Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wieczór panieński - co na prezent dla Młodej??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Wto 3 Lis 2009, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
Cytat:
faceci grzecznie pili sobie piwko, pojadali pizze i oglądali filmy akcji.



to jacyś nadzwyczaj grzeczni Ci chłopcy Shocked To wygląda jak wieczór kawalerski towarzystwa szachowego czy coś w ten deseń (bez obrazy) język język Co do gadania o seksie, to mężczyźni chyba albo własnie nie gadają o tym wcale, albo nie skupiają się na intymnych szczegółach - raczej np. ile i z kim niż jak to rzeczywiście wyglądało Wink


No może i grzeczni (choć nie wszystkie wieczory kawalerskie muszą polegać na bezgranicznej popijawie, striptizie i urwanym filmie), ale najśmieszniejsze było w tym to, że w tym samym czasie narzeczone/dziewczyny tych panów wywlekały na wierzch wszystkie pikantne szczegóły z ich życia w sypialni (a raczej głównie poza nią język z oczkiem )
Ja nie mam zamiaru spędzić swojego wieczoru panieńskiego w ten sposób i cieszę się, że mój luby zdecydowanie też będzie świętować ostatnie dni swojej "wolności" raczej spokojnie oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 3 Lis 2009, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no jasne Wink
aczkolwiek to piwo, pizza i film raczej mi się kojarzy z normalnym weekendowym wieczorem a nie kawalerskim ... dziwne, że ani jeden kumpel się nie znalazł, który by miał ochotę troche rozruszać towarzystwo:P Jakieś to za 'zwykłe' jak dla mnie - tak możemy sobie z narzeczonym spędzać co wieczór język I nie przeczę, że jest to miły sposób.

Nie jesteśmy z A. jakimiś specjalnie szalonymi ludźmi ani też na żadnych striptizach czy zgonach po wódce nam nie zależy, ale symbolicznie pobawić się i wznieść kilka 'głębszych' toastów na mieście, potańczyć i pobawić się to chyba taki standardzik, który oddaje atmosferę 'ostatniego kawalerskiego/panieńskiego' wyjścia a nie jest kontrowersyjny i nie budzi zastrzeżeń u obu stron Wink

Ale oczywiście jak kto woli Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lila napisał:
ruda87 napisał:
Cytat:
faceci grzecznie pili sobie piwko, pojadali pizze i oglądali filmy akcji.



to jacyś nadzwyczaj grzeczni Ci chłopcy Shocked To wygląda jak wieczór kawalerski towarzystwa szachowego czy coś w ten deseń (bez obrazy) język język Co do gadania o seksie, to mężczyźni chyba albo własnie nie gadają o tym wcale, albo nie skupiają się na intymnych szczegółach - raczej np. ile i z kim niż jak to rzeczywiście wyglądało Wink


No może i grzeczni (choć nie wszystkie wieczory kawalerskie muszą polegać na bezgranicznej popijawie, striptizie i urwanym filmie), ale najśmieszniejsze było w tym to, że w tym samym czasie narzeczone/dziewczyny tych panów wywlekały na wierzch wszystkie pikantne szczegóły z ich życia w sypialni (a raczej głównie poza nią język z oczkiem )

skąd wiesz??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo byłam z kobietami, więc słyszałam co mówią, a mój narzeczony (jeszcze wtedy nie narzeczony, ani nie chłopak nawet oczko ) był z facetami i ostatnio jakoś o tym gadaliśmy. A on mi w tej sprawie ściemniać nie będzie, bo był mocno zszokowany jak usłyszał o jakich rzeczach my gadałyśmy na panieńskich... oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nieźle.... Cool ale to zależy od ludzi. to co dla jednego jest wywlekaniem na światło dzienne czegoś o czym niepowinno się rozmawiać dla innej osoby jest czymś normalnym. nie wiem jak bliskie grono tworzycie z tymi dziewczętami, ale jak dla mnie gadanie z przyjaciółkami o seksie nie jest niczym dziwnym. wiadomo też, że alkohol dodatkowo rozwiązuje jezyki lol a że tym razem mężczyźni byli bardziej grzeczni... no cóż, chyba wyjatkowo. bo spędziłam w męskim towarzystwie tyle czasu, że wiem jakie rzeczy na temat swojego pożycia potrafią powiedzieć. i to przy mnie, kobiecie. to sobie wyobrażam co potrafią jeszcze powiedzieć tylko w swoim gronie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie problem był w tym, że towarzystwa były często dość mieszane. Bo ja sama po trosze się "wkręciłam" nie będąc jakąś super przyjaciółką panny młodej... No coż - bywa różnie. Wiem jedynie, że ja i mój narzeczony nie opowiadamy o takich sprawach i nawet z najbliższymi przyjaciółkami nie rozmawiam o szczegółach (ogólnie może tak, ale nie szczegółowo). Jakoś tak nie mamy takiej potrzeby oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może u nich to jest na porządku dziennym, a Ty (będąc osobą tak trochę z zewnątrz) poczułaś się trochę nie na miejscu, kiedy zaczął się temat. nie dziwię się. to wszystko zależy od osób i od relacji między nimi Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może...
Ale jak się normalnie cieszę, że mój narzeczony jest jaki jest i o takich rzeczach z kumplami nie gada (ogólnie jest bardzo dobrym powiernikiem, bo nigdy nie przekaże czegoś dalej jeśli dana osoba sobie tego nie życzy - serio: jak ktoś zabronił mu mówić, to nie da się z niego nic wyciągnąć) uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tez bardziej odpowiada wersja intymnosci, tj zostawiania sobie pewnych szczegolow dla siebie.. choc wiadomo ze jak costam powie to wsciekac sie nie bede. Bo co innego jest powiedziec kolegom ze np mial swietny sex "na jezdzca", a co innego opowiadac o tym gdzie ja lubie byc najbardziej calowana etc Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 5 Lis 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie. mój pewnie kilka razy coś chlapnął, nie wierzę, że nie, raz się nawet o to wkurzyłam... ale ogółem facet zna granice. wie co i komu moze powiedzieć. ja bardziej bym się wkurzyła, gdyby okazało się, że gada o innych prywatnych rzeczach, które czasami są tylko naszymi albo nawet tylko moimi sprawami. gadanie o seksie jako takim mnie nie rusza za bardzo. ot zwykła ludzka rzecz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group