Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opine o obsłudzie w salonach ślubnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
migotka86
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dobrą opinie o obsłudze w salonie Splendor w Warszawie. Kupiłam tam swoją wymarzoną suknie ślubną. Co mi się od razu spodobało to duży asortyment i kompetentna obsługa. Panie tam pracujące naprawdę się znają i szczerze doradzają. Wybierałam dość długo, ale panie mi szczerze mówiły jak w czymś niekorzystnie wyglądałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Migotko dziękujemy za nienachalną reklamę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judith1987
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 47

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za tupet...
Migotko teraz możesz być pewna, że nie odwiedzimy Twojego salonu.
_________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141004290714.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Migotka nie z salonu, Migotka jest "copywriterką" Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauline
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 25
Skąd: Zagranica

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

only_hope napisał:
oli_a napisał:
uhuuuu.... wresczcie i ja moge cos skrobnac Cool
1. Salon Ksymena w Katowicach
Sukni nie jest jakos super duzo ale jest w czym wybierac. Wizyte mialam umowiona, przez maila pani nawet powiadomila mnie o rabatach i promocjach, ale przegapilam je o 2 dni :/ Panie w salonie bardzo mile, choc do gustu bardziej przypadla mi blondynka język zmierzylam 4 suknie, w tym ksiezniczke, w ktorej okazalo sie, ze wygladam najlepiej Shocked Poswiecono mi dokladnie tyle czasu ile potrzebowalam i musze powiedziec, ze jestem bardzo zadowolona z tego salonu.

Ja kupilam sukienkę w salonie Ksymena w Tapkowicach i złego słowa powiedzieć nie mogę.



no to zazdroszcze bo moja noga Ksymeny na pewno wiecej nie przekroczy. sukni rowniez tam nie kupie, chocby mieli niewiadomo jakie. Zostałam potraktowana po prostu chamsko, czekałam na swoją kolejkę ponad godzinę, miałam ze sobą zdjecie sukni ktorej szukam, kiedy przyszla moja kolej zwrociłam uwagę na suknie na manekinie wygląda prawie identycznie co ta na moim zdjeciu i w ktorej sie zakochałam i bardzo chciałam przymierzyć Pani z salonu stwierdziła że "ona nie ma na to czasu, nie opłaca jej sie jej zdejmować i w ogole to ona droga jest" widmocznie Pani nie wiem po czym stwierdziła że mnie na nią nie stać. bardzo mnie to zdziwiło bo w innych salonach Panie z chęcią zdejmowały z manekinow kolejne suknie i nie bylo problemu a tu takie cos. spytałam o podobne suknie, przyniosła mi dwie "księżniczki" mimo ze zaznaczyłam że szukam sukni bardziej dopasowanej, Pani namawiała żebym przymierzyła i zachwalała że wyglądam obłędnie i w ogole oh ah. Niestety straciłam jedynie mój czas i na pewno tam nie wroce.[/b]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauline
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 25
Skąd: Zagranica

PostWysłany: Nie 22 Gru 2013, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to milo wspominam kilka innych salonow, niestety juz nie pamietam ani nazw ani adresow, jedynie ten z postu powyzej zapadl mi w pamieć uśmiech

szczerze mowiąc za każdym razem jak trafiam na niemiłą obsługę - wychodzę, to oni powinni postarac się o klienta przy takiej konkurencji.

Jeden salon w katowicach zapadł mi głęboko w pamięć, jak tylko przypomne sobie adres to chetnie się podzielę, tylko ze względu na obsługę kupiłabym tam suknie język z oczkiem Kilka lat temu koleżanka wybierała suknie Pani z obsługi spytała się mnie czy ja jestem po ślubie, odpowiedziałam że mogę sobie pomarzyć jedynie bo nawet wtedy chłopaka nie miałam. zwierzyłam się tej Pani że zazdroszcze koleżance, że też chętnie bym siebie zobaczyła w sukni ślubnej, wtedy Pani z obsługi spytała ktorą bym chciała przymieżyć MIMO ŻE WIEDZIAŁA ŻE NA STO PROCENT SUKNII NIE KUPIĘ zdjęła wybraną przezemnie suknię i pomogła założyć, mimo że suknia byla kilka rozmiarow za duzo Pani ją ładnie dopasowała, mimo że mogłaby w tym czasie siąść i wypić kawę oczko Jak tylko znajde ten salon na pewno bedzie pierwszym ktory odwiedzę w najbliższym czasie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewela_ss
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 2

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 23:37    Temat postu: salon sukni ślubnych vogue&she Odpowiedz z cytatem

