Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opine o obsłudzie w salonach ślubnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o widze że dyskusja trwa..
..ja osobiście mam sukienkę z manekina i nie przeszkadza mi ze była wcześniej przymierzana...ale od chwili kiedy ja kupiłam juz mi przeszkadza..a chocby dlatego że kupując ja widziałam w jakim jest stanie ...ze nie jest uszkodzona itd...i niechce zeby potem była przymierzana bo już pomijając "spocone panie" hehe jak koleżanka wcześniej napisała to mogłaby sie ona po prostu uszkodzić....znam przypadek gdzie dziewczyna przy przymierzaniu popruła koronkę w trenie zahaczając o coś ....
_________________



Ostatnio zmieniony przez Sony85 dnia Wto 2 Lis 2010, 13:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że poprutą koronkę to bez gadania powinni naprawić (chyba, że odbierając jej nie zauważysz).

Tak sobie właśnie myślałam i wiecie, że ja nie posiadam nic droższego niż tak suknia? Poza mieszkaniem - ale z takich rzeczy, które kupiłam sama nie mam nic, co by kosztowało więcej (suknię mam za niecałe 3 tys - z dodatkami wyjdzie jeszcze drożej). Lodówka, pralka, komputer, regał, kanapa, obrączki ślubne... Wszystko, co mam było tańsze. Jedynie pies był za 2 tys.
Więc płacąc tak wielkie pieniądze (jak na moją skromną kieszeń), oczekuję, że wszystko będzie idealne, lub prawie idealne i nie porównuję tego do T-shirta w sklepie.

P.S. Przeraziła mnie właśnie cena sukni i ślubu.. po raz kolejny zresztą. smutny
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smużka napisał:


P.S. Przeraziła mnie właśnie cena sukni i ślubu.. po raz kolejny zresztą. smutny


Mnie też te koszty związane z weselem przerażają... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najgorsze jest to że to kosztuje tyle tylko dlatego ze ma w nazwie "ślubne"
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeczka87
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak obiecałam zrelacjonuje moją sobotną wizyte w Warszawskich salonach uśmiech Udało mi sie odwiedzic tylko 3: Carmen, Angel i Mloda Para. W Carmen, tak jak wiele dziewczyn pisało, spotkałam sie z mila obsluga, ale niestety żadna z sukienek nie przypadła mi do gustu smutny (przymierzyłam 3). Bylo duzo klientek umowionych i odczulam lekka presje, że nie moge przymierzyc wiecej.
Jezeli chodzi o Angel, ani obsługa ani asortyment mnie nie powalil, wydawalo sie, ze ekspedientki w ogóle nie sa zainteresowane sprzedaża :/ moze dlatego, ze powiedzialam szczerze, ze slub mam w sierpniu. Od poczatku bylam zniechecona nastawieniem jednej z Pan wiec nawet jakby mi sie tam cos bardzo spodobalo, to raczej nie zdecydowalabym sie na zakup,bo przeciez wazne jest jak pozniej ekspedientka zajmie sie mna i przeprowadzi przez caly proces przymiarek sukni i doboru dodatków. Tymbardziej ze wolalabym wszystko załatwic w jednym salonie (welon,moze bolerko i bizuteria )
Młoda Para - zaczne moze od tego, ze mimo ze spóźniłam sie 30 min, nie dano mi odczuć, ze jestem niemile widziana, co wiecej pojawilam sie tam 20 min przed zamknieciem. Przymierzyłam około 6 sukien, pani sama dobierala mi suknie z wieszakow, pasujace do mojej figury i moich upodoban. Przymierzylam tez suknie Justina Alexandra, która wczesniej widzialam juz na stronie i chyba ona spodobała mi sie najbardziej. Nawiazujac do Waszej ostatniej dyskusji, Pani zapropnowala mi kupno tej suknii z salonu (rozmiar jest ok, trzeba tylko skrócic i troche zwezic w talii) z 50% rabatem! Suknia jest moim zdaniem w stanie idealnym a i tak jej odswierzenie i poprawki są w cenie. Wczesniej nie przypuszczalabym ze bede w ogole rozwazala kupno mierzonej sukni, nastawiona bylam na nowa, ale tak duży rabat plus mila obsluga przekonuje mnie coraz bardziej uśmiech
Mam w planach odwiedzic jeszcze kilka salonow, tym razem z wieksza obstawa Very Happy
A wy macie jakies nowe spostrzeżenia pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smużka
maniak
maniak


Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1386

PostWysłany: Wto 2 Lis 2010, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sony85 napisał:
najgorsze jest to że to kosztuje tyle tylko dlatego ze ma w nazwie "ślubne"

Dokładnie.
Pytaliśmy z ciekawości dorożkarza na starówce ile bierze za przejażdżkę.
80zł.
No to my, że może przewiózłby nas po ślubie z kościoła (na starówce) do restauracji (kilkaset metrów dalej).
Tak, oczywiście - ale kilka razy drożej. Spox...
Przejdziemy pieszo. Rolling Eyes Zwłaszcza, że w ogóle mi na tym nie zależało - z ciekawości pytałam. Rolling Eyes

@ majeczka87

Ja w Angelu trafiłam za pierwszym razem na p. Anetę. Koszmar. Wszystko z wielka łaską. Nawet nie spięła mi sukni, żebym mogła pochodzić i się poprzyglądać. Powiedziała, że suknia jest za duża i nie da się jej bardziej zacisnąć, więc musi za mną stać i trzymać mi ją ręką.
Za drugim razem inna pani, od razu spięła suknię - dało się!
Doradziła itd. Niebo-ziemia. Confused
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Sro 3 Lis 2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w Krakowie znalazłam jeden super salon pierwsza suknia jaką przymierzyłam została przeze mnie kupiona oczywiście nie od razu bo jeszcze zwiedziłam kilka innych salonów ale Panią nie bardzo zależało na tym aby sprzedać suknie co już pisałam wcześniej uśmiech A w mojej suknie od razu się zakochałam i wróciłam po nią Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Sro 3 Lis 2010, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klodi87, a co to za salon?uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 3 Lis 2010, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim - co to za suknia? lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 4 Lis 2010, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BYłam w pierwszym salonie. Panie były bardzo miłe. same mówiły, że trzeba przymierzyć, zobaczyć w czym się będę dobrze czuła. Zachęcały do zmierzenia, pomagały ubrać. Zadowolona z obsługi byłam. Zachęcały do powrotu i zakupu
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 74, 75, 76  Następny
Strona 33 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group