Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabawy weselne - przyklady :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZIMFOTO
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 25
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 9 Sty 2011, 14:17    Temat postu: Re: zabawy. Odpowiedz z cytatem

pablodiablo napisał:
zamówcie barmana.pokaz rzucania butelkami,robienia koktajli,pyszne drinki i możliwośc sprawdzenia swoich możliwości

Czasami w sali kucharzy wychądzą i robią przedstawienia. Możno zawsze zapytać przy zamawianiu sali czy coś takiego jest możliwe.

Każdy dobry zespół ma też różne zabawy.

Ale czasami dużo zależy od gości niz od zespoła Very Happy Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
cocktailstime
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 19 Sty 2011, 5:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my często wpuszczamy gości za bar na ekspresową naukę robienia drinków, zazwyczaj są to pary, gdzie z naszą małą pomocą tworzą dla partnerów cocktaile. Dla wielu osób użycie shakera czy stanie po drugiej stronie baru to spora atrakcja i coś nowego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 30 Mar 2011, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest ustalenie z zespołem jakie zabawy będą urządzane. W zeszłym roku filmowałem przyjęcie sympatycznej pary, o wysokiej kulturze i nienagannych manierach (podobnie rodzice i goście)
Zespół zorganizował konkursy.
między innymi polegający na piciu przez partnerkę piwa z butelki trzymanej w kroczu przez partnera. Wyobraźcie sobie państwo następujący obrazek: W szeregu stoi kilku panów, każdy z butelką między nogami, a panie klęcząc przed nimi (niczym prostytutki) usiłują wypić rozlewające się piwo. Sytuacja żenująca, zalane piwem sukienki, pełna konsternacja uczestniczek i gości.
Kilka lat wcześniej byłem świadkiem jak pan młody odszukiwał wybrankę dotykając kolan siedzących w szeregu dziewcząt (popularna zabawa). po trzeciej nieudanej próbie, prowadzący zmienił zasady i pan młody szukał swojej żony władając każdej z pań rękę za dekolt. Część z nich nie miało obiekcji ale dla kilku z nich było to ogromnym zaskoczeniem.
Konkursy w których pada nazwa przedmiotu, który należy szybko przynieść należy skonsultować, ponieważ zdarzają się noże i widelce (z którymi w ręku biegną panowie wpadając na przypadkowe osoby i siebie wzajemnie), męskie spodnie, koło od samochodu lub czasem tylko kołpak z którym pamiętam, przyciśniętym do piersi przybiegła dziewczyna w brudnej jedwabnej sukience (przybiegła z kołem zapasowym, nie z kołpakiem)
Przyniesienie pończoch powoduję (bez wyjątku) ich zniszczenie, a co za tym idzie właścicielka nie ma kompletnej garderoby w dalszej części przyjęcia. Ten problem dotyczy wszystkich kobiet, które zdjęły, bądź próbowały zdjąć gwałtownie pończochy na potrzeby konkursu (z reguły nie robią tego samodzielnie, pomaga ofenzywnie uczestnik konkursu, któremu wystarczy kawałek pończochy, bądź cała ale np. z butem w środku). Przy haśle "stanik" często na parkiecie mamy przez chwilę dziewczyny w rozpiętych lub rozerwanych bluzkach i ..bez biustonosza, męska część uczestników ochoczo fotografuje "walory" i nigdy nie ma pewności, że Bogu ducha uczestniczka zabawy nie będzie ośmieszona. (ponadto nieodpowiedzialny kamerzysta może umieścić taką sekwencję w filmie)
Kolejna zabawa (uwłaczająca zasadom higieny), to taniec dziewcząt w męskich przepoconych butach.

Należy dokładnie omówić konkursy i ich szczegóły, dla uniknięcia niezręcznych i wulgarnych sytuacji, W trakcie trwania zabawy niewiele już można zmienić.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maja_19
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 14

PostWysłany: Czw 16 Cze 2011, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że ostatnio na jakimś weselu spotkałam się z zabawą, w sumie typową dla Młodych - bo z testem podobieństwa charakterów. Wodzirej czytał pytania, a Para Młoda (odwrócona do siebie plecami) miała za zadanie w ramach odpowiedzi pokazać różę (symbol panny młodej), krawat (pana młodego) lub też obie rzeczy na raz.
Spotkałam się też z testem na potomstwo. Leciała muzyczka i gry się skończyła państwo młodzi (również odwróceni do siebie plecami) mieli za zadanie odwrócić głowę. Jeśli odwrócili w tym samym kierunku będą mieć chłopczyka, jeśli w przeciwnych urodzi im się dziewczynka.
Często na weselach organizowane są zabawy typu "kareta". Naprawdę można się przy tym nieźle ubawić, bawi się i Para Młoda jak i również goście uśmiech
Na weselu mojego kuzyna, które odbyło się dobre 2 lata temu był konkurs robienia drinków, para młoda była komisją i sprawdzała, które z przyrządzonych drinków lepiej smakowały uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Pon 19 Mar 2012, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój dj podesłał mi niezłą stronę z zabawami weselnymi:
http://www.slubomania.pl/index.php/zabawy-weselne
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Mar 2012, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, wybrałam kilka zabaw weselny, co myślicie?

- rzut welonem i krawatem

- test zgodności
- pociąg z tańcami
- krzesła
- kareta
- tańce par nie mieszanych
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 29 Mar 2012, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asik - myślę, że te zabawy są ok. Nikogo nie zawstydzą, nie ośmieszą.. Tylko ja bym ich nie robiła jedna po drugiej,bo może się dłużyć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 29 Mar 2012, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pociąg na pewno planuję gdzieś na początku wesela, poza oczepinami.
Zastanawiam się jednak nad krzesłami i karetą - nie wiem czy nie lepiej wybrać tylko jedną z tych zabaw, bo one są dłuższe. Będę jeszcze musiała to z dj'em obgadać.
A test zgodności pomyślałam, że wezmę po to, żeby goście nie tylko z siebie mogli się pośmiać ale i z nas Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 29 Mar 2012, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik napisał:
Pociąg na pewno planuję gdzieś na początku wesela, poza oczepinami.
Zastanawiam się jednak nad krzesłami i karetą - nie wiem czy nie lepiej wybrać tylko jedną z tych zabaw, bo one są dłuższe. Będę jeszcze musiała to z dj'em obgadać.
A test zgodności pomyślałam, że wezmę po to, żeby goście nie tylko z siebie mogli się pośmiać ale i z nas Wink

U nas była i kareta i krzesła, przy jednej i drugiej było mnóstwo śmiechu. Pierwsza stała się hitem, a oglądając zdjęcia z "karety" i "krzeseł" zawsze mam uśmiech od ucha do ucha. Z karety nie rezygnuj język

Nie wiem czy ktoś stąd podawał linka, czy skąd ja go wzięłam, ale jak to oglądam na yt to zawsze turlam się ze śmiechu: Rodzina w zoo
(W niektórych sytuacjach wygląda to drastycznie, jak się ze sobą zderzają, ale ogółem śmieszne)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Pią 30 Mar 2012, 0:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanowczo za długo trwa to zoo i podłoga - zabójcza. Ale śmieszne.
A co to w ogóle ta kareta tajemnicza?
hhmm poszukam na yt

edit
chyba znalazłam: http://www.youtube.com/watch?v=tMwod9rbBYw&feature=related
To mi się podoba heheh! Komentarze tej babki i ta wódka za kare.... szok. Nie spotkałam się jeszcze z tą grą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group