Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tatuaze
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 12:04    Temat postu: Tatuaze Odpowiedz z cytatem

Co sadzicie o tatuazach? Mam na mysli ladnie wykonany kawalek sztuki na ciele a nie te podle "marynarskie" wzory na przedramionach u starszych chlopow. Czy moga byc ozdoba czy raczej szpeca cialo?
Wasze opinie.
Ja sobie ostatnio zrobilam tatuaz. Na wew stronie nadgarstka. Bardzo delikatnyi szalenie mi sie podoba. W Anglii tatuaze nie sa niczym niezwyklym i wiele osob je nosi. Dziewczyny i chlopcy. Nikt nie dorabia do nich ideologi "nosisz tatuaz jestes kryminalista" lub cos w podobie. Oto on

[img][/img]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz gdzieś w dziale pisałam o tatuażach, że jestem ich zagorząłą przecinwiczką, stanowcze NIE! Evil or Very Mad Nawet mała kropka, ale powiem, że niektóre są bardzo ładne, jak np. Twoje Sadie - gdyby to było tymczasowo, ale nie wiem jakby był piękny, nie, nie i raz jeszcze nie lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem jak najbardziej za Smile oczywiście, jak ktoś przesadzi to wygląda to szpetnie, ale subtelne i w odpowiednich miejscach - bardzo mi się takie podobają.

ja noszę się z zamiarem wytatuowania sobie małego znaczku strzelca, ale póki co na 'noszeniu się' kończy. wcześniej zastanawiałam się czy nie bedzie za bardzo boleć i czy ja to zniosę, teraz... nie wiem. dopiero niedawno się zdecydowałam i musiałabym sie zorientować w cenach Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja Wam powiem, Dziewczyny, że cieszcie się, że macie zdrową skórę bo ja choruję na łuszczycę i każde przerwanie jej ciągłości może powodować u mnie nowe miejsce z tym 'prezentem od losu' ... więc tatuaż wykluczony. Nie mam nic przeciwko, szczególnie takim subtelniejszym.... ale czasem jak widzę, że ludzie strasznie z tym przesadzają i ponad pół ciała mają w ten sposób 'pomalowanego', to mnie szlag trafia.... bo ja mam tylko takie małe marzenie, żeby nic na niej nie mieć Wink Mimo że nie jest ze mną tak źle, jak czasem u niektórych ludzi potrafi być, ale jednak... poprostu szanujcie swoją skórę bo jest tylko jedna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez nie lubie jak ludzie maja cale lapska wytatuowane. Od ramion po nadgarstki. To juz wyglada szpetnie. Ale cos malego i ladnego w jednym miejscu to cos co swoim urokiem przyciaga wzrok. Nie mam nic przeciwko takiemu czemus
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delikatne tauaże bardzo mi sie podobaja, ale sama bym nigdy nie zrobiła. Brzydze sie igieł boje sie bolu. Podziwiam tych co mają.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za Smile Chciałabym sobie zrobić coś niedużego, w kocim stylu (oczami wyobraźni nawet widzę zarys). Widziałam w TV taki program MiamiTatoo czy coś takiego. Rzecz działa się w studiu tatuażu, przedstawiała historie pracowników- artystów (!) i ich klientów. Super. Był tam właśnie facet który sobie walnął kota przechodzącego na druga stronę tęczy- na ramieniu. Przyszedł ze swoim projektem, ale pracownica zaproponowała mu swoja wizję. Bomba!
Ja pracuję w szkole, więc dobrze by było gdyby tatuaż nie był na co dzień widoczny... Rodzice by się bulwersowali Wink Tak jak zapewne moim plastrem anty Wink Nie chodzę zwykle w bluzkach bez rekawków więc nie dopatrzą się Smile A do innego miejsca do naklejenia plastra niż ramię jakoś nie mogę się przekonać.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od czasu do czasu oglądam "miami ink" Wink jak na to akurat trafię.

ja chcę tatuaż dyskretny, niezbyt duży, w miesjcu, które nie rzuca się w oczy i które mogęzakryć w razie czego. nie chcę tym bulwersować ani taty, ani teściów, bo są bardzo konserwatywni, a mi się przejadło ich gadanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Justyś:)
maniak
maniak


Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 1754
Skąd: Ruda śląska

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też oglądamy miami ink . Oboje z Ukochanym mamy tatuaże Cool
_________________

(...) żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyśuśmiech napisał:
My też oglądamy miami ink . Oboje z Ukochanym mamy tatuaże Cool



No w koncu bratnia dusza Very Happy
Ja oprocz tego nowego mam swojego kota na plecach. Na ramieniu dokladniej. Robiony w Niemczech 5 lat temu wciaz wyglada swietnie i kazdy kto go widzi twiedzi ze bardzo ladny i wciaz swiezy. Wbrew pozorom ramie to miejsce gdzie ciezko dopatrzec sie rysunku. Nawet nie wiedzialam ze tak czesto nosimy bluzki ktore sa w stanie zakryc tak duzy tatuaz
Miami Ink u nas standardowo co wieczor.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group