Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek belferski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Margo, zgadzam się z Tobą. uśmiech Może od Ciebie usłyszę jakieś rady, co mam zrobić z tym angielskim? Jak się go nauczyć uśmiech?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, cudów nie wymyślę... Zgadzam się w pełni z Agatą - dobry kurs, systematyczna nauka, jeśli się da, jakiś wyjazd zagraniczny, dużo czytania, słuchania, filmy angielskie z angielskimi napisami, internet... I oczywiście żadne cud-metody. Dobry kurs plus konwersacje z native speakerem i sytematyczność potrafią zdziałać cuda uśmiech. I oczywiście motywacja - czyli chęć osiągnięcia danego poziomu potwierdzonego papierkiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią 30 Gru 2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, zatem już załączam Adele. Tylko proszę mnie nie podsłuchiwać, jak tu śpiewam. język Embarassed



EDIT: Dziewczynki, słuchajcie, czym różnią się te egzaminy TOEFL i CAE od siebie? Są chyba na podobnym poziomie czy niekoniecznie? Do czego się warto w przyszłości przygotować?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 6:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, kochane nauczycielki- to mamy wakacje Smile
Odpoczywajcie ładnie, relaksujcie się i zbierajcie siły na kolejny rok szkolny! Ja przepracowałam 2 ostatnie miesiące a i tak czuję się zmęczona..

Przyznawać się, która z Was w najbliższym czasie ma awans? Agatka ma chyba mianowanie??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja mam mianowanie. Sprawozdanie spłodziłam, teczka w UM już leży i czekam na wyznaczenie terminu egzaminu. Mam nadzieję, że będzie w sierpniu.

Strasznie mnie ten rok wymęczył. Uważam, że sztuczne przeciąganie końca roku na sam koniec czerwca to poroniony pomysł, który nikomu nie przynosi korzyści (no może poza ministerstwem, które ma satysfakcję, że nauczyciele nie mają tak dobrze...).

Mam cichą nadzieję, że na długo po wakacjach nie wróce oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, to co, chcesz iść w razie czego szybko na zwolnienie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 2 Lip 2012, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, pomyślę jak coś będzie na rzeczy, a nie wiadomo kiedy będzie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veritas
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie koleżanki Nauczycielki, mam do Was pytanie. Jestem na czwartym roku studiów i od września przyszłego roku szkolnego chciałabym iść do pracy (takie małe marzenie). Chodzi o to kiedy powinnam zacząć roznosić CV po szkołach? Znajoma nauczycielka stwierdziła, żebym najlepiej już teraz zaczęła roznosić CV. Czy to nie za wcześnie? Tak nawet pomyślałam, żeby poroznosić teraz a później jeszcze raz po nowym roku. Strasznie mi zależy na pracy w szkole... Dodam, że nie będę miała jeszcze magistra (jeszcze rok studiów mnie czeka). Wierzę jednak, że uda mi się coś znaleźć. Proszę o poradę i z góry dziękuje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez magistra będzie super- ciężko, bo teraz dyrektorzy mogą przebierać w CV.

Najlepiej przynieść tak w marcu........ wtedy zaczynają się pierwsze ruchy kadrowe.
I koniecznie osobiście do dyrektora, pogadać z nim........ nie zostawiać w sekretarciacie u babsztyli wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 24 Paź 2012, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koło kwietnia najlepiej. Ale o tym, że Cię zatrudnią przeważnie dowiadujesz się kilka dni przed początkiem roku...
Też kiedyś byłam pozytywnie nastawiona do szukania pracy w szkole...po 4 latach zrezygnowałam język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 45, 46, 47, 48  Następny
Strona 46 z 48

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group