Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zareczyny : co dla faceta??
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LaTulipe
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 14:05    Temat postu: Zareczyny : co dla faceta?? Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ankieta : czy z okazji zareczyn cos podarowalyscie waszemu narzeczonemu? Ja mojemu dalam taki meski pierscionek...nie spodziewal sie ale sie bardzo ucieszyl.
Wiedzialam ze oswiadczyny sa tuz tuz , bo duzo o tym rozmawialislmy, nawet mial dokladne wytyczne co do pierscionka ( jaki ma byc a model i rozmiar a potem wybral sam, i wybral idealnie ) .
Wiec ja w sekrecie udalam sie do jubilera i wybralam meski pierscionek z bialego zlota i jak juz mnie oficjalnie poprosil o reke to wyciagnelam znienacka drugie pudeleczko...

Teraz nosimy oboje swoj pierscionek na czwartym palcu lewej reki ( miesce obraczki we Francji ) .

oczko

ciekawa jestem co na to powie moja zacna rodzinka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

preferuje raczej byc zaskoczona swoimi zareczynami niz planowac cos takiego. Chce o zareczynach uslyszec od mezczyzny. Tak wiec ja niczego swojemu nie podarowalam z tej okazji. Pierscionek? Przeciez obraczki i tak sobie wybierzemy to na co mu pierscionek ktory po slubie nie bedzie noszony? W naszej sytuacji by tak w kazdym razie bylo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LaTulipe
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz to nie bylo tak calkiem zaplanowane...

znaczy bylo dla nas jasne ze sie pobierzemy po bardzo krotkim czasie bycia razem.
Potem dluzszy czas czekalam na prawdziwe oswiadczyny , nie wiedzialam kiedy i jak to sie odbedzie.

We Francji mezczyzni czesto tez dostaja cos z okazji zareczyn, najczesciej tez cos z bizuteri : sygnet, naszyjnik, zegarek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak krótkim czasie?!uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze. Nie wiem Dla mnie nic takiego nigdy jasne nie bylo. Moj Andy nie nosi zadnej bizuterii wiec taki prezent raczej by go nie ucieszyl. I jakos nie wyszloby mi pewnie w momencie zareczyn wyjecie zza plecow pudelka z czyms dla niego. Po prostu jako kloci mi sie to z idea zareczyn z zaskoczenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj, co kraj to obyczaj... skoro we Francji tak się przyjęło to czemu nie Wink A jak się facet ucieszył to podwójnie dobrze. Tu w Polsce nie ma takiego zwyczaju Smile Ja też nie planuję prezentu zaręczynowego dla swojego Lubego tym bardziej, że ja to już kompletnie nie chcę wiedzieć, kiedy się to stanie i mu to zapowiedziałam język

Aaaa jednak coś mi się kojarzy z tymi pierścionkami, ale to nastolatki - pary czasem kupują sobie srebrne czy metalowe 'obrączki' i oboje noszą... na znak że są razem, ale to nie ma nic wspólnego z zaręczynami. Ja tak też nigdy nie nosiłam język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nawet o takim zwyczaju nie wiedzialam Shocked I tez mnie jakos nie korcilo zeby nosic.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 28 Sie 2009, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
moze. Nie wiem Dla mnie nic takiego nigdy jasne nie bylo. Moj Andy nie nosi zadnej bizuterii wiec taki prezent raczej by go nie ucieszyl. I jakos nie wyszloby mi pewnie w momencie zareczyn wyjecie zza plecow pudelka z czyms dla niego. Po prostu jako kloci mi sie to z idea zareczyn z zaskoczenia.


Ja co prawda wiedziałam kiedy są zaręczyny, ale nie kupowałam mu nic.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Nie 30 Sie 2009, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Facetowi w dniu zaręczyn wg mnie wystarczy jedno słowo "TAK" uśmiech
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 30 Sie 2009, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby Jacek oświadczył mi się wtedy, kiedy powiedział, że się oświadczy tobym być może była przygotowana i być może też coś by dostał (choć pewnie musiałby być to czytnik pamięci albo inna elektroniczna rzecz, bo biżuteria raczej w grę nie wchodzi Rolling Eyes ), ale że wyszło jak wyszło to nie dostał nic Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group