Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

a po co są te podziękowania?? pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 4 Kwi 2012, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, ale chyba nie za kasę dziękujemy- nam się nika ani grosza nie dokłada, na co dzień również znikąd pomocy, ale podziękować trzeba. Mimo wszystko.
Ja bym chciała jeszcze mojej babci podziękować, bo to ona i tylko ona mnie wychowywała do 5 roku życia....... Tylko nie wiem, czy tak wypada- dziadek alkoholik, więc jemu już dziękować nie będę........ ale babci bym chciała....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sro 4 Kwi 2012, 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hhmm no ciężka sprawa...
Ogólnie dziękuje się przede wszystkim za wszelki trud włożony w wychowanie, za miłość, wsparcie, wszelką pomoc w całym dotychczasowym życiu. Za wszystko. To jest takie postawienie kropki nad "i" dzieciństwa...
Gorzej jak tego nie było, wtedy sprawa się komplikuje, bo za co wtedy dziękować. W sumei że za samo urodzenie... to już jest wystarczający powód.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tęczówko przepraszam że tak się wtrącę nie na temat ale głupim przykladem podając: Matka w wieku niemowlęcym oddaje Cię do adopcji lub zostajesz jej odebrana w nieprzyjemnych okolicznościach, po kilkunastu latach matka "ogarnia" się i ponownie łapiecie kontakt.. No i co na swoim weselu podziękowałabyś jej za samo to że Cie urodziła? Pomimo,że nie miała ŻADNEGO udziału w Twoim dorastaniu? Rozumiem,mama jest jedna trzeba mieć do niej szacunek ale nie przesadzajmy. Ludzie mają różne sytuacje i bywa że jest się z kimś bardziej związanym niż z mamą i moim zdaniem taka osoba zasługuje na większy szacunek m.in za to,że podjęła się wychowania nie swojego dziecka.
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no serduszko, jak najbardziej masz rację. Nie pisałam już o takich ekstremalnych sytuacjach, bo to oczywiste dla mnie, że wtedy nie ma mowy o czymś takim, nie wspominając o ludziach (czy to z rodziny czy też nie), którzy przejmują rolę rodziców, im naturalnie wtedy należy się wielkie podziękowanie oraz szacunek, tak jak piszesz.

Ja sama mam zamiar podziękować, z tym że dodatkowo poza rodzicami, paru innym osobom, które były przy mnie jak rodziców nie było... Więc wiem jak to jest;). Moi rodzice jakby to powiedzieć.... kochali mnie, ale pozostawili tak naprawdę samej sobie, a od 18 roku życia to już w ogóle.

edit
W mojej wypowiedzi odniosłam się po prostu bezpośrednio do wypowiedzi serene5.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krisp
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 12
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to po co ? było by głupi chyba gdyby nie dziękować ?
_________________
Fotografia Ślubna
http://zaczarowanachwila.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serene5
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 132
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu głupio? Każdy ma różną sytuację rodzinną, inne relacje. Moja rodzina naprawdę jest bardzo rozbita. Po za tym wciąż wysłuchyuję jak matka powtarza, co jej ojciec powiedział po moich narodzinach: że to nie jego dziecko (znając ojca na pewno powiedział to żartem a matka nie załapała), narzeka, że to ona cierpiała, ona mi pieluchy zmieniała... Jak jej było tak źle to nie musiała bo przykro cos takiego słuchać, gdy się jest dorosłym.
Za jedyną rzecz którą bym mogła podziękować to wtedy, gdy siedziałą ze mną po operacji serca ale to tak jej mogę powiedzieć.
Tęczówka z drugiej strony może i lepiej, bo człowiek szybciej się usamodzielnia i radzi z życiem uśmiech Ja tak na to patrze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serene5 napisał:
A czemu głupio? Każdy ma różną sytuację rodzinną, inne relacje. Moja rodzina naprawdę jest bardzo rozbita. Po za tym wciąż wysłuchyuję jak matka powtarza, co jej ojciec powiedział po moich narodzinach: że to nie jego dziecko (znając ojca na pewno powiedział to żartem a matka nie załapała), narzeka, że to ona cierpiała, ona mi pieluchy zmieniała... Jak jej było tak źle to nie musiała bo przykro cos takiego słuchać, gdy się jest dorosłym.
Za jedyną rzecz którą bym mogła podziękować to wtedy, gdy siedziałą ze mną po operacji serca ale to tak jej mogę powiedzieć.
Tęczówka z drugiej strony może i lepiej, bo człowiek szybciej się usamodzielnia i radzi z życiem uśmiech Ja tak na to patrze uśmiech

Serene5, widzę, że swoje już w życiu przeszłaś....

I ja też na to tak patrzę, i powiem Ci, że rzeczywiście tak jest - jestem taka Zosia Samosia;), doskonale daję sobie radę sama, choć czasem jest to uciążliwe...

A co do podziękowań, możecie zapodać tę piosenkę i w tym czasie po prostu coś rodzicom podarować, podziękować, nie musi to być przecież na forum, w sensie z mikrofonem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serene5, też miewałam wesoło z moją mamą- jak to dziecko ze studenckiej wpady... język
Pierwsze 5 lat życia widywałam ją raz na miesiąc Twisted Evil , ale powiedzmy plus jest taki,że jest obecnie fair- ja nie mogę niczego od nich żądać, ale oni też nie mają najmniejszego wpływu na moje życie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serene5
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 132
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę jeszcze popytać jak to bywało u rodzeństwa mojego M. (ma 2 siostry i brata) czy też cos dawali, zebysmy na gorszych nie wyszli język
Tęczówka też jestem Samosia uśmiech O nic nigdy się nie proszę, nic nie potrzebuje, bo sama próbuje na to zapracować uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneczka_brie
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2012
Posty: 8

PostWysłany: Pon 14 Maj 2012, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł toastu jest świetny! Ja też nie cierpię tego takiego moim zdaniem udawanego dziekowania. Jak chcę dziękować moim rodzicom, to robię to bez ceregieli! A toast jest ciekawą formą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group