Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co z Suknią potem???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie sie podobala suknia slubna mojej mamy uśmiech Skromna, prosta, taka troche jak dla Ani z Zielonego Wzgórza język Trąciła nawet pruderyjnością przez swoj kołnieżyk i rekawki.. Ale mama ją dostała po siostrze, a ta szyła zgodnie z modą i "zasadami" jakie wówczas panowały na wsi z której sie wywodziły. zadnych odkrytych dekoltów czy ramion;) Za to cala była obciągnięta koronką, wiec miała w sobie to "cos". ale rozmiar ma 34/36 wiec nie ma szans bym w nią weszła.. bo wciąż wisi u babci w szafie uśmiech Ja moze bym sie na nią nie połasiła, ale częśc kobiet zyczy sobie miec taka prostą, niemalże surową suknie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknia mojej mamy rowniez zalega na dnie szafy.
heh i co najlepsze jest w modzie. Najnowszy styl empire. odcinana pasm z blyszczacych koralikow pod biustem cala drobno plisowana.Rekawy jak u ''nietoperza'' (hehe) ale jak by je obciac to extra byla by bez rekawow do tego toczek z woalka. Kolor blekitny oczko Z checia poszla bym w niej do slubu ale niestety rozmiar jakies 34/36 juz jako 12 letnia pannica sie w nia nie miescilam a co dopiero teraz Very Happy

Moja idzie do sprzedania a jak sie nie uda to zobaczymy jak wielka bedzie nowa szafa oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiewka, to wtedy wpadne z wizytą przymierzyc język z oczkiem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 22 Gru 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze może być dla wnucząt na bal przebierańców język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo bardzo sentymentalna i chciałabym(!) zostawić sobie moją tak po prostu, żeby mi leżała w szafie i żebym czasem mogła na nią popatrzećoczko a może i bym ją przerobiła na jakąs wieczorowąoczko ale może być i tak, że jednak będę musiała sprzedać..moja jedna znajoma po swoim ślubie uszyła ze swoja sukni sukieneczkę dla swojej córci na chrzest oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna87
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 16
Skąd: Sanok/Warszawa

PostWysłany: Wto 19 Sty 2010, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też będę chciała zostawić sobie sukienkę, tak żeby leżała sobie spokojnie w szafie... Podziwiać ją od czasu do czasu:)

A nóż się kiedyś spodoba mojej przyszłej córeczce:) jeżeli nie to trudno ale miło będzie kiedyś odświeżyć wspomnienia:)
Ja nie miałam takiej możliwości, nie mam żadnych "pamiątek" po ślubie rodziców.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Wto 19 Sty 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda,że moja mama nie zostawiła swojej sukienki,bo była cała z koronki. Śliczna i prosta. Ale po ślubie przerobiła ją sobie na inne ciuszki.. A swoją chyba sprzedam,bo z jednej strony po co ma leżeć w szafie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 19 Sty 2010, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja mama zostawila i jak bylysmy z kuzynkami male (bo to suknia tez mojej cioci - wiecie, ciezko wtedy bylo o material, koronke) to sie w nia przebieralysmy..
i suknia sie zniszczyla ;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 2:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nawet nie wiem, co moja mama zrobiła ze swoją suknią uśmiech aż zapytam ją z ciekawości przy najbliższej okazji... hmm, wiem tylko, że bawiłam się z moimi rodzicami na ich weselu Cool Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 23 Sty 2010, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba dojrzałam do sprzedania swojej.. Boję się, że zżółknie, a wtedy będzie mi po prostu szkoda tych koronek, materiału.. NA razie jest w szafie u rodziców, ale w lutym chyba ją wystawię na allegro i zobaczę czy jest zainteresowanie..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group