Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biżuteria ślubna
Idź do strony 1, 2, 3 ... 253, 254, 255  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basia34
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 2

PostWysłany: Czw 27 Sie 2009, 20:53    Temat postu: Biżuteria ślubna Odpowiedz z cytatem

Suknia wybrana, teraz tylko dodatki... zastanawiam się tylko na jaką biżuterię postawić. Chciałabym, żeby była wyrazista, a jednocześnie delikatna i szykowna...

Ostatnio na <ciach> odkryłam prześliczne kolczyki, takie brzoskwiniowe, kryształowe sopelki - symbol k_43_a (wpiszcie w wyszukiwarce), sądzicie, że będą pasować do białej ślubnej sukni?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 27 Sie 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te ze zdjęcia? są śliczne, uwielbiam ten kolor Cool do białej sukni będą dobre pod warunkiem, że reszta dodatków będzie w podobnym lub tym samym kolorze czyli naszyjnik/bransoletka, bukiet... może jakieś elementy sukienki - nie wiem, jaką masz Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soze
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 78

PostWysłany: Czw 27 Sie 2009, 22:44    Temat postu: Re: Biżuteria ślubna Odpowiedz z cytatem

Basia34 napisał:
Suknia wybrana, teraz tylko dodatki... zastanawiam się tylko na jaką biżuterię postawić. Chciałabym, żeby była wyrazista, a jednocześnie delikatna i szykowna...

Ostatnio na <ciach> odkryłam prześliczne kolczyki, takie brzoskwiniowe, kryształowe sopelki - symbol k_43_a (wpiszcie w wyszukiwarce), sądzicie, że będą pasować do białej ślubnej sukni?




Ile płaca od posta w twojej agencji? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak, na ogół nie mam osobiście nic przeciwko reklamom, ale osoby, które ledwo się zarejestrują i już w pierwszym poscie zaczynają reklamować różne rzeczy (i to w dodatku niby tak od niechcenia) są irytujące Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Basia34
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pon 31 Sie 2009, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama? Przepraszam, ale nie mogąc początkowo wkleić zdjęcia chciałam pokazać o jakie kolczyki mi chodzi i poznać Waszą opinię na ich temat. Moja koleżanka np. jest do tego koloru sceptycznie nastawiona.


Jaka sukienka?pytajnik Długa, o prostym kroju, lekko rozszerzana ku dołowi, skromna, bez zbędnych dodatków, ale właśnie o taką prostotę mi chodziło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian Laski
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2009, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz co prawda po ślubie,ale moge powiedziec ze ładna bizuteria jest tez na goldmasterze. Jakis czas temu z moja ówczesna narzeczona szukalismy własnie kolczyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basia34 napisał:
Moja koleżanka np. jest do tego koloru sceptycznie nastawiona.

kolor jak kolor. po prostu utarło się, ze kobiety na ślub wybierają biel i srebro/złoto w biżuterii, perełki, cyrkonie, brylanty... albo takie bardziej klasyczne podstawowe kolory (czerwone rubiny, zielone szmaragdy) choć to już rzadziej. jeśli cały komplet biżuterii będziesz miała w takim stylu jak te kolczyki to bedzie to bardzo łądnie wyglądać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2009, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już sobie postanowiłam, że do swojej wymarzonej sukni ubiorę komplet, który dostałam na zeszłoroczne urodziny od mojego Andrzeja Cool Jako że suknia jest ecru / cappucino (większość z Was widziała) to bursztyn ze srebrem powinien pasować Cool No i mam już wtedy odklepane 'coś starego' język Jak podłącze aparat z komórki do komputera to pokarze Wam fotki Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2009, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda - ja nie widziałam Twojej sukni! pochwalisz się raz jeszcze? prosi Wink

a co do biżu, to albo dostane od mojej kumpeli albo sama sobie zrobię... akurat tutaj mam duuuuużo doświadczenia uśmiechuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 2 Wrz 2009, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka proszę Cię bardzo.... z dołu strony http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1752&postdays=0&postorder=asc&start=1630

jeszcze fizycznie jej nie mam, ale będę szyć.... na tą jestem zdecydowana Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 253, 254, 255  Następny
Strona 1 z 255

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group