Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam krawcowej Śląsk!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bababiba
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 16:34    Temat postu: Szukam krawcowej Śląsk! Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez bababiba dnia Czw 24 Gru 2009, 14:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 18:19    Temat postu: Witam:) Odpowiedz z cytatem

Jestem z Chorzowa i prawdopodobnie swoja sukienke bede szyła na ulicy Truchana(od strony przejazdu kolejowego). Bylam juz u tej starszej Pani,pokazalam sukienke i wycenila mi srednio na 1500 zl a sukienka w salonie jest warta prawie 3000 takze spora roznica.
Gdy wchodzi sie do tego zakladu wrazenie troche dziwne bo jest to pani starsza i nieciekawie tam wyglada ale slyszalam ze bardzo ladnie szyje i naprawde tak jak na fotkach ma sie sukienke takze chyba jednak sie zdecyduje. Są 3 przymiarki takze zawsze mozna cos poprawic gdyby sie nie podobalo:) Wiem ze jest jeszcze krawiec na ulicy Strzelcow Bytomskich naprzeciw szpitala ale tam nie pytalam.

Pozdrawiam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kornelia, jeśli będziesz już miała swoją kreację to wstaw zdjęcie, chciałabym zobaczyć robotę tej pani Smile bo też pewnie będę potrzebowała krawcowej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok,wrzuce fotki mojej sukienki jak juz bedzie po:)sama narazie niewiem na ktora krawcowa sie zdecyduje bo mam dzwonic jeszcze do jednej na przelomie pazdziernik/listopad ktorą rowniez mam z polecenia i sukienke w jej wykonaniu juz widzialam i potem zadecyduje:)
Pozdrawiam
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bababiba
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez bababiba dnia Czw 24 Gru 2009, 14:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok dam znac:) a u tej krawcowej na truchana w Chorzowie bylas juz moze?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bababiba
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Wrz 2009
Posty: 3

PostWysłany: Czw 10 Wrz 2009, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

............

Ostatnio zmieniony przez bababiba dnia Czw 24 Gru 2009, 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elcia
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią 25 Wrz 2009, 22:37    Temat postu: Pszczyna - polecam:):) Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny serdecznie polecam salon sukien ślubnych KARJANA w Pszczynie,znajduje sie naprzeciw targu niestety nie znam ulicy ale gdy wpiszecie w wyszukiwarce pewnie znajdzie bez problemu:)Moja suknie miałam już w myślach chyba od trzynastego roku życia i dokładnie wiedziałam jak ma wygladac:)Wiec jak tylko znalazlam sie w salonie to usiadłam...mówiłam..a pani krawcowa rysowała i tak właśnie powstał projekt mojej sukienki z zaznaczonym kazdym detalem jaki chciałam:)Póżniej były tzry przymiarki itd.Obsługa rewelacyjna pełen profesjonaliz:)Moja suknia to nadal prawdziwy cud swiata choć od ślubu minęły dwa lata:)Naprawde polecam,gwarantuje ze spełnią Wasze oczekiwania!! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob 17 Paź 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakis czas temu pisalam ze wybieram sie do tej krawcowej na Truchana w sprawie szycia sukienki jednak wyszlo inaczej,kupuje sukienke w salonie. Jest sliczna,a w dodatku za fajna kase uśmiech a wiec z ta krawcowa to juz nieaktualne ale wam dziewczyny zycze szczescia w poszukiwaniu tej wymarzonej Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group