Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tatuaze
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Sob 22 Sie 2020, 1:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkowicie się z tym zgadzam. Poprawnie wykonany tatuaż to podstawa, dlatego warto zwracać uwagę na wybór właściwego tatuażysty. Świetnym rozwiązaniem jest portal https://pl.inksearch.co/ umożliwiający rezerwować wizytę przez internet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doti
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 380

PostWysłany: Pon 26 Paź 2020, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tatuaże sa okej, sama mam ich kilka uśmiech robię je u Kingi w Jah Love Tattoo https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10155358242016226. Ma ogromny talent i doświadczenie jeśli chodzi o kolorowe tatuaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renni
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 177

PostWysłany: Sro 4 Lis 2020, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez znam i polecam jah love tattoo uśmiech Byłam raz u Kingi bo mam jeden kolorowy tatuaż ale zdecydowanie częściej odwiedzam Michała uśmiech Ogólnie fajni ludzie, każdy ma odpowiednie doświadczenie i talent uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesują Was tatuaże to koniecznie zajrzyjcie na stronę https://www.womenshealth.pl/uroda-styl/Tatuaze-dla-kobiet,14515,1. W tym artykule poczytacie więcej na temat tego, jakie tatuaże są obecnie na czasie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Sob 2 Sty 2021, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zobaczcie sobie na stronę znaczenie tatuaży tutaj jest artykuł który mówi nam o rodzajach tatuażu i o znaczeniach wzorów. Na przykład ważka symbolizuje szczęście, harmonię, ale mówi również o wewnętrznej sile. Zerknijcie na bloga bo naprawdę jest tam mnóstwo ciekawych artykułów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogisich.duane
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 18 Sty 2021, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej osób się tatuuje, jak dla mnie to nic strasznego, nawet fajnie to wygląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tatuaż na przedramieniu i myślę o czymś większym. Chciałabym to pociągnąć na całą rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami zrobiony tatuaż po pewnym czasie się nudzi i myślimy jak się go najszybciej pozbyć. Jeżeli tez stoicie przed takim dylematem, to tutaj http://www.usuntattoo.com/ możecie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na ten temat. Najlepiej wybrać sprawdzone studio, żeby nie było jakiś nieprzewidzianych komplikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okruszynka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 28

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej ktoś usuwa, bo tatuaż nie wyszedł albo całkowicie zmienia mu się podejście, a nie dlatego, że się "nudzi". Z własnego doświadczenia wiem, że po pewnym czasie tatuażu się nawet za bardzo nie "widzi".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 2 Lis 2021, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matrimonio napisał:
Ja mam tatuaż na przedramieniu i myślę o czymś większym. Chciałabym to pociągnąć na całą rękę.


Tattoo zawsze wciąga. U mnie na jednym się nie skończyło.
Projekty robi dla mnie to studio https://www.luckyseven.pl/
Warto zajrzeć na ich pracę i oferety.
Godni polecenia.


Ostatnio zmieniony przez Kazikdobry dnia Nie 8 Sty 2023, 11:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group