Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zdjęcia w prezencie dla przyszłego męża:)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katii777
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 13:40    Temat postu: Zdjęcia w prezencie dla przyszłego męża:) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Ostatnio spotkałam się ze zwyczajem, że młodzi robią sobie prezenty w dniu ślubu. Myślę, że to coś fajnego, dlatego wpadłam na pomysł, że chciałabym zrobić sobie jakąś fajną czarno- białą sesję z tych bardziej odważnych. Próbuję właśnie poszukać jakiegoś fotografa, zorientować się w cenach itd. Myślicie, że to dobry pomysł?
popr pisownię-polskie lit--moder
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi mój Andrzej obiecał taką sesję zorganizować w ramach jednego z prezentów.... jeszcze nie wiem kiedy, może mnie zaskoczyć kiedyś Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katii777
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to miałaby być niespodzianka dla mężauśmiech Wręczyłabym mu taki fotoalbum w noc poślubnąuśmiech Coraz bardziej mi się ten pomysł podoba:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obyś tylko znalazła czas i dodatkową kasę na takie przedsięwzięcie. To się chyba zaczyna od ponad tysiąca złotych... ciuszki, fryzjer, makijarz... no i fotograf i studio Cool Ja zawsze marzyłam o takiej sesji ... pewnie ją dostanę od Mężusia kiedyś język
A nad prezentem ślubnym się nie zastanawiałam.... ale postaram się jakoś specjalnie w noc poślubną i tego samego chyba się będę spodziewała od Niego. Albo poprostu jeszcze podczas wesela wymkniemy się do apartamentu na małe conieco - prezencik Cool Cool Cool Cool Cool
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katii777
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam za 600 już z wizażystąVery Happy Ale poszukam jeszcze, może połączę dzień zdjęć z próbnym makijażem?uśmiech Co do nocy poślubnej ja się obawiam, że będę tak zmęczona po weselu i przerażona wizją poprawin że padnę w progu naszego pokoju:) I z takiego prezentu, typu obwiązanie się czerwoną kokardą będą nici:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 18 Sie 2009, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego chcę wyciągnąć Mężusia jeszcze podczas wesela lol Może nikt nie zauważy jak godzinkę nas nie będzie a możemy naprawdę owocnie ją spędzić lol lol lol
Podwijanie tych wszystkich warstw sukni i pośpieszne rozpinanie guziczków koszuli Świeżo Upieczonego napewno będzie tak samo śmieszne jak i podgrzewające atmosferę język język A potem tacy sobie uśmiechnięci wrócimy na wesele lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasminum
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 5

PostWysłany: Czw 20 Sie 2009, 5:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł rewelacyjny:) Bardzo mi się podoba:) Z resztą sama myślałam o czymś podobnym. Zdjęcia bardziej odważne chciałam przeznaczyć jednak na troszkę inną okazję, a w kontekście ślubu myślałam o foto-książce z naszymi wspólnymi zdjęciami. Oczywiście zakładam, że stworzylibyśmy ją wspólnie:) Mam już ogólny zarys stworzony. Może udałoby się ułożyć wszystko w jedną, zwartą fabułę, ze zdjęć zrobi opowieść... Muszę to jeszcze w praktyce zobaczyćoczko Widziałam bardzo ładne projekty foto-książek na superfoto.pl i to mnie tak zainspirowało, aby wybrać bardziej niebanalną formęuśmiech Mam nadzieję, że uda mi się przenieś własną wizję do rzeczywistości;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
saandrolinka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 7

PostWysłany: Czw 3 Mar 2011, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też o tym myślę. tym bardziej,że mój przyszły mąż po północy będzie obchodził urodziny...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuli
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjny pomysł! W końcu Wam też coś się należy w tym dniu - trochę luzu i przyjemności po całej bieganinie. Popieram! A w jakiej formie chcesz zamknąć te zdjęcia? Jeśli fotoksiążka czy fotoalbum to polecam najlepszefoto. Miałam z nimi do czynienia, wiec mogę polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przemyslawsz
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 37
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob 5 Mar 2011, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To naprawdę świetny pomysł na prezent.
Jeżeli interesuje Was taki prezent. Zapraszam na pw.
_________________
Fotograf Ślubny Przemysław Szklarski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group