Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FACET i ....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do kosmetyczki to może nie - ale myślę, że do jakiejś maseczki oczyszczającej i ewentualnego przypudrowania będę namawiać. Jak niestety kogoś bardzo negatywnie nastawionego do tego przekonać nie mam pojęcia. Może parę słów innego - dawniejszego - pana młodego?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż przekonał się do kremu do rąk (jest budowlańcem więc te ręczę nie są idealne a ja bardzo zwracam uwagę na ręce) tylko czasem zapomina posmarować....

W dniu naszego wesela, kuzynka mojego małża położyła makijaż teściowi bo...na kilka dni przed weselem (chyba czwartek) strasznie podbił sobie oko!! Jak to a wsi wykonywał jakąś pracę i ryp oko podbite, cały policzek spuchnięty!wykrzyknik i Ania- kuzynka musiała to zatuszować, więc nie wykluczam że i mężowi co nieco przypudrowała...

A i kiedyś wyrywałam narzeczonemu wtedy brwi, ale to raczej tak dla zabawy, z przymrużeniem oka, teraz już się nie daję...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej wyrywać brwi facetowi :/ może faktycznie jakby były mega krzaczaste,ale tak to w życiu bym mężowi czegoś takiego nie zrobiła nawet dla zabawy-bo wiem jaki to ból jest okropny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elizusiek
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 464
Skąd: Ząbki k/Warszawy

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Narzeczony ma zamiar iśc do swojej kosmetyczki (ma problemy z cerą i chodzi do niej co kilka mc-y na mikrodermabrazję i oczyszczanie). Ma mu zakryć delikatnie blizny na twarzy i napewno wyślę go na solarium, chociaż 2 razy, żeby nabrać kolorytu. Nie uważam to za nic złego, zwłaszcza, że sam wyszedł z taką inicjatywą uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio coraz częsciej wykonuje sie w dniu slubu makijaz pana młodego uśmiech taka korekta cery - by nie było cieni pod oczami itd uśmiech
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
ojej wyrywać brwi facetowi :/ może faktycznie jakby były mega krzaczaste,ale tak to w życiu bym mężowi czegoś takiego nie zrobiła nawet dla zabawy-bo wiem jaki to ból jest okropny Very Happy


e tam boli..Zależy od progu bólu. Mnie wyrywanie brwi nie boli, depilacja nóg i innych delikatnych okolic też nie boli, wręcz często jest to dla mnie takie hmm...może nie relaksacyjne Shocked , ale uwielbiam usiąść na fotelu u kosmetyczki (robię to bardzo rzadko) kiedy ona reguluje mi brwi....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 nie tylko od progu bólu,bo na wiele rzeczy mam wysoki próg bólu,ale dużo zależy od uwarunkowań genetycznych i jeśli ktoś ma słabe włosy to jest mu łatwiej, ja mam głęboko osadzone cebulki włosów, są mocne i gęste,dlatego przy niesystematycznym regulowaniu brwi wyrywanie cholernie mnie boli,ale rwę,bo czego się nie robi,żeby lepiej wyglądać uśmiech Przy depilowaniu nóg depilatorem za każdym razem myślałam,że zwariuję,tak więc pozostała zwykła maszynka nad czym szczególnie nie ubolewam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_S. napisał:
Przy depilowaniu nóg depilatorem za każdym razem myślałam,że zwariuję,tak więc pozostała zwykła maszynka nad czym szczególnie nie ubolewam uśmiech


Mam identycznie. Mimo dużego progu wytrzymałości na ból.
Zastanawiam się nad .... laserem.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misia1608
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 196

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój narzeczony sam zadeklarował, że odwiedzi kosmetyczkę, co mnie zszokowało. Jednak jest mechanikiem a jego łapki nie są przepiękne oczko może zdał sobie z tego sprawę oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Sro 25 Maj 2011, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój M. też jest mechanikiem (a w dodatku uważa, że rękawiczki ochronne mu przeszkadzają w pracy (!) ) i też niestety jego dłonie nie wyglądają zbyt dobrze, ale co jakiś czas mu trochę pomagam. Do kosmetyczki nie chciał iść, ale mówi, że przed ślubem się wybierze na oczyszczanie cery i jakiś manicure. Sądzę jednak, że jedna wizyta to będzie mało a na więcej się pewnie nie zgodzi i sama będę musiała mu te jego łapki doprowadzić do normalności. Staram się to robić na co dzień, ale nie jest to łatwe.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group