Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Opine o obsłudzie w salonach ślubnych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 74, 75, 76  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rety - zazdroszczę!
Tutaj trzeba się zgadzać na widzi-mi-się ekspedientek, co mi bardzo nie odpowiada.
Aha - nie wspomniałam jeszcze o tym, że panie nie pozwalają założyć np. jakiejś sukni na halce bez koła, a te halki, które same dają, są często za małe. Już ze 3 razy panie mi dały halkę, gdzie koło było u mnie na wysokości jakichś 10 cm nad kostkami...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi sie to co napisala Sadie - ze ekspedientki wyrazają swą opinie, nawet jesli jest ona niezgodna ze zdaniem panny młodej.. Ja sie nie spotkalam jeszcze z taką szczerością, bo zwykle ekspedientkom zalezy zeby sprzedać sukienke, jakkolwiek w niej wygląda klientka..

Pomyslalam ze w styczniu wyskocze jeszcze raz do salonów by przymierzyc jakis falbaniasty model.. ostatnio mnie takowe fascynują, sama nie wiem czemu oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 15 Lis 2009, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie Lizii. Takie cos jest fantastyczne. Ja w swoim salonie przymierzalam trzy suknie i wspolnie ze stylistka wybralysmy taka posrodku ceny. Zeby bylo ciekawiej to wcale zadnej presji do zakupow nie czulam. Powiedzialam ze sie rozgladam i nie wiem co z tego wyjdzie. Uslyszalam ze mam sie nie przejmowac i sobie patrzec i myslec do woli Very Happy
Welon i suknie dostalam odprasowane i w pokrowcu. Swiezutkie i pachnace nowoscia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toro
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 21 Lis 2009, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,

Jestem z wawy i mogę powiedzieć że jest fatalnie z obsługą. Albo obsługa się chowa na zapleczu, albo są obrażone, uśmiech to rzadkość. Jest sklep na Jana Pawła (gdzie nie można przymierzać sukienek (ja kupić?)wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Sob 21 Lis 2009, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też wolę szczere ekspedientki, niż takie które wmawiają że we wszystkim wyglądamy dobrze, z takich sklepów generalnie uciekam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 21 Lis 2009, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i slusznie bo takie traktowanie to wyraz braku szacunku dla mojej osoby. Bo co? Nieswiadoma siebie jestem i nie wiem jak i w czym wygladam? Za glupia na wlasne zdanie i mozna mi wcisnac byle kicz? No to nie ze mna takie cos Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toro
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 22 Lis 2009, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że ten brak zainteresowania i brak kultury obsługi może wynikać z ogromnego popytu na suknie, więc myślą że i tak się sprzeda.

Dziewczyny, szukam butów w Wawie? Znacie fajne sklepy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Unas nie ma problemu z mierzeniem sukieneka w salonie gdzie ja zamowilam swoja sukienke(sophia) panie ekspedientki skacza wokol klinta jak tylko moga by tylko dogodzic. Moze to dziwne,ale na poczatku jak tylko chcialam sobie poogladac a jeszcze nie mierzyc to strasznie mnie to denerwowalo bo chcialam sobie poogladac a babka chodzila za mna i zadawala sto pytan"kiedy slub,a chcialaby pani w calosci suknie czy z gorsetem itp., itd."poza tym i tak bylam pewna,ze zdecyduje sie na zakup w innym salonie(anabell)gdzie polecaly mi kolezanki tylko do sophia wchodzilam bo tam maja duzo modeli pokazanych na manekinach. Ale jak przyszlo juz do przymiarek i decyzji....w Anabell mierzylam chyba z 5 modeli i pani juz nie byla tak mila jak wtedy kidy przyszlam sie tylko dopytywac kiedy przymierzac itp...przy 3 modelu juz widac bylo niezadowolenie,ze znow musi kolejna suknie sciagac..a przy koncu juz odpowiadala na moje pytania od niechcenia co bardzo mnie zniechecilo bo wiecie dziewczyny jaka to wazna decyzja-tymbardziej,ze niby ladnie w tych sukienkach wygladalam,ale nie bylo tego "czegoś".No i wybralam sie do Sophii gdzie jak zwykle ekspedientki mnie obeszly z kazdej strony hehe,ale tym razem przymierzylam sukienke i prawie sie poryczalam jak ja na sobie zobaczylam!To wlasnie bylo to czego szukalam i czego oczekiwalam!i wspaniale sie w niej czulam(te w anabell byly sztywne i ciezkie w wiekszosci)obsluga od poczatku do konca bardzo mila i usmiechnieta! goraco polecam ten salon!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co, ja z chęcią zastąpiłabym na stanowisku taką ekspedientkę, która okazuje niezadowolenie, bo jej się sukni z manekina nie chce ściagnąć albo jest niemiła dla klientek. jak ruda napisała, że baba w salonie chciała niemal wyrzucić jej narzeczonego za drzwi to byłam w szoku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może te ekspedientki jakieś kompleksy mają? Są pannami albo wychodziły za mąż w czasach, gdy nie było jeszcze takiego wyboru sukien i teraz uprzykrzają radość szukania sukni młodym narzeczonym? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 74, 75, 76  Następny
Strona 2 z 76

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group