Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

I się posypało :(
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 244
Skąd: Ostrów Wielkopolski, Gliwice

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 7:26    Temat postu: I się posypało :( Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę Gliwic. Termin ślubu miałam wstępnie zarezerwowany na 26 grudnia. Sala załatwiona i w ogóle po czym wczoraj moja mama się dowiedziała, że oni jednak w święta nie będą pracować. I teraz od nowa załatwianie mnie czeka. Jestem załamana. Tym razem Ostrów Wielkopolski, ponieważ mieszkamy już tutaj od dłuższego czasu. Znając moje szczęście to ze ślubem w tym roku mogę się pożegnać. Mój narzeczony ma prace wyjazdową. Bardzo często nie ma go w domu miesiącami jak tutaj cokolwiek załatwić. Załamałam się. Wszystko sie powoli wali, a jeszcze dodatkowo przyszłej teściowej chyba się odwidziałam, bo non stop coś jest nie tak. Już nie wiem co mam zrobić. Czuję się jakbym na nic nie miała wpływu. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się, wszystko się ułoży, czasami musi być w życiu pod górkę, żeby potem mogło być z górki uśmiech Głowa do góry uśmiech
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patka .... 26 grudnia to nie jest zbyt oblegany termin i są naprawdę duże szanse, że znajdziecie sobie super salę Smile NIgdy nie jest tak, żeby wszystko nam szło idealnie, zawsze coś wali piaskiem po oczach, bo takie jest życie. Ślub to taki wyjątkowy dzień że chcielibyśmy wszystko mieć od ręki idealnie ale życie jest $%^&#! i czasem to weryfikuje Rolling Eyes
Naprawdę jest jeszcze kawałek czasu żebyście znaleźli salę na 2. dzień Świąt... tylko teraz Kochana nie załamuj się tylko weź do działania i skop to $%^&#! życie Wink

trzymam kciuki, będzie dobrze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie dobrze. Trzymaj się.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie głowa do góry,bo będzie dobrze. A z teściową może uda się dogadać? Ale najważniejsze,żebyś się nią nie przejmowała uśmiech bo w końcu to nie z nią bierzesz ślub,a z narzeczonym uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 12:08    Temat postu: Re: I się posypało :( Odpowiedz z cytatem

Patka napisał:
Nienawidzę Gliwic. Termin ślubu miałam wstępnie zarezerwowany na 26 grudnia. Sala załatwiona i w ogóle po czym wczoraj moja mama się dowiedziała, że oni jednak w święta nie będą pracować. I teraz od nowa załatwianie mnie czeka. Jestem załamana. Tym razem Ostrów Wielkopolski, ponieważ mieszkamy już tutaj od dłuższego czasu. Znając moje szczęście to ze ślubem w tym roku mogę się pożegnać. Mój narzeczony ma prace wyjazdową. Bardzo często nie ma go w domu miesiącami jak tutaj cokolwiek załatwić. Załamałam się. Wszystko sie powoli wali, a jeszcze dodatkowo przyszłej teściowej chyba się odwidziałam, bo non stop coś jest nie tak. Już nie wiem co mam zrobić. Czuję się jakbym na nic nie miała wpływu. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

nie denerwuj się, pamiętaj spokój tylko spokój
na bank coś wymyślicie, usiądźcie i pogadajcie, na wszystko jest rozwiązanie, tylko czasem trzeba go poszukać

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patka
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 244
Skąd: Ostrów Wielkopolski, Gliwice

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jest w miarę oki. W poniedziałek idziemy zarezerwować już na 100000% termin. Restauracji szukamy jakiejś malutkiej, ale jak znaleźliśmy to ceny maja kosmiczne. Chyba w ogródku piwnym zrobimy język

Hotel znalazłam boski, więc to odpada. Jeszcze sukienkę muszę przerobić. Wyciągnąć mojego na kupienie garniaka, butów, umówić się na makijaż i fryzurę. Mama mia jak ja z tym wszystkim zdążę. Bojam się straszliwie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owocowamamba
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 208

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patka! Dasz radę! Wierzymy w Ciebie;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdążysz, zdążysz..... tak sobie czasem myslę, że skoro niektóre pary np. z mojej miejscowości na wieść o ciąży potrafią w 3 miesiące zorganizować ślub i wesele od zera, to dla chcącego nic trudnego lol
Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 26 Sie 2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stwierdziłam, że jak wszystko pierdyknie z jakiegokolwiek powodu, to skończy się na imprezie w piwnicy, przy Happy Meal'ach z McDonalda i muzyce z laptopa lol

bo co ja się będę przejmować? Ostatecznie impreza jest dla nas, nie? Wink

Ale luuuuuuuz, nie ma co się spinać... dasz radę! kciukensy trzymam! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group