Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obrączki próbne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj, Lizii chodziło mi o to, że nie potrzebuje symboli na próbę. Symboli do innych symboli język Obrączka czy zaręczynowy jest najprawdziwiej prawdziwy i pokazuje stan faktyczny, a nie stan oczekujący na pewne wydarzenia (obączka - ślub a zaręczynowy - przygotowania do ślubu) Smile

Takie oto mam zdanie, nie mówię że to 'rozwiązanie' idealne i wogóle pozjadałam wszystkie rozumy lol Po 7 latach to faktycznie długo długo mieliście czekania na zmiany w takich kwestiach.... aha.... i też jestem niecierpliwa lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss - w takim rozumieniu, o jakim Ty piszesz, to i ja nie uwazam zeby takie próby miały sens. Racja - albo sie wychodzi za mąz albo nie, nie ma chyba próbnych małzenstw..
Ruda87 - jak my damy rade doczekac do tych slubów? Ciezko mi zniesc te 6 miesięcy a ile jeszcze przed Tobą.. chybabym wybuchła z niecierpliwosci język Choc z drugiej strony dluzszy czas oczekiwania - wiecej mozliwosci do przymiarek oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, dam radę Cool Przymierzać to w zasadzie nie mam co, bo sukienka jest wybrana. Przymierzam sobie tylko dla przyjemności. Dodatków będę miała mało, bo suknia jest bardzo strojna.
Jedyne co nas czeka, to właśnie obrączki - ale to wiadomo, że przed samym ślubem ... chociaż już kiedyś zachwycaliśmy się oboje takim z RedRubin - z wspomnianym kamyczkiem Wink

Oczekujemy ze straszną tęsknotą i głodem bycia razem, ale też z radością więc jest całkiem do przeżycia lol Noooo i jeszcze jedna piękna chwila nas czeka - zaręczyny - te już z pierścionkiem zakochany

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sob 12 Gru 2009, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że noszenie takiej obrączki "na próbę" mija się z celem. Obrączka jest symbolem wyjątkowej chwili, którą jest moment zawarcia związku małżeńskiego, nie uprzedzajmy tej chwili ani nie próbujmy jej przyspieszac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ART. DECO JUBILER napisał:
Uważam, że noszenie takiej obrączki "na próbę" mija się z celem. Obrączka jest symbolem wyjątkowej chwili, którą jest moment zawarcia związku małżeńskiego, nie uprzedzajmy tej chwili ani nie próbujmy jej przyspieszac.

Dokładnie to samo chciałam napisać. Wydaje mi się, że dziewcze po prostu sobie coś wymyśliło. Fakt, w mieście w którym mieszkam niektóre pary kupują sobie obrączki jako symbol ich miłości, ale dla mnie jest to co najmniej śmieszne.. Ale żeby był to jakiegoś rodzaju przymus, w życiu... Tym bardziej, że nie jesteście ze sobą długo i ona ucieka Ci za granicę... Nie wiem, mi to coś kłamstewkiem śmierdzi język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbne obrączki?
Takie... małżeństwo na próbę? Wygodne to bardzo, bo niby "małżeństwo", wspólne życie, nawet obrączki, ale łatwo można spakować manatki i się wynieść, gdy coś pójdzie nie po myśli. Rolling Eyes

No nie wiem, ja tam nigdy nic na próbę nie robiłam, nie nosiłam próbnych obrączek, nie sprawdzałam Połówka, ani nie sprawdzałam Go wciskając mu kit: "Kochanie jestem w ciąży" ...trwa test rakcji "haha, żartowałam" (a mam taki przypadek wśród koleżanki...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też w żaden sposób nie mogę tego zrozumieć... Nigdy w życiu nic na próbę nie robiłam, włącznie z mieszkaniem z narzeczonym... jak się przeprowadziłam do niego, nie była to żadna próba, od razu wiedzieliśmy, że to na zawsze. A wkręcanie w dziecko, zmuszanie do oświadczyn pod pretekstem jakichś dziwacznych zwyczajów czy też udawanie, że ma się adoratora, żeby sprawdzić reakcję chłopaka wg mnie jest dużym nieporozumieniem. No ale fakt, obrączka na próbę jest nowa na mojej liście niedorzeczności uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
No ale fakt, obrączka na próbę jest nowa na mojej liście niedorzeczności uśmiech.


I chyba też jeden z większych absurdów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie chodzi o obrączki, które dzieciaki kupują, żeby pokazać jak się kochają. Zaręczyny w wieku 13 lat, planowane ciąże w wieku 15 lat, obrączki.. Już chyba nic mnie nie zdziwi;p;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 20 Paź 2011, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nosimy srebrne obrączki odkąd miałam niecałe w sumie 17 lat. To nie było 'na próbę' czy na sprawdzenie reakcji otoczenia, choć byłam ich ciekawa oczko chodziło o to żeby mieć taką namiastkę, mówiąc że kiedyś je zamienimy na złote oczko patrząc na nasze obrączki myśleliśmy o sobie, o tym ile już włożyliśmy w ten związek, i że warto o niego walczyć jak były problemy. A na złote wkrótce zamienimy uśmiech i nie uważam żeby to było głupie, bo nie zrobiliśmy tego na 3 randce, a trochę później.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group