Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

FACET i ....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie obrażam. Chciałam tylko wyjaśnić, żeby nie było, że mój K. wystąpi z tapetą na twarzy, a fuj lol

Ja tam żadnych pazurów nie zauważyłam język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette,ale napisz tak szczerze on naprawde się tak bez lekkiego szoku i tłumaczenia na to zgodził?tak od razu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej chwili był oczywiście na nie, ale ja mam dar przekonywania i żelazne argumenty lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nati, nie do Ciebie, ogólnie tak, do całości forum. Niektórym się wydaje, że ich wszystko będzie naj, a nie daj Bóg nie pochwalisz, od razu pretensje. Rolling Eyes
Dajcie już spokój z tym pudrowaniem, albo nie pudrowaniem faceta, co tu wałkować? Każda i tak zrobi po swojemu Confused

Za to powiem Wam, że wyposażyłam się w nowy mus Loreala



co prawda zakup na Allegro, więc troszkę poczekam na przesyłkę, ale powiem Wam później czy warto Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 21 Mar 2010, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt tu nikogo na siłę nie przekonuje- tylko uzmysławiamy sobie, że są różne opcje. W końcu to temat o facetach i ich "upiększaniu" Smile
A co do manicure- to ja sama nie byłam a co dopiero mój facet Wink
Statystyki mówią, że coraz więcej facetów decyduje się na zabiegi w gabinetach kosmetycznych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Czw 6 Maj 2010, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mężczyźni coraz częsciej odwiedzają kosmetyczki - i jeśli chodzi o mnie to uwazam to za dobrą rzecz.

oczywiscie ulizanym facetom, metro i innym mówie nie, wolę prawdziwą męskość uśmiech
ale jeśli facet ma jakies problemu skórne, chce wyglądac dobrze, miec zadbane dłonie - to jak najbardziej jestem za! a juz na 100 % za tym by męzczyzni którzy nie mają za pieknej cery tam chodzili...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 6 Maj 2010, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

całe wieki zajęło mi przekonywanie mojego M., że sucha skóra między brwiami i jeszcze gdzieś tam nie wzięła się stąd, że "niedokładnie spłukał mydło", tylko że mężczyźni też potrzebują kremu nawilżającego. Na szczęście babcia mnie wsparła, kupując Markowi odpowiedni krem pod choinkę...
już widzę, jak ja bym go na kosmetyczkę namówiła:)
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech jejku dziewczyny,forum jest po to aby wypowiedzieć sie w danej sprawie,ewentualnie wesprzeć udzielając rady,a wiadomo ile osób tyle zdań i opinii,co naturalnie budzi dyskusję uśmiech a co tam ja tez dorzucę swoje TRZY GROSZĘ:moj narzeczony za namową i moja i swojej siostry,która jest kosmetyczką zgodzil sie na przedslubne zabiegi kosmetyczne,puder do zdjec i oczywiscie pazurki ,po to zeby lapki wygladaly ladnie podczas wkladania obraczki.Zaznaczam odrazu ze to 100 procentowy facet,ale dzien slubu jest dla niego bardzo wazny i sam z siebie rozumie,ze przez kilka zabiegow kosmetycznych nie przestanie byc facetem., uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie zgadzam w zupełności że w ten dzien facet nie do przesady ale powinien być troszke bardziej zadbany i "odświeżony" niż zwykle.Przeciez nie tylko dla nas jest to wielki dzien.Ja napewno nie przekonam mojego misia do zabiegow kosmetycznych ale wieksze dbanie o skore,dłonie i paznokcie przed slubem mysle ze da sie zalatwic.A z tym lekkim pudrem zeby sie nie swiecic to mysle że to tez dobry pomysl-nie jestem tylko pewna czy moje kochanie podzieli mój entuzjazm język

A co do klutni i wiekszych emocji mysle że sa tu absolutnie nie potrzebne.Normalne, ze kazdy ma swoje poglady, lubi co innego i podobaja mu sie inne rzeczy.Nie ma co sie zloscic ani obrazac.Nikt tu nikogo do niczego nie przymusza.Wyrażamy tylko swoje opinie i dzielimy sie wlasnymi doswiadczeniami-od tego przeciez jest forum!a czy ktos to weznie sobie bardziej czy mniej do serca to jego sprawa.Ale mysle ze kazda z nas jest tu wlasnie po to żeby poznac zdanie innych w koncu kobietki kochana,kto nas tak zrozumie i jest w stanie tak dobrze doradzic jak nie inne babeczki Very Happywykrzyknikpytajnik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Pon 9 Maj 2011, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Wy, mowy nie ma a phi.
Ja mojego D nie mogę przekonać nawet do zwykłego balsamu do ust gdy go wiatr owieje a co dopiero do makijażu - jakiegokolwiek. Uważa, że to totalnie "nie męskie" (używając najdelikatniejszego z możliwych określenia) Jedyne co przeszło do tej pory to bibułki matujące.

Sądzicie, że da się tą mendę jakoś przekonać do swojej racji, żeby jednak makijażystka odrobinę mu ten nochal przypudrowała, by się ani nie świecił, ani nie czerwienił?

Może macie jakieś sprawdzone metody przekonywania?
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group