Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oprawa Muzyczna Uroczystości w kościele
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam uzdolnionych muzycznie kuzynów, którzy grają na mszy. Pięknie śpiewają i grają. Jedna siostra na flecie i gitarze, druga siostra na wiolonczeli i brat na gitarze. Jak śpiewają, to naprawdę tworzy się magiczna atmosfera w kościele. Gdyby ktoś był zainteresowany, mogę dać namiary.
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dana1104
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można się dogadać z organistąuśmiech W 70% mają dusze rockmanówuśmiech Napewno pójdą na ustępstwa i ciekawe propozycje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organista to pewnie tak gorzej z księdzem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia_90 co racja to racja uśmiech Ale są księża i klechy jak to mówią... U mnie w parafii proboszcz trzyma sztamę z organistą, to ja już na ślubach nie zarabiam, bo gram w scholi, a jeśli ktos nas chcial to on kazal razem z organista, zeby tamten zarobil tez język a wymogi tez wielkie, tego nie tamtego tez nie.... za to w innej parafii pan mlody sobie zazyczyl marsza na wejscie na rockowo i zagralysmy, a ksiedzu nie przeszkadzala gitara elektryczna język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 11 Kwi 2014, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fajnie by było jakby księża wszędzie byli tacy na luzie uśmiech niestety takie rzeczy są bardzo rzadkie język ja bym chciała jedynie na wejście ave maria na skrzypcach uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 25 Maj 2014, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MASAKRA!
Wyobraźcie sobie, że wczoraj żona mojego chrzestnego poszła na próbę scholi która będzie grać na naszym ślubie i chciała nam zrobić niespodziankę pod tytułem "Hallelujah" na Mszy. Jakież szczęście, że tym zespołem zawiaduje mój dobry kolega, który przytomnie stwierdził, że skoro chcemy mieć wszystkie utwory żywe i energiczne to taka niespodzianka raczej nas nie zachwyci. Wyszło to dziś jak poszliśmy dogadać szczegóły.

Chyba bym normalnie baranka w klęcznik walnęła jakbym to usłyszała na swoim ślubie.

Ok, to piękna piosenka, ale nikt nie umie tego zaśpiewać tak jak Cohen i no, zbyt ckliwa na ślub.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alkone
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 4 Cze 2014, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna z Olemole napisał:
Mam uzdolnionych muzycznie kuzynów, którzy grają na mszy. Pięknie śpiewają i grają. Jedna siostra na flecie i gitarze, druga siostra na wiolonczeli i brat na gitarze. Jak śpiewają, to naprawdę tworzy się magiczna atmosfera w kościele. Gdyby ktoś był zainteresowany, mogę dać namiary.

A nie mają jakiegoś portfolio w internecie, strony, profilu na YouTube?
_________________
Opcje Binarne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shigalle
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na kilku ślubach, na których organista może nie zepsuł ceremonii, ale na pewno nie był jej mocną, tworzącą odpowiedni klimat stroną język W skrócie - strasznie zawodzili i goście chichotali zamiast skupiać się na młodych i ślubie oczko Dlatego myślę, że oprawa muzyczna to prawie konieczność. Dobrze też pogadać z organistą, żeby nie próbował "przekrzyczeć" zespołu/scholi (to też niestety słyszałam). Ave Maria brzmi fantastycznie na wejściu/wyjściu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 46

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 4:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na ślubie śpiewała Pani Bożena - https://www.klavier-und-gesang.de/ <3 Szczerze polecam każdemu! Ta kobieta ma przepiękny głos. Wzruszenie w kościele murowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Wto 23 Lis 2021, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprawa muzyczna na weselu była najważniejsza. Z polecenia znajomej odezwaliśmy się do DJa Wiesława Kajma http://www.djwesele.pl/sprzet/ w celu rozkręcenia imprezy. No i trzeba przyznać, że dyskdżokej okazał się absolutnym mistrzem. Zagrał największe hity, które mocno urozmaiciły impreze a przede wszystkim rozruszaly uczestnikow!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Następny
Strona 20 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group