Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zapach dnia- nasze slubne wybory
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 14 Sie 2009, 20:08    Temat postu: Zapach dnia- nasze slubne wybory Odpowiedz z cytatem

Jestem osoba ktora jest wrazliwa na zapachy. Kazdy specjalny dzien w moim zyciu mial nowa niepowtarzalna nutke zapachowa. Mowiac krotko kazda okazja wymaga dodatku w postaci perfum. Slub niewatpliwie jest okazja, dosyc powazna. Czy macie jakies specjalne perfumy ktore "zalozycie"? Czy poszukacie czegos nowego czy zostaniecie przy starym ulubionym sprawdzonym zapachu?
Jak dla mnie odkryciem zycia w dziedzinie perfum jest "Flora" by Gucci. Weszla niedawno. Kupilam sobie flakonik ale nawet nie odpakowalam (niesamowite jak na osobe ktora ma spora kolekcje i kazde nowe perfumy od razu testuje). Oszczedzam je na "ten" dzien. Beda wspanialym ukoronowaniem mojego stroju.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reniiii
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 7:53    Temat postu: Re: Zapach dnia- nasze slubne wybory Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Jestem osoba ktora jest wrazliwa na zapachy. Kazdy specjalny dzien w moim zyciu mial nowa niepowtarzalna nutke zapachowa. Mowiac krotko kazda okazja wymaga dodatku w postaci perfum. Slub niewatpliwie jest okazja, dosyc powazna. Czy macie jakies specjalne perfumy ktore "zalozycie"? Czy poszukacie czegos nowego czy zostaniecie przy starym ulubionym sprawdzonym zapachu?
Jak dla mnie odkryciem zycia w dziedzinie perfum jest "Flora" by Gucci. Weszla niedawno. Kupilam sobie flakonik ale nawet nie odpakowalam (niesamowite jak na osobe ktora ma spora kolekcje i kazde nowe perfumy od razu testuje). Oszczedzam je na "ten" dzien. Beda wspanialym ukoronowaniem mojego stroju.




Witaj Dla mnie zapach jest tez bardzo wazny mam swoj stary zapach hugo boss women ale w ten dzien chce cos wyjatkowego i delikatnego
Zeby dlugotrzymalo i kazdy co sie zblizyl do Mlodej pamietal jej zapach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem wierna zapachom, więc na pewno do ślubu znajdę jakiś nowy.
Obecnie zakupiłam sobie wodę toaletową Nike-rasowe perfumy odpadają w okresie wakacyjnym, no chyba, że jakaś wieczorna impreza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na zawsze pozostanę wierna mojemu Narciso Rodriquez

Uwielbiam ten zapach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 16 Sie 2009, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ukochana Stella.... w Polsce ciężko dostać, ale nie po to Bóg stworzył EBaya:D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 16 Sie 2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ten zapach dostałam na mikołaja od Andrzeja w tamtym roku i musze powiedzieć, że chyba pasuje do mnie jak żaden inny, który dotąd nosiłam Cool Moje Kochanie ma nosa - dosłownie i w przenośni lol

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Nie 16 Sie 2009, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melassa napisał:
Moja ukochana Stella.... w Polsce ciężko dostać, ale nie po to Bóg stworzył EBaya:D




EBAY rządzi wykrzyknik Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 5:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam kilka różnych perfum i w zależności od dnia, humory - takim się "psikamm", ale jednen zapach zawsze musi być, wyjątkowe okazje, nastrój, dzień - tylko z zapachem TODAY z Avonu!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! Dla mnie nie ma piękniejszego juz od paru lat jestem mu wierna:) lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 17 Sie 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melassa napisał:
Moja ukochana Stella.... w Polsce ciężko dostać, ale nie po to Bóg stworzył EBaya:D




Amen Very Happy Moja Flora stoi na stoliczku i codziennie przemawiam do niej i mowie ze juz niedlugo bedziemy jednoscia (tak, jak mnie odbije to mowie do rzeczy martwych.Dzieki Bogu jeszcze nie slyszalam zadnych odpowiedzi bo bym sie zmartwila i musiala do lekarza sie wybrac.Tego od glowki)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sol
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 299

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ukochane perfumy:
[/quote][/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group