepiękną, nietuzinkową suknię. Pani, która mi pomagała ją ubrać (wyższa kobieta w ciemnych włosach) była miła, wszystko mi opowiedziała o tej sukni, poprawiała tu i tam. Chciałam mieć zdjęcie w tej sukni by wysłać narzeczonemu (nie jesteśmy przesądni i chcę, żeby miał wpływ na wybór sukni) to powiedziała nam, że niestety nie można (tego się spodziewałam, bo często się zdarza, że przed kupnem nie pozwalają robić zdjęć). Więc zapytałyśmy szefowej (niższa w jaśniejszych włosach). To zaczęła gadać podniesionym głosem jak baba z bazaru, że "Wy wszystkie jesteście takie same! Robicie zdjęcia, przychodzicie z krawcowymi, kombinujecie a potem sobie szyjecie suknie gdzieś po kątach!" - coś w tym stylu. Moja mama - zawsze kulturalna - zapytała dlaczego ona tak mówi i dlaczego bierze wszystkich pod jedną miarę to ta odparła, że i tak wie swoje. W końcu się zgodziła na zdjęcie, ale obrażona zniknęła na zapleczu a my wyszłyśmy zniesmaczone. Zdjęcie też średnio wyszło, bo robione w stresie.
Może nawet zdecydowałabym się na tę suknię, ale... ta szefowa-wieśniara tak nas zdenerwowała, że nie miałybyśmy nawet ochoty, by to babsko zarobiło na naszym zakupie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 19 Cze 2015, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rammsteinowa napisał:
To zaczęła gadać podniesionym głosem jak baba z bazaru, że "Wy wszystkie jesteście takie same! Robicie zdjęcia, przychodzicie z krawcowymi, kombinujecie a potem sobie szyjecie suknie gdzieś po kątach!".


O ile babka mogła nie wchodzić na wysokie tony to jej zachowanie trochę rozumiem, bo faktycznie może tak być że dziewczyna przyjdzie do salonu, cyknie fotkę a potem uszyje u krawcowej i salon nie zarobi. Zazwyczaj jak się suknię już kupi to nie ma problemu - fotek można cykać do woli. A co do mierzenia wszystkich jedną miarą - skąd właścicielka czy ekspedientka ma wiedzieć, że przyszłaś z mamą, siostrą czy koleżanką? Ma Was legitymować? Skąd ma wiedzieć, że chociaż teraz zarzekasz się, że tę suknię kupisz tylko cykniesz jedną fotkę, żeby wysłać narzeczonemu/mamie/babci po wyjściu z salonu nie polecisz do krawcowej?

Nie wie, dlatego jest zapobiegawcza i moim zdaniem, jak ekspedientka powiedziała nie, to nie ma co drążyć tematu i pytać kolejnych czy też kierowniczki bo to wygląda tak, jakbyś chciała dopiąć swego i udowodnić, że jednak to zdjęcie można zrobić. I jeśli szefowa słyszała pierwszą odmowę może dlatego tak gwałtownie zareagowała, że pytacie o to samo po usłyszeniu już jednego "nie".
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalinamalina
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pon 3 Sie 2015, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Łodzi nie spotkałam się z żadną nieprzyjemną obsługą (byłam na wschodniej i zachodniej w sumie), ale najbardziej polecam Panią Justynę (salon na Legionów 119) - kobieta, która trochę udoskonaliła moją wizję sukni, bardzo przyjemna i co najważniejsze zrobiła mi idealną suknię! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 25 Maj 2016, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymajcie namiary - http://evita.com.pl/
Kwestia taka, jakim budżetem dysponujecie, ile chcecie wydać, jakie macie dokładnie potrzeby, ale generalnie dopasowanie wszystkiego nie będzie wcale takie trudne. Kwestia odpowiedniego podejścia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m-ka91
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 21

PostWysłany: Sro 8 Cze 2016, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszukuję sukni na rok przed ślubem, tak mamy napięte grafiki, ze niestety nie mogę pozwolić sobie na to w późniejszym czasie.

Spotkałam się okropną obsługą w salonie w Rybniku na ul. Wodzisławskiej 14. Pani spytała mnie, kiedy ślub, jak jej odpowiedziałam zgodnie z prawdą łaskawie pozwoliła mi zmierzyć TYLKO 2 SUKNIE! Do tego usłyszałam komentarz "To jeśli pani nie chce kupić teraz sukni to tylko dwie można zmierzyć" Evil or Very Mad

Jedna z sukien była całkiem niezła i pasowała na mnie jak ulał (ale już odechciało mi się kupować, nawet jeśli), to pani z salonu tak zaczęła namawiać na kupno, że to było niemożliwe!

Wstyd! Naprawdę wstyd i brak profesjonalizmu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luucy
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2016
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 8 Cze 2016, 14:24    Temat postu: SALON SUKIEN CELEBRITY Odpowiedz z cytatem

Serdecznie odradzam wszystkim z Wrocławia ten salon. Na początku panie są miłe i profesjonalne. Po podpisaniu umowy wypierały się wcześniejszych ustaleń, niby nic nie pamiętały, były opryskliwe i wprowadzały nerwową atmosferę.
Na tekst, że ślub to duzo stresu ruda pani w lokach odparsknęła "a wie Pani ile ja tu mam stresu?!?!"

Jeżeli chcecie oszczędzić sobie dodatkowego stresu omijajcie ten salon szerokim łukiem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 73, 74, 75, 76  Następny
Strona 74 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group