Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Moderacja działu.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 18:06    Temat postu: Moderacja działu. Odpowiedz z cytatem

Skoro wszędzie nie na temat są posty krytyczne dotyczące postawy moderatora, pozwalam sobie założyć nowy.
Nie życzę sobie ingerencji w moje posty i nie życzę sobie, aby moderator takowe kasował.
Proszę o wyjaśnienie, na podstawie czego WIEDOFILM uzurpuje sobie prawo do kasowania postów?
Nie życzę sobie również wyjaśnień na PW, inni użytkownicy też mają prawo wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nhele, temat był wałkowany sto osiemdziesiąt siedem razy.
Różne jaja się działy, ostatnio też mi post "zniknął".
Nie wiem, nie rozumiem, przypuszczam jednak,że wchodzi w grę jakiś układ między moderacją a administracją forum, w który jako szarzy użytkownicy raczej nie zaingerujemy.

Póki co- większość jak widzę przyjęła taktykę niezaglądania do w wiadomy sposób moderowanych działów.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że był wałkowany, ale jak dotąd WIDEO uniknął wszelkich odpowiedzi. Chciałabym w końcu, żeby czymś to podparł. Jakimkolwiek logicznym wytłumaczeniem. Bo ja też rzadko tu w ogóle wchodzę właśnie z tego powodu, ale jak już wejdę, to do białości mnie wkurza takie bezkarne ingerowanie we wszystko, co użytkownicy piszą.

Układ układem, mnie nic do tego, ale na miejscu administracji raczej nie byłabym zadowolona z faktu, że giną mi posty, no umówmy się.

Wideo, chcę rzeczowej i konkretnej odpowiedzi. Nie uciekaj od niej, tylko porozmawiaj z nami i proszę- wytłumacz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak nie wytłumaczy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podesłałam ten temat Kasi. Żeby wiedziała, że taki był, zanim zniknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale porozumienia w tej kwestii raczej nie osiągniesz. Jedynym - przyjętym przez większość użytkowników - sposobem jest unikanie tematów moderowanych przez WIDEOFILM. Efekt taki, że w tematach foto/wideo głównie poruszają się usługodawcy, a nie ma w nim miejsca dla osób z drugiej strony.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dodam tylko tyle, że poglądy WIDEOFILMa na kwestie moderowania są diametralnie inne niż poglądy pozostałych moderatorów. Więc na pewno nie ma mowy o wspólnym froncie moderatorów w tej kwestii.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że mamy coraz więcej moderatorów na forum takich niepisanych jak Ty nheledore . Pozwól jednak, że to my moderatorzy decydować będziemy co jak ma być na forum, a co nie.

Problem powstał w związku z tematem , jaki założyła jedna użytkowniczka w sprawie opinii o pewnej firmie z Katowic podając nazwę tej firmy. Firma ta nie jest naszym użytkownikiem.
I słusznie, że podała, bo inaczej byłaby mowa o niczym. Z nowego jej postu wynika, że umowa jeszcze nie została podpisana, chociaż z pierwszego postu tak wynikało /?/. Wywiązała się dyskusja co i dlaczego, że jakaś reklama , łamanie regulaminu itd. nheledore napisała post NIE NA TEMAT i dlatego został usunięty. Niczego nie wnosił, wręcz przeciwnie, post stwarzał niezdrową atmosferę. Moderatorzy są od tego, aby nie dopuszczać do tzw pyskówek. Ale widzę, że koleżanki moderatorki chyba o tym nie wiedzą.
I wcale tutaj nie bronię branży, są daleko, pierwszy raz na forum ta nazwa się pojawia.

Ewelinko: podforum utrwalcie te chwile jest dla wszystkich. Jedynie w działach zapotrzebowań jest dla branż usługowych, tam nie prowadzimy dyskusji.
Karolino: Nie ma tu żadnego układu. Administrator jest w Poznaniu.
Admin jest od utrzymania forum w stanie sprawności technicznej, a nie od moderacji.

I podkreślam jeszcze raz, że posty czy tematy nic nie wnoszące do danej sprawy, wprowadzające jakieś nieporozumienia czy kłótnie będą kasowane. I taki obowiązek ciąży na wszystkich moderatorach.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. Ale np zasłaniając się "pyskówkami" - nawet ostatnio, nieopatrznie coś napisałam, bo staram sie tego zbyt często nie robić w "Twoim" dziale - ktoś poszukiwał darmowego kamerzysty, podając linki- jakiej mniej więcej jakości się od tego darmowego pracownika spodziewa.... oczywiście linki z kosmosu, wzięte od usługodawców z górnej półki- głównie pisali usługodawcy nasi forumowi- ale ja też wtrąciłam, że osoba suzkająca powinna być swiadoma, że za darmo może raczej się spodziewać czegoś na poziomie jakby innym (wrzuciłam przykładowy filmik weselny z Youtube). Czy to była pyskówka pytajnik Bo to, co napisałam, zostało usunięte... przypuszczam, że później się posypały inne posty....to jest po prostu momentami bezsensowne, jak zaczynasz usuwać coś hurtowo...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie WIDEO, problem powstał już dużo wcześniej, dlatego większość użytkowników unika tego działu jak ognia, właśnie po to, żeby nie wchodzić sobie w drogę i nie psuć niepotrzebnie nerwów.
Ostatni temat i wykasowanie moich postów zwyczajnie przelał szalę goryczy.
Jeśli chcesz wiedzieć, w temacie o który mi chodzi zadałam pytanie, po czym usłyszałam, że mam się "uspokoić"- poprosiłam więc, abyś wskazał mi, gdzie tym 'niespokojem' się wykazałam. Oczywiście nie można już tego przeczytać gdyż usunąłeś. Ale gwoli ścisłości chodzi mi o ten temat: kliknij Gdyby przyjrzeć się obiektywnie, to Twój post był nie na temat...

Mylisz funkcję moderatora z rolą cenzora i to tak bardzo się nie podoba. Posty nie na temat można wydzielać i jakoś wszyscy moderatorzy, z wyjątkiem Ciebie to robią. Ty zaś decydujesz co można pisać, a co należy usunąć, gdyż jest niby nie na temat, a w znakomitej większości dotyczy Twojej roli- gdybyś czasem zamilkł żadnych pyskówek nie było by, a to niestety Ty jesteś ich powodem w tym dziale.

Ponawiam więc pytanie, dlaczego nie wydzielasz postów "nie na temat", a usuwasz je?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group