Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabawy weselne - przyklady :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ellenai napisał:
My na początku zdecydowaliśmy, że nie będzie żadnych konkursów ani zabaw oczepinowych. Ale po obejrzeniu kilku filmików na yt niektóre naprawdę mi się spodobały i przekonałam chłopa Very Happy
Będzie kareta (za każdym razem śmieję się oglądając tę zabawę na czyimś weselu Very Happy ), konkurs podobny do "Jaka to melodia" tyle, że z muzyką filmową, zadaniem będzie odgadnięcie tytułu filmu, test prawdy i jakieś tańce integracyjne Smile


coś się na pewno przyda , a niektóre zabawy są takie, że się można popłakać ze śmiechu Wink
wystarczy zadbać o to, żeby nie było nic 'niesmacznego' i na pewno zabawa murowana:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
coś się na pewno przyda , a niektóre zabawy są takie, że się można popłakać ze śmiechu Wink

Dokładnie! Ja oglądając karetę pierwszy raz śmiałam się w głos Very Happy Jeden test prawdy na yt też bardzo fajnie wyszedł i zdecydowałam się na tą zabawę także.

A sprawdziłam właśnie maila od didżeja i wspomniał o jeszcze jednym konkursie drużynowym z hulajnogą, całkiem o tym zapomniałam. Zabawa polega na pokonaniu trasy z przeszkodami na hulajnodze, zjedzeniu kawałka ciasta lub wypiciu kieliszka wódki i powrocie do drużyny. Wydaje mi się, że może być całkiem zabawnie i wg didżeja konkurs spotyka się z dużą aprobatą. Zobaczymy, jeśli zgłoszą się chętni, czemu nie? Very Happy
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilgrzelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 2

PostWysłany: Czw 24 Paź 2013, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dlatego że lubię piłkę nożną, ale mnie najbardziej podobało się mecz kobiet w piłkę nożna na szpilkach i kapustą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
camilos
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 33
Skąd: Milanówek

PostWysłany: Czw 21 Lis 2013, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że niektóre pomysły są kosmiczne. Hulajnoga i piłka nożna na szpilkach kapustą. Fantazja ponosi wodzirejów.

Ja najbardziej lubię, gdy całe wesele tańczy pod układ pokazywany przez wodzireja, jest naprawdę sporo zabawy. Para młoda oczywiście na środku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 21 Lis 2013, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

camilos napisał:

Ja najbardziej lubię, gdy całe wesele tańczy pod układ pokazywany przez wodzireja, jest naprawdę sporo zabawy. Para młoda oczywiście na środku.

I coś takiego się u nas znalazło uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emti
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Gru 2013
Posty: 2

PostWysłany: Czw 5 Gru 2013, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie osobiście zabawa pod tytułem kareta jest słaba. Wynika to przede wszystkim z braku jakiejkolwiek puenty na końcu zabawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leilla
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 4 Mar 2016, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię zabaw z podtekstem seksualnym a ich na weselach sporo. Mimo podtekstów niektóre jeszcze potrafią być w porządku, ale wiele jest już na granicy i jest niesmaczna. Jak na weselu koleżanki przy okazji jakiejś zabawy właściwie rozebrali do bielizny nastoletnią dziewczynkę i pijani faceci ślinili się na jej widok to było obrzydliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro 16 Mar 2016, 15:21    Temat postu: Zwyczaje Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście takie zabawy są nie na miejscu. Przede wszystkim dzieci nie powinny brać w nich udziału. Poza zabawami naszym kraju jest mnóstwo pięknych tradycji weselnych, polecam http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/zwyczaje-weselne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
impraj
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Kwi 2016
Posty: 2

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2016, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa propozycja. Nie wszystkie zwyczaje znałem.
_________________
http://www.imprezowyraj.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luba
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Wałcz

PostWysłany: Wto 21 Lut 2017, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainteresować się jakimiś interesującymi zabawami. Mi przez wiele lat nie udało się trafić na wesele, na którym były prowadzone wciągające zabawy ;/
_________________
certyfikaty rosyjskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group