Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opine o obsłudzie w salonach ślubnych
Idź do strony 1, 2, 3 ... 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda300968
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: Sląsk

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 10:56    Temat postu: Opine o obsłudzie w salonach ślubnych Odpowiedz z cytatem

opinie na temat obsługi w salonach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko zalezy od odległosci do slubu..

Jak slub za 4-5 miesiecy to panie są pomocne, pokazują wybrane sukienki, pozwalają mierzyc, dobierają welony, dodatki, ramiączka itp. Chetnie tez wybieraja fasony lub modele sukni ktore ich fachowym zdaniem pasujądo klientki (a poniewaz ja nigdy wczesniej nie wychodzilam za maz, to polegam na ich zdaniu i nie raz sie przekonalam ze wiedza co dobrac zeby ukryc i wyeksponowac odpowiednie elementy).
Jesli slub jest bardziej odlegly, zapraszaja w styczniu, gdy bedzie nowa kolekcja, mowia wprost ze sukienek nie mozna zmierzyc bo polityka firmy itp..
Tak jest w Radomiu, w wiekszosci salonow. Rzadko sie zdarza, by mozna bylo zmierzyc dowolna sukienke kiedy sie chce. Ale trafiaja sie i takie miejsca.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego ja zawsze kłamię Twisted Evil co mnie obchodzi nowa kolekcja?! przyszłam przymierzyć konkretny model z konkretnej kolekcji i jeśli mi się spodoba i jeśli będe w stanie to rezerwuję tą suknię, wpłacam zaliczkę i czekam tyle ile mogę. jeśli nie podoba się komuś, że przyjdę 1,5 roku przed czasem to niech uszyją mi suknię za kilka miesięcy, ja ją wezmę i jeśli później będę musiała ją przerobić (a pewnie nie musiałabym zbytnio jej przerabiać) to mój problem, nie ich. salony tracą klientelę przez takie traktowanie Panien Młodych, które przychodzą trochę wcześniej.
_________________



Ostatnio zmieniony przez MissIndependent dnia Wto 29 Wrz 2009, 16:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Miss, moja "nieoficjalna" data slubu to 16 styczen 2010 Twisted Evil Dzięki temu mialam na sobie najpiekniejsza sukieneczke w ktorej sie zakochalam Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda300968
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: Sląsk

PostWysłany: Wto 29 Wrz 2009, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie co Wam nie odpowiadało i co Wam się podobało, w którym Salonie i gdzie. Te informacje pewnie będą cenne dla klientek a ekspedientki niech sobie wezmą do serca i zaczną fajnie obsługiwać i pomagać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz, ja nazw salonów w których byłam nie pamiętam. Ale w dwóch salonach w Katowicach jak wchodziłam z moją mama do salonu to ekspedientki na zaplecze wychodziły i jak się chciało o cos zapytać to trzeba było je wołać. Oczywiście nie wołałam tylko wychodziłam - ich strata.
Miła obsługa była w salonie przy placu Andrzeja, gdzie panie, mimo, że nie bardzo chętnie pozwalały mierzyć suknie to jednak powiedziały że jesli się chcę wybrać jakąś ze starej kolekcji to oczywiście mogę mierzyć uśmiech Poza tym oficjalnie powiedzialy że od nowego roku ceny pójda w górę więc lepiej kupić suknię w tym roku.
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja nie lubię takich reklam!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie...
Szczególnie, że na stronie nie ma kompletnie nic ciekawego. Bardzo przeciętne suknie.

A co do obsługi w salonach: wkurza mnie jak baby w salonach są nieuprzejme (jeśli kogoś irytuje lub męczy praca z klientem, to nie powinien się garnąć do pracy jako sprzedawca). Moim nr 1 pod tym względem jest salon w Poznaniu na Głogowskiej 36 (Mariees de Paris). O rety, jaka tamta baba jest sztywna! Dwa razy tam byłam, ani razu się nie uśmiechnęła. Miałam wrażenie, że w ogóle jej nie zależy na doradzeniu czegokolwiek, o sprzedaży nie mówiąc. Wygląda tak, jakby chciała sobie po prostu sama posiedzieć w tym salonie. W jej (i kilku innych) przypadku irytowało mnie też wduszanie halek z kołem. Ogólnie nie przepadam za nimi i szukałam czegoś na najmniejszym kole, na halce bez koła (bo są takie) lub w ogóle bez. I prawie nigdzie nie mogłam się doprosić ekspedientki, żeby pozwoliła mi do jakiejś sukni założyć mniejsze koło, lub halkę bez koła. Wszędzie panie twierdzą, że nie, bo do tej sukni nie będzie to pasować itd... A mnie to wkurza - bo ja jestem klientką i chcę się na własne oczy przekonać, że to faktycznie nie pasuje. Tylko w jednym salonie po jakiejś 5-minutowej dyskusji kobieta pozwoliła mi założyć halkę z mniejszym kołem i potem aż sama się zdziwiła, że nie było widać nazbyt różnicy (bo uważała, że suknia nie będzie się ładnie układać na mniejszym kole, a okazało się, że jest wręcz przeciwnie - a na mniejszych kołach lub halkach bez kół suknie się zazwyczaj trzymają tak samo dobrze, tylko po prostu nie są takie sztywnie naciągnięte i wyglądają lepiej - swobodniej).
To na razie na tyle oczko
_________________




Ostatnio zmieniony przez Lila dnia Nie 15 Lis 2009, 12:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zajrzałam i zgadzam się z Twoją opinią.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tutaj wyglada to zupelnie inaczej. W salonach pozwala sie mierzyc suknie jakie sie chce i kiedy sie chce. Nikt nie pyta o date (co to kogo obchodzi? moze ja chce swoja suknie zamowic na 2029?) Wszystkie stylistki dostepne, skacza nad kobieta jak tylko mozna. Mozna liczyc na szczera opinie nawet jesli nie zgadza sie ona z opinia panny mlodej. W niektorych salonach trzeba sobie specjalne spotkanie umawiac i wtedy ma sie salon tylko dla siebie jesli takie jest zyczenie. Generalnie, wnioskujac z opisow, to tutaj mamy pod tym wzgledem raj na ziemi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 74, 75, 76  Następny
Strona 1 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group