Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Obowiązki druhenek - dziewczynek
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 25 Sie 2009, 12:48    Temat postu: Re: Ale ja tak chcę Odpowiedz z cytatem

Agata1Fajna napisał:
Cchciałabym w tym szczególnym dniu poczuć się jak Królowa uśmiech uśmiech Chciałabym właśnie , że ja tylko siedzę wygodnie a one ciągle stoją, muszą stać, nie wolno im wcale nawet na sekundą usiąść i jeszcze mi pomagają, usługują uśmiech uśmiech Że ja tylko mam wygodę, komfort, specjalne prawa i przywileje, ze ja tylko im rozkazuję uśmiech uśmiech

kobieto, to małe dzieci, a nie niewolnice Rolling Eyes ani tego podejścia nie rozumiem, ani mi się to nie podoba. chciałabyś, by ktoś Ciebie tak potraktowałpytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milagros
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: woj. Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jest to też nie do pomyślenia, aby małe dzieci stały przez tyle godzin i usługiwały, bo ktoś sobie tego życzy Shocked Nawet my dorośli, jak jesteśmy kilka godzin na nogach bez przerwy, to mamy dość i nogi nas bolą, a co dopiero dzieci Confused Tak po za tym to według mnie żadne, nawet najbardziej grzeczne i cierpliwe dziecko nie wytrzyma tyle godzin w jednej pozycji jak na straży Mad Osobiście ja sama bym tak nie wytrzymała i nie chciałabym aby na moim ślubie takie rzeczy miały miejsce Evil or Very Mad
_________________
ślub cywilny

ślub kościelny

[u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie nie wyobrażam, żeby moje dziecko miało tak stać całą zabawę przy PM.

rozumiem, sypanie kwiatków, niesienie obrączek na poduszeczce, ale takie stanie i usługiwanie pani młodej, bo to ładnie wygląda, to ja dziękuję.

Agata1Fajna, a jak wyobrażasz sobie taniec?? Te małe dziewczynki miały by latać za trenem i welonem??
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady Aga
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 143

PostWysłany: Wto 27 Gru 2011, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, druhenki to nie służące, one też mają się dobrze bawić. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem, zawsze myślałam, że druhenki niosą tren do ołtarza lub sypią kwiaty przed PM.
Ja też będę mieć druhenkę tylko ona będzie albo sypać kwiaty (jak się zgodzą), albo obrączki podawać, nic więcej. I oczywiście będzie ślicznie wyglądać. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneczka_brie
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 8

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, jak byłam mniejsza, to raz sypałam kwiatki i szłam z przodu, a raz niosłam na poduszce obrączki. Tren wygląda ładnie jak "idzie" po podłodze, jakby sunąłjęzyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 20:12    Temat postu: Re: Ale ja tak chcę Odpowiedz z cytatem

Agata1Fajna napisał:
Cchciałabym w tym szczególnym dniu poczuć się jak Królowa uśmiech uśmiech Chciałabym właśnie , że ja tylko siedzę wygodnie a one ciągle stoją, muszą stać, nie wolno im wcale nawet na sekundą usiąść i jeszcze mi pomagają, usługują uśmiech uśmiech Że ja tylko mam wygodę, komfort, specjalne prawa i przywileje, ze ja tylko im rozkazuję uśmiech uśmiech


Nie wiem, czy jestem nienormalna, ale jak ktoś wali tekst "chciałabym tego dnia poczuć się jak Królowa", być najważniejsza ze wszystkich, to zawsze gdybam nad jego zdrowiem psychicznym.....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak chciała poczuc się jak "królowa" to mogła po prostu wyjśc za księcia, jeszcze są tacy, lol mi również nie podoba się takie podejście, już sobie wyobrażam sytuację: dzieci zajęły się czymś, zaczęły się bawić rozmawiać itp, i nagle wstaje jaśnie Pani "Królowa"i rzecze tak: proszę o spokój, to rozkaz królowej Very Happy Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, może to była tylko prowokacja...
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może, ja żartowałam tylko Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie się ten post Agaty1fajnej wydaje bardzo naciągany. Albo dziewczyna naprawdę miała nie po kolei w głowie, albo robiła sobie żarty i typową prowokację. Poza tym, denerwujemy się wpisem z 2009 roku oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group