Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

a po co są te podziękowania?? pomocy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziadkowie i babcie przezywaja sluby w szczegolny sposob. 100lat temu bylam na weselu na ktorym dziekowano nie tylko rodzicom ale i babciom. Wznoszona za nie toasty i spiewano sto lat.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko zaczęliśmy planować ślub i wesele to wiedzieliśmy, że będziemy dziękować dziadkom. Ale dla nich to była niespodzianka:) Dostali bukiety kwiatów i teraz jeszcze dostaną zdjęcia uśmiech Babci Ł. nie było więc w sumie dziękowaliśmy moim dziadkom, z resztą nawet jakby jednak przyjechała to dla niej podziękowań by nie było.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dalczego tak wybiurczo?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś gdzieś pisałam jak nas załatwiła babcia Ł. Zaproponowała żebyśmy z nią zamieszkali po ślubie. Kilka razy pytaliśmy i my i rodzice czy jest pewna ona że tak i że możemy sobie zrobić remont, a nawet trzeba bo brudno itd itp Więc remont zrobiliśmy wydalimy kupę kasy, na "po ślubie" zostawiliśmy łazienkę i kuchnię. Ale meble już była kupione Od lat 60 zeszłego wieku nie było tam nic robione prócz malowania (BEZ SKROBANIA) - ostanie ponad 10 lat temu, więc możecie sobie wyobrazić ten syf. . Wymówiliśmy od 1 czerwca mieszkanie w którym mieszkaliśmy, bo 3 mieliśmy jechać do moich rodziców i wrócić po 20 więc nie było sensu płacić za nic. Babcia była niby zadowolona cały czas, w czwartek zastanawiała się z nami czy woli wannę czy prysznic..W sobotę pojechała na jakąś pielgrzymkę, a my w tym czasie przenieśliśmy część rzeczy i duże akwarium. A w niedzielę rodzice Ł. powiedzieli, że babcia się rozmyśliła i że nie możemy tam zamieszkać. Po kilku dniach okazało się, że za namową chrzestnej Ł.(jej córki).. Planowaliśmy trochę tam pomieszkać, odłożyć troszkę kasy, bo wiadomo więcej bylibyśmy w stanie odłożyć nie płacąc za wynajem, potem wziąć kredyt i kupić mieszkanie, albo zacząć budowę domu. A tu taka akcja na 2 tygodnie przed ślubem. Zabieranie rzeczy, szukanie nowego mieszkania..wszystko przed ślubem..super nie? Tamto mieszkanie jest własnością taty Ł. więc tamta ciotka nie powinna mieć nic do gadania, a jednak..Mieszkanie wynajęliśmy od koleżanki teściowej. Ale dopiero od lipca, więc po ślubie (wróciliśmy 18, bo miałam obronę), przez resztę miesiąca mieszkaliśmy u teściów, w jednym pokoju ze szwagrem, więc też super nie było...w wszystko dzięki babci i jej córeczce.. Babka się nie pojawiła na ślubie i weselu, chrzestna była, ale cały czas siedziała przy stole, ona jej mąż i nastoletni syn. Aż ludzie się dziwili co to za babsztyl taki naburmuszony. Lepiej pilnowałaby swojego synka, który w wieku 15 lat zadaje się z podejrzanym towarzystwem i eksperymentuje z narkotykami..Nie dowiedzieliśmy się do tej pory dlaczego dlaczego tak postąpiły, z czego to wynikało. Kiedyś teściowa mi się wygadała, że teść jak o tym usłyszał to myślała, że dostanie zawału tak się wkurzył. Babka podobno powiedziała teściowej dużo niemiłych rzeczy na jej temat. Ł. przed ślubem powiedział, że jeśli przyjedzie to on jej dziękować nie będzie, bo nie ma za co. Strasznie się na niej zawiódł i powiedział, że to nie jest już jego babcia. Że od teraz ma 2 babcie - 2 moje, które traktują go jak wnuka, a nie obcego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Wto 21 Wrz 2010, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALe akcja Shocked
Najbardziej to zal nerwow i kasy wpakowanej w remont.
Nie dziwie sie wiec dlaczego tak postanowiliscie z podziekowaniami.
Sama pewnie zrobilam bym tak samo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2010, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O masakra. Ja też się nie dziwię i współczuję. Co za baby Rolling Eyes


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2010, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietam Marto jak o tym pisałaś, normalnie ręcę opadają.... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2010, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde Matra ja bym żądała zwrotu kasy za remont!wykrzyknik chamstwo chamstwem zwalczać!!wiecie co, okazuje się że najbardziej boleśnie to może przywalić najbliższa rodzina i to babcia, która teoretycznie powinna zrobić wszystko dla wnuków (bo przecież ty też przez ślub stałaś się jej wnuczką...)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 22 Wrz 2010, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, zawiedliśmy się strasznie. Dlatego nie mielibyśmy za co jej dziękować, moim dziadkom owszem..teraz już oficjalnie naszym:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serene5
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 132
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro 4 Kwi 2012, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się nad tym zastanawiam...
Teściowie już powiedzieli, że sie nie dokładają, ostatnio też troche nerwów przez nich mamy (mieszkamy na przeciwko siebie), bo nagle wyliczają nam każdy grosz pożyczony ;| Ale, że internet i kablówke mamy na pół to już nie ważne i nam nie oddawają, tylko my rachunki płacimy,,, I do wesela sie dokłądać nie będą wiec za co mam dziękować? Z mojej strony to tylko ojcu bym dziękowała, bo matka... ehh... jest alkoholiczką i szczerze mam ja gdzieś bo dosć życie mi zniszczyła...
Też chyba sobie darujemy te pokazywane podziękowania. Ewentualnie zgodzę się na tą piosenkę "Cudownych rodziców mam" myślący
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group