Na początku Panie bardzo miłe. Gdy przyszła moja sukienka okazało się, że góra sukni jest jaśniejszego koloru niż dół.Na samym początku wciskały mi, że to na pewno jest ten sam kolor i że to tylko złe światło ( oczywiście było to widać w każdym miejscu). Oczywiście Panie zapewniały mnie, że suknia zostanie poprawiona. Nie mieszkam w Polsce więc nie mogłam za często składać wizyt w salonie ale Panie zapewniały mnie, że suknia zostanie naprawiona. Przy wizycie 3 miesiące przed ślubem zapewniały mnie, że zostanie to poprawione. Następna wizyta miła być tydzień przed ślubem bo nie mogłam przyjechać wcześniej. Telefonicznie panie zapewniały mnie, że wszystko zostanie poprawione. Pani ze sklepu zapewniała mnie, że mają już na to rozwiązanie ponieważ inna suknia przyszła z podobnymi problemami, co później okazało się, że było nieprawdą Tak więc pani, która sprzedawała mi suknię starała mi się mówić co chciałam usłyszeć a nie jaka jest prawda. Tydzień przed ślubem okazało się, że w mojej sukni nie zostało zrobione nic, a panie ze sklepu starały mi się wmówić, że wszystko z nią w porządku. Dopiero po moim "silnym" niezadowoleniu i wręcz wykłóceniu się zostało to naprawione. Jedna z pań, myślę, że była to kierowniczka, wręcz groziła mi, że powinna mi wydać suknię w takim stanie jakim przyszła. Jedyną osobą wiarygodną w tym salonie jest pani krawcowa. Niestety musi ona robić to co jej każą mimo, że wie, że to jest źle. Moja suknia została uratowana tylko dzięki niej. Tak więc nie polecam tego salonu gdyż szkoda tylko nerwów przed taka okolicznością jaką jest ślub. Panie chcą tylko sprzedać jak najszybciej i pozbyć się klientki.
_________________
ewela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewela_ss
dodałaś ten sam post w dwóch wątkach? Rolling Eyes

Jeżeli o mnie chodzi to ja byłam bardzo zadowolona z obsługi we wszystkich salonach, w których byłam. Panie były bardzo miłe i podawały mi do mierzenia co tylko chciałam. Żadna mi nigdy nic nie powiedziała o cenie, albo nie insynuowała, że mnie na coś nie będzie stać. Przeciwnie w jednym salonie Pani wyciągała mi najdroższe suknie. Miałam przyjemność mierzyć cudo za 7tysięcy Very Happy Fajne uczucie lol

Mówię tutaj o salonach Fulara i Żywczyk, Madonna, M&N Bride i Anna w Katowicach.

Najbardziej profesjonalna wydała mi się obsługa w Madonnie. Pani mimo, że bardzo młoda umiała świetnie doradzić i co ważne umiała i chętnie wyrażała swoją opinię co do tego co mi pasuje a co nie. Żeby mi dogodzić przynosiła coraz więcej suknii, butów, bukietów, woalek itd. Spędziłam tam chyba 1.5 godziny. Ceny sukien - przynajmniej większości wahają się w granicach 3tysięcy. Największy wybór sukien z tych czterech salonów, które odwiedziłam.

Fulara i Żywczyk to był jedyny salon, w którym pozwolono nam robić zdjęcia. Powodem mogłobyć też to, że jest to Polska firma, która sprzedaje swoje suknie a nie producenta z zzagranicy. Jest to naprawdę wielki plus bo można wrócić sobie do zdjęć suknii i przypomnieć co i jak wyglądało. Dodatkowo wszystkie suknie wiszą tam na wieszakach bez żadnych okryć i każdą suknię można zobaczyć i dotknąć.

M&N Bride - tam miałam swoją suknię numer 3.. Bardzo podobną do tej, którą wybrałam niestety cena mnie zabiła i jakoś większość tych sukien była bardzo ciężka. Pani z tego salonu jakoś najmniej mi przypadła do gustu, ale to nie dlatego, że była nie miła co to to nie. Była bardzo miła, ale czułam, że nasze charaktery i gusta się jakoś nie zgrwają jeśli można by to tak nazwać Wink Mają tam bardzo duży wybór sukien z Pronovias.

Ostatni salon Anna. Tam suknie były najdroższe. Pani, która tam pracuje wygląda na profesjonalistkę i na taką, która siedzi w tym zawodzie od lat. Ma bardzo wysoką kulturę osobistą, ładnie się wysławia a każdą suknię traktuje jak klejnot. Bardzo o nie dba, delikatnie dotyka. Plusem w tym salonie było to, że Pani ofiarowywała wykoanie całej tzw. "stylizację" czyli była w stanie załatwić Panią, która szyje bieliznę na miarę, Panią makijażystkę i fryzjerkę. Ta Pani sprzedawczyni również mówiła, że z checią dobierze każdy dodatek do suknii bo Pani Młoda ma wyglądać najpiękniej. Na odchodne dała nam jeszcze po Michałku Cool

Podsumowując nie mam w ogóle żadnej negatywnej opinii o salonach sukien ślubnych ani o Paniach sprzedawczyniach. Wszystkie traktowały mnie z szacunkiem i dobrze wykonywały swoją pracę.

Ja wybrałam suknię z salonu Fulara i Żywczyk i mam nadzieję, że do samego końca zostaną profesjonalni uśmiech Oczywiście dam znać tutaj na forum co i jak uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewela_ss
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 2

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm właśnie mi się coś wczoraj zawiesiło i już nie wiedziałam czy dodałam czy nie.
Te panie też były bardzo miłe dla mnie na początku problem pojawił się jak miały mi poprawić sukienkę, która była 2-kolorowa. Co innego mówiły a co innego wyszło w praktyce.
Jednym słowem tragedia
_________________
ewela
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ifetayo
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 50

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2015, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoją suknię kupiłam w salonie White w Warszawie. Opiekowała się mną i doradzała mi Ania C. i mogę śmiało polecać wszystkim dziewczynom i salon i obsługę.

To co mi się rzuciło w oczy w salonie to dużo większe przymierzalnie niż gdzie indziej, dbałość o komfort przyszłych młodych (np. temperatura pozwalająca na rozebranie się bez gęsiej skórki) i to co bardzo doceniłam to konsultantki które widać, że to po prostu bardzo lubią i się angażują.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75, 76  Następny
Strona 73 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group