Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zareczyny : co dla faceta??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 16 Paź 2009, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'oczko' w obrączce jakoś mnie nie odstrasza.... tym bardziej, że kiedys już zachwycaliśmy się obrączkami z red rubin Cool Ogólnie obrączka na męskim palcu (ale swojego mężczyzny oczywiście wykrzyknik) niesamowicie mi się podoba Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nekta
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już widze, jakby mój zareagował na pierścionek czy cokolwiek z biżuterii Very Happy wielkim śmiechem chyba uśmiech ale w sumie to nie jest głupi pomysł, dlaczego tylko męzczyzna ma kupować prezent, jesli dziewczyna wie, że on planuje oświadczyny... musze to przemysleć tez uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pomyślcie sobie, że skąpie na moim Mężczyźnie --> poprostu pomysł prezentu zaręczynowego dla faceta jakoś mi nie pasuje Cool

On PROSI o rękę, zgadzamy się.... to jest Jego nagroda. Tak wynika z tradycji, w ten sposób wyraża się szacunek i miłość do przyszłej Małżonki. Całe życie prawdopodobnie będziemy nawet w tych 60% zajmować się domem, będziemy pewnie rodziły/wychowywały dzieci i będziemy strzegły domowego ogniska...

I najważniejsze:
Powiedzmy sobie szczerze - kobieta w życiu mężczyzny jest bardzo ale to bardzo ważna, jest skarbem i mimo tego całego gadania o strachu przed zaangażowaniem (to ci mniej dojrzali język ) to większość z nich nie poradziłoby sobie samemu (tzn. bez kobiety na stałe) w życiu.... albo ich życie poprostu byłoby jałowe, bez smaku. Oczywiście nie twierdzę, że mężczyzna dla kobiety nie może też być wielkim skarbem język
Dlatego ten jeden raz możemy sobie odpuścić walkę o równouprawnienie i przyjąć pierścionek bez myślenia od razu o tym, że wypada się odwdzięczyć za 'prezent' język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M ma alergie na samo hasło prezentu zareczynowego Very Happy Ewidentnie ten sygnet który mu zaproponowałam nie wchodzi w gre Very Happy A innego prezentu nie akceptuję znow ja, co ma duze znaczenie jako ze ja byłabym ofiarodawcą Twisted Evil
Slubne spinki będą ok oczko
Ewentualnie moge zaproponować ze urodze mu dziecko siłami natury Very Happy Mysle ze to wystarczające odwdzieczenie się za brylancik w złocie Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
Dlatego ten jeden raz możemy sobie odpuścić walkę o równouprawnienie i przyjąć pierścionek bez myślenia od razu o tym, że wypada się odwdzięczyć za 'prezent' język

zgadzam się Smile jeśli się chce to oczywiście można, to miły gest, ale nie jest to jakaś konieczność. w sumie wątpię czy którykolwiek mężczyzna oczekiwałby odpowiednika pierścionka zaręczynowego dla siebie. i jakby nie było prezent to prezent, to że coś dostałyśmy nie znaczy, że zaraz musimy się odwdzięczać. chyba nie taki jest plan. mężczyzna daje nam pierścionek na znak swojej miłości i oddania, jako symbol tego, że planujemy ślub i wspólną przyszłość. do tej pory nikomu nie przeszkadzało, że to kobieta nosi pierścionek i nigdy nie słyszałam, żeby jakiś facet skarżył sie z tego powodu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mi dał pierscionek bo to był moj warunek Twisted Evil Nie ma że bez pierscionka! o nie:P Choc mowilam ze moze być srebrny z cyrkonią jesli dla niego to zbędny wydatek.. Ale wiedział o czym marze i choc troche to trwało, to sie doczekalam oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia85
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 39
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw 7 Sty 2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zaręczyny były jak z bajki Mój narzeczony oświadczył mi się na szczycie gory, po środku lasu gdzie stoi taka mała kapliczka. Magia tego miejsca polega na przeszłości (nie bede sie rozpisywać) i na tym ze o co tam poprosiłam zawsze sie spełniało uśmiech Było to nasze miejsce urocze i piękne A dzien zareczyn zapamietam do konca zycia uśmiech niestety nie spodziewałam sie ze to nastapi wtedy i nie mialam nic dla mojego G ale uwazam ze to miły byłby gest uśmiech a na pewno spora niespodzianka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 8 Sty 2010, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie ładnie to sobie wymyslił, asia85 Wink

Cytat:
Nie ma że bez pierscionka! o nie:P


oczywiście, że nie ma bez pierścionka język Mój A. ogólnie jest i był strasznie przeczulony na punkcie pierścionka zaręczynowego... od samego początku odkąd tylko zaczęliśmy rozmawiać o ślubie powtarza, że On nie może tak byle jak bez odpowiedniej oprawy, z byle jakim pierścionkiem i w byle jaki sposób ... że tą akurat rzecz chce sobie zaplanowac i zrobić perfekcyjnie.
Aż mi się głupio kiedyś zrobiło jak oglądaliśmy sobie w necie pierścionki do 1000zł i kazał mi nawet się nie napalać, bo dostanę coś o wiele cenniejszego Embarassed Zaskoczyło mnie to, że nie mówił tego jak przechwałkę - to na mnie się popatrzył jak na kosmitkę - że jak mogę myśleć inaczej.... Cenny nie cenny... nie ważne. Dla mnie - wiadomo, symbolika to będzie 99% tego pierścionka, ale On najwidoczniej chyba chce coś więcej i sprawi Mu to frajdę.....

Zobaczymy jak wyjdzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło jest miec świadomośc, że dla mężczyzny jest przyjemnoscią i frajdą wybierac pierścionek dla swojej ukochanej. Taki prezent ma szczególną wartośc, bo nie jest tylko krążkiem metalu, ale czymś szczególnym, co wiąże się ze wspomnieniami i wyjątkowymi chwilami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Czekoldka2009
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sob 16 Sty 2010, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ART. DECO JUBILER napisał:
Miło jest miec świadomośc, że dla mężczyzny jest przyjemnoscią i frajdą wybierac pierścionek dla swojej ukochanej. Taki prezent ma szczególną wartośc, bo nie jest tylko krążkiem metalu, ale czymś szczególnym, co wiąże się ze wspomnieniami i wyjątkowymi chwilami.

Muszę zgodzić się z koleżanką. Zaręczyny to coś wyjątkowego dla mężczyzny aby podkreślić wyjątkowość swojej ukochanej. Kupowanie prezentu mężowi na zaręczyny to chyba jakiś nowy zwyczaj. W końcu to mężczyzna oświadcza się kobiecie, a nie odwrotnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group