Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

krotka sukienka slubna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martynna27
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 104

PostWysłany: Sro 16 Mar 2016, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama też jeżeli miałabym wybierać - zdecydowałabym się na długą i oczywiście białą sukienkę ślubna, a do tego klasyczne czółenka w białym odcieniu. Bardzo podobają mi się te z Uni-but https://unibut.net/13-buty-slubne-biale . Nie lubię wysokich obcasów, dlatego też taki model byłby dla mnie idealny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 17 Mar 2016, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martynna27 napisał:
Sama też jeżeli miałabym wybierać - zdecydowałabym się na długą i oczywiście białą sukienkę ślubna, a do tego klasyczne czółenka w białym odcieniu. Bardzo podobają mi się te z Uni-but https://unibut.net/13-buty-slubne-biale . Nie lubię wysokich obcasów, dlatego też taki model byłby dla mnie idealny.


Powiem ci, że też nie lubie wysokich obcasów i jeśli miałabym wybierać to podobne do twoich albo na płaskim uśmiech Bardzo ładne, na pewno przetańczysz noc bez bólu stóp uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 18 Mar 2016, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam na takim obcasiku buty na zmianę, bardzo wygodne
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Czw 24 Mar 2016, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wysokie obcasy - ponad 10cm i były bardzo wygodne. Kosztowały masę kasy ale było warto bo w środku miały specjalną gąbkę. Wytrzymałam w nich ponad 6h uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adelaida
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 73

PostWysłany: Czw 24 Mar 2016, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam wysokie obcasy - ponad 10cm i były bardzo wygodne. Kosztowały masę kasy ale było warto bo w środku miały specjalną gąbkę. Wytrzymałam w nich ponad 6h uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 24 Mar 2016, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adelaida napisał:
Ja miałam wysokie obcasy - ponad 10cm i były bardzo wygodne. Kosztowały masę kasy ale było warto bo w środku miały specjalną gąbkę. Wytrzymałam w nich ponad 6h uśmiech

W wygodnych wysokich butach wytrzymuję po 12 godzin, a nie 6język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 29 Mar 2016, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Adelaida napisał:
Ja miałam wysokie obcasy - ponad 10cm i były bardzo wygodne. Kosztowały masę kasy ale było warto bo w środku miały specjalną gąbkę. Wytrzymałam w nich ponad 6h uśmiech

W wygodnych wysokich butach wytrzymuję po 12 godzin, a nie 6język


Shocked Zazdroszczę, dla mnie najmniejszy obcas to udręka Rolling Eyes
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Sro 24 Sie 2016, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególnie drugi rząd, trzymajcie namiary - http://www.navona.pl/Suknie_krotkie Na drugi dzień - ok, ale pierwszego dnia ja bym z tą krótkością stroju na pewno nie przesadzała Wink
Wszystko w granicach rozsądku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 26 Sie 2016, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu nie? Sama miałam na początku jedynie ślub cywilny i wystąpiłam na nim własnie w krótkiej sukience ślubnej. Nie chciałam za bardzo iść w długiej sukni bo do śłubu cywilnego pasowała mi średnio....

Jeśli szukacie jakiejś eleganckiej sukienki na slub proponuje zajrzeć sobie do sklepu Gomez:
https://gomez.pl/pl/women/odziez/sukienki_tuniki

Jest tam spory wybór ciuszków dobrych firm. kupowałam tam sukienkę. Miałam na sobie taką :
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jestem_zona
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2016, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy w jakiej będziesz czuć się lepiej i co Ci się bardziej podoba. Ja, o ile jestem zwykle otwarta na nowości i łamanie konwenansów, to akurat w kwestii długości sukienki jestem tradycjonalistką uśmiech I nie dlatego, że coś wypada, a coś nie - po prostu według mnie panna młoda w długiej, klasycznej i prostej sukni wygląda olśniewająco. Taka suknia dodaje jej gracji i klasy. To oczywiście moje prywatne zdanie uśmiech Ja na swoim weselu miałam właśnie długą, bez żadnego koła (przeszkadzałoby mi w tańcu i we wszystkim), luźno puszczoną. Coraz więcej się teraz takich szyje, jeszcze kilka lat temu to była rzadkość. W krótkiej sukience wystąpiłam z kolei w drugi dzień, czyli w tak zwane "poprawiny". Wychodzę z założenia, że w kieckach do kolan nachodzę się jeszcze pół życia, w takich długich już niekoniecznie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Następny
Strona 43 z 44

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group