Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabawy weselne - przyklady :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.zespol.weselny.com/wesele_zabawy_weselne.html

Tutaj jest kilka ciekawych zabaw (od razu uprzedzam, że znalazło się parę niesmacznych i głupich).
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie cierpię oczepin Confused Ale mus, tradycja itepe, więc prawdopodobnie zdecydujemy się na coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=cNziBNX776k
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Też mi się to podoba. Istnieje jeszcze druga wersja:

Cytat:
"ZOO"
Zabawa, która stylem bardzo przypomina "Karetę". Tak jak w poprzedniej zabawie goście weselni wcielają się w poszczególnych bohaterów. Uczestnicy zabawy (7 osób): tata, mama, dzieci (Witek, Jacek, Zosia), piesek Azor i słoń.

Tekst, który czyta prowadzący:
Był piękny dzień, więc TATO postanowił zabrać DZIECI do zoo, by mogły zobaczyć SŁONIA. Poszedł więc do MAMY żeby obwieścić jej tę wiadomość. DZIECI bardzo się ucieszyły, a najbardziej ZOSIA. WITEK powiedział: zabierzmy też AZORA. AZOR, jak to AZOR, ucieszył się jak przystało na PSA - radośnie zamerdał ogonem. JACEK i WITEK bardzo chcieli zobaczyć SŁONIA. DZIECI zapiszczały radośnie. RODZICE (czyli mama i tata biegną) przygotowywali się do wyjazdu, a AZOR biegał miedzy nogami swoich PANÓW. Pogoda dopisywała, ZOSIA postanowiła zabrać AZORA na spacer przed wyjściem do zoo, ale WITEK ubiegł ZOSIĘ, i AZOR od dawna był na spacerze. W końcu późnym popołudniem cała RODZINA zapakowała się w trabanta i ruszyła w kierunku zoo. W zoo stał dumnie SŁOŃ. Rany jaka wielka trąba, wykrzyczały DZIECI. MAMA uciszała radosne piski swoich POCIECH. TATA, głowa RODZINY opowiadał o tym czym żywi się SŁOŃ. DZIECI słuchały zainteresowane. Tylko AZOR, jak to nasz kochany AZOR, merdał ogonem zainteresowany bardziej motylem niż SŁONIEM. ZWIERZĘTA (tu biegnie słoń i pies) chyba nie przypadły sobie do gustu. Po wszystkich piskach i wrzaskach radości, RODZINA pojechała do domu, tylko SŁOŃ został tam gdzie stał. Tak, to był piękny rodzinny dzień dla wszystkich TATY, MAMY, WITKA, JACKA, ZOSI I AZORA.

_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre Very Happy

Tych zabaw to pewnie więcej niż jedna, więc ewentualnie jeśli już wybralibyśmy pewnie jeszcze tę:

http://www.youtube.com/watch?v=Zjp7wMaFDt4&feature=related
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam już ją w ulubionych.

(Zajmuję się dziś "palącą" kwestią - wyborem zabaw do przedyskutowania z drugą zainteresowaną osobą... Wiem, że szajbus ze mnie Wink Tyle czasu zostało, a ja już...)
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Czw 7 Paź 2010, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cała przyjemność w tym, żeby przygotowania rozłożyć na cały okres narzeczeński - raz jest milej, dwa nie stresuje się człowiek, że z czymś nie zdąży oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pią 8 Paź 2010, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Cała przyjemność w tym, żeby przygotowania rozłożyć na cały okres narzeczeński - raz jest milej, dwa nie stresuje się człowiek, że z czymś nie zdąży oczko


Szkopuł w tym, że jeszcze nie jestem oficjalną narzeczoną... Rolling Eyes

A wracając do tematu, zastanawiam się, ile takich zabaw można przeprowadzić, żeby goście zdążyli się porządnie najeść (i umiarkowanie napić Wink ) i dobrze wytańczyć bez odgórnych ingerencji. Frapuje mnie również, jak rozplanować te atrakcje w czasie.
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Pią 8 Paź 2010, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc zostawiłabym to w rękach fachowców Wink Sami będą widzieli czy goście się bawią czy są raczej znudzeni. Nie wiem jak to się odbywa w Twoim rejonie - u nas te zabawy związane są z oczepinami, zaczynają się po 24:00 i trwają cegiem do godziny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pią 8 Paź 2010, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, jak to bywa w "moim rejonie", bo dotychczas byłam na trzech weselach. Dwa z nich odbywały się w Sopocie, lecz nawet samych oczepin nie pamiętam (byłam niepełnoletnia i zgarnęli mnie szybko do domu). Trzecie wesele odbyło się rok temu poza Trójmiastem... wydaje mi się (tym razem luki w pamięci spowodowane są pełnoletnością Wink ), że wszystkie zabawy odbyły się w czasie oczepin.
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pablodiablo
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw 30 Gru 2010, 1:10    Temat postu: zabawy. Odpowiedz z cytatem

zamówcie barmana.pokaz rzucania butelkami,robienia koktajli,pyszne drinki i możliwośc sprawdzenia swoich możliwości dla chętnych.www.pablo diablo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group