Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński - co na prezent dla Młodej??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 7 Lis 2009, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój A. ma wielu kolegów, ale poważnie o seksie raczej nie rozmawiaja, bo to taka 'zabawowa ekipa' jeszcze ze studiów i jeszcze chyba żaden nie ma nikogo na stałe, jak mój A.... więc z czym do ludzi lol Poza tym nie wiem, po co faceci mieliby sobie to opowiadać. Wiem, ze mój też jest dyskretny, co jednak nie przeszkadza nam obojgu (szczególnie mi język ) robić sobie totalnych jaj i hmmm... wykształcić w sobie specyficznego poczucia humoru, które jednak nie wywołuje odrazy u ludzi, ale sprowadza rumieniec na ich twarze pomiędzy ostrymi atakami śmiechu lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mika656
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto 25 Maj 2010, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam ten problem...co kupić kumpeli na Jej wieczór panieński?
Znalazłam na emilosc(pl) fajne komplety bielizny erotycznej:
emilosc.pl/kompletdiana-p-21748.html?cPath=439
emilosc.pl/bodyangela-p-21806.html?cPath=439
emilosc.pl/biustonoszstringi-p-21807.html?cPath=439
Co o nich sądzicie? Który wybrać? doradźcie...
Z góry dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam takie prezenty : oczywiście "maskotkę" tańczącego i grającego P Very Happy gwizdek w kaształcie penisa( musiałam testować czy działa hehe świecące różowe uszy, które też musiałam nosić i bieliznę z cukierkówwykrzyknik jest boska i aż szkoda ją zjeść Very Happy moze zostawie sobie na rocznice hehe do tego dyplom wieczoru panieńskiego i dziewczyny kupiły karty z zadaniami dla przyszlej pani mlodej. Także wierzcie mi, że było śmiesznie Very Happy Kto ma konto na nk to mam tam parę fotek uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakaś fikuśna bielizna:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JanW
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 29
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 14 Paź 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście to mnie mierzi pomysł dawania/dostawania penisów... ani to ładne, ani użyteczne. (Moze boję się podświadomie konkurencji oczko )
Wiecie dziewczyny, jestem facetem i temat mnie średnio dotyczy, ale moja bardzo dobra znajoma dostała - pejcz. Ma poczucie humoru, wiec sie bardzo cieszyla. Slyszalem nawet ze jej mezczyzna tez sie cieszyłoczko Sklep sie nazywa turbo-krowa, czy jakos tak:)
_________________
uśmiech!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 14 Paź 2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja dostałam między innymi film na DVD kamasutrę 3D z 2 parami okularów do oglądania w trójwymiarze.
A co do erotycznych gadżetów to ja i mój mąż jesteśmy bardzo za.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 14 Paź 2010, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie wymarzyłam, że wszystkie przebierzemy się za facetów (męskie koszule, krawaty i wąsy obowiązkowo) i pójdziemy na tańce - tylko nie wiem, czy się dziewczyny odważą...

Kilka lat temu miałam się wybrać ze znajomymi na festiwal kultury quirowej, mieliśmy się odpowiednio przebrać...
Okazało się, że tylko ja "zmieniłam płeć", a nie dość tego w ogóle nigdzie nie poszliśmy Evil or Very Mad

Dlatego chciałabym zaszaleć w ten sposób w swój wieczór panieński. He he, nieco przewrotna nazwa, zważywszy na planowane przeistoczenie. Na tym mi zależy, a jeśli oprócz tego moja "świadka" coś wymyśli, to tylko się cieszyć.


PS Może to głupio wygląda, że nie mam jeszcze ślubnego suwaczka, a już się rozwodzę nad takimi rzeczami... Ale cóż, chyba mnie rozumiecie? Wink
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 14 Paź 2010, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sopocianko, rozumiem ze zamierzacie tanczyc jedynie we własnym gronie? Bo nie wiem czy znajdą sie odwazni faceci... oczko Zwlaszcza jesli przyczepicie wąsy na twarz Rolling Eyes Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 14 Paź 2010, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro panieński, to panieński... Zresztą możemy się wybrać dla klubu 'dla wszystkich' - skoro pary homoseksualne nikogo tam nie gorszą, parę przebranych dziewczyn nikogo nie oburzy Very Happy

Teraz się zorientowałam, że napisałam trochę nie w tym temacie, co trzeba...
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Nie 24 Paź 2010, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że jednak jakaś seksowna (erotyczna) bielizna jest najlepsza... Albo jakiś szlafroczek satynowy oczko Jest to ładne i na pewno się przyda... Ja przynajmniej coś takiego chciałabym dostać oczko



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group