Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

a po co są te podziękowania?? pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamillas
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 34

PostWysłany: Czw 13 Gru 2012, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, odświeżam, ponieważ jestem zdania, iz podziękowania dla rodziców to bardzo ale to bardzo spersonalizowana kwestia!!

mozna przecież podziękować rodzicom w domu po błogosławieństwie bez swiadków jest to bardzo intymne najlepsze dla tych którzy się stresują...

nie trezba wygłaszac wielkiej przemowy przed wszystkimi wystarczy poprosic orkiestrę o tradycyjne sto lat a zyczenia złożyc bez mikrofonu pozniej zatanczyc z rodzicami taniec.... najlepiej nie oklepane melodie, które=ych nie wymienię aby nie urazic kogos kto jes lubi uśmiech ale piosenkę do której rodzice mają sentyment...

można wymyślić naprawdę wiele ciekawych rzeczy...

nie trzeba dziękować za trud wychowania. Można dziękować za pomoc w przygotowaniu wesela... albo za wsparcie w trudnych chwilach.... itp. ale jeżeli ktoś nie czuje potzreby "dziękowania rodzicom" poprostu lepiej tego nie robić na siłe..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia-mia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 182
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 13 Gru 2012, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama nie wiem co mam myśleć o podziękowaniach. Z jednej strony bardzo chciałabym podziękować moim rodzicom za to, że byli cały czas przy mnie, że pomagali przy organizacji ślubu i naprawdę się w to zaangażowali. Mój N. też pewnie by chciał podziękować swoim rodzicom. Tylko oni tak bardzo nie angażowali się w przygotowania. Wręcz zwalili wszystko na mnie i moich rodziców.
Druga sprawa: w jaki sposób podziękować. Moi rodzice uwielbiają motyw wspólnego tańca. Mi osobiście jest to obojętne. Może być i taniec, ale wolałabym żeby to było takie prawdziwe podziękowanie a nie odbębnienie czegoś, bo tak. Z kolei będzie film i wiem, że rodzice będą mieć te podziękowania na długo nagrane na filmie i na pewno będzie im przyjemnie mieć taką pamiątkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamillas
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 34

PostWysłany: Pią 14 Gru 2012, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często jest tak iż Pani Młoda dziękuje swoim rodzicom, a Pan Młody swoim osobno. Wtedy każde z Was powie to co mu na sercu leży uśmiech Ty nie musisz nic mówić teściom wystarczy pocałunek w policzek i zwykłe "dziękujemy"

Taniec jest bardzo wzruszający, rodzice czują się przez tą chwilę naprawde docenieni myślę że warto zatańczyć tym bardziej że Tobie jest to obojętne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 14 Gru 2012, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monia mia nie od dziś wiadomo, że podziękowania to chwila dla rodziców uśmiech Warto, by wyglądały tak, jak oni by sobie to wymarzyli.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
ja będę walczyć o to, by jako takich podziękowań nie było. ale Jacek się uparł. uważa, ze powinny być, że bez nich się nie da, że jak to wyglada, że rodzicom bedzie przykro.... Rolling Eyes


Ja też wolała bym żeby nie było,ale mój Piotrek gra od lat po weselach i sobie nie wyobraża żeby tego nie było,więc jakoś będę musiała przeboleć bo trzeba iść na kompromis...ale jak dla mnie to to takie trochę sztuczne jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 29 Sty 2013, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie nie było- rodzicom P w ogóle nie było za co dziękować moi pomogli w przygotowaniach, ostatnie 2 dni przyjechali- gdyby nie oni, byłoby ciężko ogarnąć.
Ale żeby jakoś życiowo mi pomogli- nie za bardzo. Więc stwierdziłam, że są granice.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jejku dziewczyny nie wklejajcie tak dużych zdj bo potem nic nie widać język my na pewno będziemy dziękować rodzicom, bo pomagają nam baaardzo finansowo, ale jaka forma tych podziękowań będzie to jeszcze nie wiem, czytałam tu na forum o biletach do teatru i to jest jak dla mnie o wiele lepszy pomysł nich kosz słodyczy czy statuetka oscara Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karamba
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 29

PostWysłany: Czw 1 Paź 2015, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam niedawno na weselu mojej przyjaciółki i tam odbywało się to tak, że był osobny taniec rodziców z młodymi, ale publicznych podziękowań nie było, młodzi mi mówili, że dopiero po weselu kameralnie w prywatnym gronie podziękowali rodzicom uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Czw 1 Paź 2015, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas podziękowania były w trakcie wesela. Ale nie chciałam żadnych smętów typu Cudownych rodziców mam więc zrobiliśmy odbijanego ale z rodzicami weselnymi a do tego piosenka "Wszystkiego najlepszego". Dla mnie wyszło super uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Sie 2016, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karamba napisał:
byłam niedawno na weselu mojej przyjaciółki i tam odbywało się to tak, że był osobny taniec rodziców z młodymi, ale publicznych podziękowań nie było, młodzi mi mówili, że dopiero po weselu kameralnie w prywatnym gronie podziękowali rodzicom uśmiech


Podziękowanie rodzicom to forma nagrody za ich miłość i wyrzeczenia.
Oskarów nie rozdają w kameralnym prywatnym gronie, a medale olimpijskie wręczają przy pełnych trybunach. Publiczne podziękowanie to ogromne wyróżnienie dla rodziców. Wzruszające jest usłyszeć przy wszystkich, że dzieci doceniają trud wychowania. Można niewielkim wysiłkiem sprawić aby poczuli się wyjątkowo.
Chyba, że na to nie zasługują, ale wtedy po co ich zapraszać na wesele?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group