Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Etykietki czy zawieszki ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 7 Lut 2010, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie takie przebrania też nie przemawiają. Zupełnie nie wiem co mają symbolizowaćpytajnik Upojne życie Młodej Pary?? Rolling Eyes

W naszym przypadku nie mamy zamiaru upiększać butelek alkoholu w żaden sposób. Wódka to wódka, a wino to wino - choćby je we frak ubrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 7 Lut 2010, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, no jak na mój rozum to mają oznaczać, która butelka jest dla Pani Młodej, a która dla pana Młodego, bo z reguły jest tak, że kobieta nie pije i jest tam woda zamiast wódki (a przynajmniej tak na wszelki wypadek, by zachowac pozory przy wznoszeniu toastów). Więc nalewający wie co i jak.

a poza tym, niektórzy zwracają uwagę na takie pierdołki, jak przystrajanie butelek aż do tego stopnia, że są na butelkach sukieneczki, krawaty, welony, muszki czy garniturki... niby fajnie, z jednej strony, ale akurat kompletnie nie w moim stylu i guście uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez metka dnia Nie 7 Lut 2010, 19:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 7 Lut 2010, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może rzeczywiście to o to chodzi Metka uśmiech

Jak wszystko i to - rzecz gustu. Jeśli komuś chce się w to bawić, to możliwości ma bez liku uśmiech

Ale i tak nie zmienię zdania. Takie upiększenia zupełnie mi nie podchodzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 7 Lut 2010, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz, o czyichś gustach ponoć się nie dyskutuje oczko

byłam na weselu, gdzie Państwo Młodzi właśnie w tej sposób ozdobili swoją wódkę... nie wyglądało to najgorzej już "na żywo", muszę przyznać, ale przynajmniej przekonałam się, że to nie dla mnie/nas Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 7 Lut 2010, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nie dyskutuję uśmiech

To co mi się podoba, niekoniecznie musi podobać się komuś innemu uśmiech Tacy już jesteśmy.


Metka ja mam uraz do etykiet na alkoholu jeszcze z lat bardzo młodzieńczych. Pamiętam, że wtedy na wódce przyklejali "wódkę weselną", jeśli alkohol był niewiadomego pochodzenia lub był kiepskiej jakości. Ja bardzo przepraszam, ale nie potrafię się tego z pamięci pozbyć i od razu mi się kojarzy. Negatywnie niestety Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 7 Lut 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak napisałam o tych gustach, pod temat... nie piłam z tym do Ciebie uśmiech
wiadomo... gdyby każdy z nas lubił to samo i podobało to samo, byłoby cholernie nudno.

hmm, no na te etykiety w ten sposób nie spojrzałam Rolling Eyes
ale teraz każdy alkohol, a przynajmniej chyba wódka, ma swój model butelki, więc osoba zorientowana w temacie rozróżni rodzaj alkoholu po wyglądzie.... hahaha, nie wiem... tak mi się wydaje Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chcialam zalozyc na nasze butelki wlasnie sukieneczkę i fraczek.. Tylko ze jedyne ktore mi przypadły do gustu kosztują strasznie dużo (120zł o ile dobrze pamiętam, ale powyzej 100 napewno). Te za 30zł (co tez jest zdzierstwem za kawalek bialej i czarnej szmatki na gumce) w ogole do mnie nie trafiają...sa brzydkie jak kozia dupa Rolling Eyes
A na wino marzyły mi sie jedne takie..ale to sie okazało całe wino i to jego oryginalne etykiety. Jesli uda mi sie zaprojektowac cos podobnego to moze.. Choc z drugiej strony nie mam ochoty sie w to bawic język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii, też widziałam jedne ubranka za ponad stówkę i owszem, być może ładnie były zrobione i starannie, bo zatrzymałam się na nich i oglądałam z przyjemnością ale wydać tyle kasy na coś, co użyjesz w zasadzie raz i nikt nie zwróci jakoś na to większej uwagi?

te najtańsze to jakaś fuszerka... robione byle jak, z byle jakich materiałów. są jak kozia dupa, niech będzie język Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możecie wrzucić zdjęcie tych ubranek za ponad stówkę? Ja na razie widziałam wszystkie te tanie fuszerki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pon 8 Lut 2010, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

florzak, tu masz jeden komplet za trochę ponad stówkę. ale to nie ten, na którym zawiesiłam swoje oko na dłużej.


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group